Skocz do zawartości

Uwaga na użytkownika Koobe


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

ty mi nie nadepnąłes na odcisk, nie jesteś wstanie tego zrobić, już dawno przestali mnie forumowi napinacze denerwować

co do ładnych szatynek, z którymi sie to wolisz oprowadzać, to ja też lubię sobie pomarzyć, coś nas jednak łączy ;)

jeszcze z półobrotu na pożegnanie taki tekst dostanie jesteś prawie jak Chuck Norris ;)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 308
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jest tu tyle tematów, gdzie można merytorycznie pogada, ale nie. Będzie zaglądał tam, gdzie mu tak niewygodnie.

Fikas, jak do kisielu dorzucisz jakąś szatynkę to może zaiteresuję się gdzie ten basen będzie ;)

Swoją droga fajnie się w Szczecinie chłopaki bawią. Kobiety zwiały do Niemiec czy jak?

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym ja wole oprowadzać się z ładnymi szatynkami a nie ze staruszkami, a może i z tego zróbcie aferę kto lub nie przeprowadza staruszek przez pasy.

ładne szatynki, z uwzględnieniem "ładne", dobre..dobre, ilu ja takich znałem, co 50 zł innym nie byli w stanie oddać, ale rwali "najładniejsze dupeczki" gdzie? w necie..

dobrze, że w latach gdy doświadczałem pierwszych lekcji, nie było jeszcze tak potężnego narzędzia jak internet ;)

zobaczymy czy wrzuci jpg :P ( z nimi :P

a i żeby jeszcze się zadość stało nasz Hercules ma również skazę

tylko dokładnie przeczytaj co tam było, przelew (od klienta) został wysłany 2 dni przed świętami (podany termin od 6-8 dni, gdyż miałem 3 paluszki wygięte ), a do tego terminu nie złamałem ( potem,z precli na tekst ze statystykami, bogaty w treść) więc odesłałem, nie moja wina, że były święta (gdzie w tym okresie, nie interesował mnie internet) i sylwester, więc policz sobie, dzień roboczy , nawet dałem załącznik (widocznie klient, nie spoglądał na swoje konto) więc już nie szukaj na mnie haków, pewnie mógłbyś znaleźć jeszcze kilka, ale za cienki w uszach jesteś, by dotrzeć do takich materiałów (nie dotyczących w ogóle tego co tutaj robimy i spraw finansowych)

ja już mówiłem, nie mam zamiaru robić nawet ze słów większego, śmietnika, ani się tłumaczyć, kontakt ze mną był, jest i będzie zawsze, i nie mam zamiaru już wchodzić w żadną dyskusję, bo wszyscy są be, tylko ten co rwie najlepsze szatynki jest cacy

rwij dalej laseczki w necie , a te w rzeczywistości, zostaw tym co mają ku temu predyspozycję, ja już mówiłem, temat był wesoły i dalej jest ale jeszcze tylko 4 dni wolnego..

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzesłem go, krzesłem!

Fajnie się czyta temat :) @zakręcony - podejmę wyzwanie na wroga nr1, kto zaczyna? xD

Z przeszłości zostały jeszcze: Katalog Turystyczny, s3zow.pl
Blog o pozycjonowaniu i optymalizacji prowadzę pod adresem: https://zeid.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hercules - "więc już nie szukaj na mnie haków, pewnie mógłbyś znaleźć jeszcze kilka, ale za cienki w uszach jesteś, by dotrzeć do takich materiałów (nie dotyczących w ogóle tego co tutaj robimy i spraw finansowych)" widzisz taki cienki w uszach jestem że aż znalazłem, poszukałem i mam Panie Megavideo :D nie bądź taki cwany bo jeszcze się przejedziesz.

Widzisz ja nie muszę rwać "laseczek" w necie, bo właśnie śmigam do mojej pięknoty zwanej dalej Szatynką :P a Ty tu stercz w piątkowy wieczór i szukaj zwad za 50zł a i przeproś wszystkich za swoje zachowanie tylko pamiętaj dużymi literami.

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qwa, nie no, ja proponuje zaszczyt bycia wrogiem @SzlafRock'owi,

Nie, nie i nie. Dziękuje.

Nie mieszajcie mnie do rozgrywek forumowych, ja mogę tylko podsycać atmosferę. :)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie mało gdyż sprawa będzie się odbywać w UK

To kwestia dyskusyjna, szczególnie w obliczu zapisów UOKiKu:

Numer wpisu: 3380

Data wyroku: 2012-04-04

CDRL S.A. z siedzibą w Pianowie

"Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów jest Sąd właściwy dla siedziby sprzedawcy"

Numer wpisu: 3350

Data wyroku: 2012-02-02

Marcin Szemraj

"Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby firmy sprzedającej"

Numer wpisu: 3347

Data wyroku: 2012-02-02

BiM sp. z o.o. w Biłgoraju

"Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy jest sąd właściwy dla miejsca siedziby Sklepu"

Numer wpisu: 3337

Data wyroku: 2012-01-04

Marek Kamiński - Firma Kupiecka "PROFIT" Marek Kamiński z siedzibą w Krakowie

"Wszystkie spory, mogące wyniknąć z tytułu umowy sprzedaży zawartej w sklepie internetowym będą rozstrzygane przez Sąd właściwy dla siedziby firmy PROFIT"

Więc najpewniej sprawa się odbędzie w dogodnym dla niego miejscu.

Co do Kooba - złamał licencję, powinien za to ponieść konsekwencje - a Ty masz w 100% rościć o to pretensje. Tyle z punktu formalnego.

Zapis licencji który przedstawiasz natomiast jest na prawdę nic nie wart. Kara musi być odpowiednia do uzyskanych strat i winy, no a 50 000 taką kwotą nie jest. Żaden umowny zapis nie może stanowić z automatu wymiaru sprawiedliwości - więc taka kwota z czapy jest nieegzekwowalna. Jestem za tym, żeby właściciele praw autorskich mieli pełną odwagę skarżyć każdego kto ich prawa narusza, jednak w granicach rozsądku i prawa. W tym wypadku - oprócz samego faktu, że rekompensata za naruszenie licencji się należy - w pozostałych zapisach prawo stoi przeciwko Tobie.

Zapraszam na mój blog - websem.pl - marketing internetowy i pozycjonowanie!

Kurs pozycjonowania

banner5.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samotny_jak_chu@buziaczek.pl

hehehe, a myślałem że mam najfajniejszego maila na świecie :rofl:

a tak poza tym to jak już jakieś walki mają być to podawajcie kto z kim i do kiedy wynik można typować,

umieszczę pozycje w typerze www.1x2.duu.pl + sponsorzy i nie trzeba będzie czekać na olimpiadę czy na ligę mistrzów.

E: jsmp , dlaczego piszesz nie na temat ? zaraz jakiś moderator Ci post usunie :D

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra @zakręcony nie dorównamy im.. nie chce mi się szukać fotki jakiejś fajnej laski ^^.

tak w ogóle @Herkules po co ty mu wciąż odpisujesz?

Z przeszłości zostały jeszcze: Katalog Turystyczny, s3zow.pl
Blog o pozycjonowaniu i optymalizacji prowadzę pod adresem: https://zeid.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marches, to Kevin Sorbo, a wyżej na zdjęciu jest Herkules,

wiem że są tacy co do dziś opłakują Hanke Mostowiak, ale trzeba odróżniać fikcję od życia ;)

Zakręcony Ty mnie tu w kryminał nie w..."zakręcaj", zakłady są w Polsce zabronione,

ja tu o zabawie w typowanie piszę, hehe

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności