Skocz do zawartości

Uwaga na użytkownika Koobe


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

Człowiek zerwie się z roboty na miłe tet a tet z realną kobitką , wraca a ty bajzel kiślowy - echhh zero fantazji teraz wśród młodzieży ;P

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 308
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@Beer wiedziałem, że masz robotę do załatwienia. Sprawiłeś się?

Przypominam, że obecnie medycyna w tych sprawach poczyniła ogromny postęp, jeżeli dodać do tego lata ćwiczeń i doświadczeń to resztę możesz sam sobie dopowiedzieć .... Bardziej w temat sie nie będę wgłebiał bo nie lubię wpedzać w kompleksy... :P

Kuźwa nie wiecie dlaczego mam taką niebieską poświate w oczach ? Zaczyna mnie to wkurzać :P

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakręcony, jak masz oryginał a nie ruskie podróby faszerowane wapnem pozycjonowane przez paru rumakowiczów to partnerka po 3ch godzinach modli się o szybki koniec :P

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie przechwalania się na ilość brunetek odpowiem Wam starym przysłowiem - "Krowa, która dużo muczy mało mleka daje" (czy jakoś tak) :P

No chyba, że ktoś prowadzanie się z brunetkami widzi TAK. :D

Kuźwa nie wiecie dlaczego mam taką niebieską poświate w oczach ?

Znów chciałeś przyoszczędzić i kupiłeś u ruskich na bazarze? Wstydziłbyś się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Berr moja sie modliła tylko raz i od tego czasu mam tylko na trzeźwo. Nie by było gorzej, ale qwa jest krócej ;)

@Darq nie ma co się wstydzić, trzeba szukac pozytywów, można robić a latarkę w piwnicy :]

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No panienki czas na prawdę - najlepsza gra wstępna dla kobiet to sztuka kulinarna, jak bedziecie dobrze kucharzyć to możecie liczyć na coś takiego :

https://www.kulinarnypodryw.pl/krewetki-w-kokosie-przepis/

i

https://www.kulinarnypodryw.pl/grecki-ser-halloumi-ze-szparagami-i-gorgonzola/

sorki za jakość fot ale jeszcze wtedy nie bawiłem się w fotografię :P

@Beer, co Ty szukasz?! :olaboga: A raczej kogo :P

Nic nie szukam to mój blog :P

Kto pozycjonował to cos jak Ty borykałeś się ze skutakami blue tablet?

pozycjonowały te które wpadały do mnie na kolacje ze śniadaniem :P

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bloga teraz łapiesz dziurki? To tłumaczy zainteresowanie fotografią. Zuch chłopak. Tylko juz zostaw tych 5 o których było mowa wyżej ;)

I pamiętaj, jak żona mnie zostawi z walizką to jestem Twoim uczniem i tym, który da radę tym którym nie dasz Ty ;)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Beer nie ma tak rozwiniętej klaty. U niego oba mięśnie z okolicy cyckóf opadły tam gdzie u prawdziwego faceta w pewnym wieku. Gdzieś w okolicę uniemożliwiającą dostrzegnięcie ptaka. Życie.

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bloga teraz łapiesz dziurki? To tłumaczy zainteresowanie fotografią. Zuch chłopak. Tylko juz zostaw tych 5 o których było mowa wyżej ;)

I pamiętaj, jak żona mnie zostawi z walizką to jestem Twoim uczniem i tym, który da radę tym którym nie dasz Ty ;)

Mała poprawka - nie łapię , same jakoś tak się łapią, co do szkolenia sprawa jest prosta - trzeba cierpliwie każdej słuchać i zrobić dobrą kolację, że śniadaniem i pamiętaj o przykazaniu komucha Millera, że poznaje się nie po tym jak zaczyna ale po tym jak kończy :P

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Soprano, coś w ten deseń byłem, ale jeszcze w tamtym wieku, jak czułem "wiatr we włosach " ;) :P teraz łysa pała

to widzę, że oprócz "mojej " blondynki to brunetki nie było (czyli tak jak mówiłem, brunetka w necie :P

nie chwila, po 15 minutach, pan Marches (zamiast obiecanych brunetek z wyższej półki ) składał niemoralne propozycję panu zakręconemu i panu Beer ( ten pierwszy pan ma żonę, a ten drugi, ma błękitne oczy, ale z doświadczenia zamiast niebieskiej pigułki, na dłuższe jazdy, polecam naturalną johambinę )

to ja nie rozumiem, to ci panowie są bruneci? i co on wyrywa, jednego niezależnego, i jednego z obrączką na palcu ?

się, pogubiłem, gdzie ta brunetka? a co do olimpiady panie Slawku, pewnie, ale ja waga super ciężka :P

a tak ogólnie, to dzien dobry wieczór, fajna rozmowa, luźna, tylko by tych podtekstów o "geyach" było mniej :P

panie Marches, gdzieś pan tam pisał, że ta blondynka to wyższa półka, pewnie że tak, ale jak spada na moją zarośniętą klatę, to się kłaczkami tak fajnie bawi, widział pan na filmie?

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2h nie czytałem i znów 15 min czytania :D ... zakręcony mam nadzieję, że w słowem "idiota" nie miałeś na myśli, żadnego z nas ^^

Z przeszłości zostały jeszcze: Katalog Turystyczny, s3zow.pl
Blog o pozycjonowaniu i optymalizacji prowadzę pod adresem: https://zeid.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na bloga teraz łapiesz dziurki? To tłumaczy zainteresowanie fotografią. Zuch chłopak. Tylko juz zostaw tych 5 o których było mowa wyżej ;)

I pamiętaj, jak żona mnie zostawi z walizką to jestem Twoim uczniem i tym, który da radę tym którym nie dasz Ty ;)

Mała poprawka - nie łapię , same jakoś tak się łapią, co do szkolenia sprawa jest prosta - trzeba cierpliwie każdej słuchać i zrobić dobrą kolację, że śniadaniem i pamiętaj o przykazaniu komucha Millera, że poznaje się nie po tym jak zaczyna ale po tym jak kończy :P

Świnio! Nie zdradzaj tajników bajerowania, bo niektórzy ze sfery marzeń o sztynkach zainwestują w jakieś dania gotowe i potem będą na PiO roić o ciupcianiu własnej ręki. Opanuj się!

to ja nie rozumiem, to ci panowie są bruneci? i co on wyrywa, jednego niezależnego, i jednego z obrączką na palcu ?

Obrączka jest, nawet prawdziwa, nie tak jak te szatynki, czasem cisnie w palec, ale jest i ni e jestem bunetem :)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności