Skocz do zawartości

Uwaga na użytkownika Koobe


Kojotek_OX

Rekomendowane odpowiedzi

Tak czy inaczej każdy z nas po osiągnięciu pewnego wieku dojdzie do stwierdzenia :

I DON'T NEED SEX-My Government fu*k Me Every Day

Świnio! Nie zdradzaj tajników bajerowania, bo niektórzy ze sfery marzeń o sztynkachg zainwestują w jakieś dania gotowe i potem będą na PiO roić o ciupcianiu własnej ręki. Opanuj się!

Ale przynajmniej muskuły sobie wyrobią :P

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 308
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

ale im więcej muskulatury na pempusiach propagujesz, tym więcej dzierlatek dla nas. Znaczy Was, bo ja ciągle ten szczęsliwy w małżeństwie jego mać! ;)

Hmmm, jakby Ci powiedzieć ... Ja nie gustuję w tych co ich oczy tęsknią za głębszą myślą ....

dla lepszego wyjaśnienia co i kogo autor miał na myśli przykład poniżej :P

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powinienem się w zasadzie mieszać do moderowania, ale bardzo się staracie żebym skorzystał z pozostawionych mi uprawnień. Tylko żeby potem nie było płaczu.

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodź dzisiaj tak średnio wyszło bo dziewczyna wkurzona :P

bo one chcą faceta z męską klatą a nie robiącego innych w konia za 50 zł :D (czyli rozumiem, że kosztem życia, prywatnego, powiedział jej coś w stylu "Ej maleńka, muszę kilku dowalić na forum, wiesz takie męskie teksty w stylu, trele morele pod akcent zupełnie nie wskazujący moje WIELKIE ego "?)

Panie Marches, oprócz zarośniętej klaty, i łysego ryja, jeszcze kominek wybudowałem :P

więc mnie szatynki vel życie prywatne vel geyowskie teksty tu, to tak śmieszą ;) bo ja anty jestem :) (a pan do obu panów pan zakręcony, z cudowną kobietą której oddał życie, a pan Beer, z tym błyskiem w oku, wciąż wykorzystuje okazję, że ma doświadczenie ;) jako hydraulik przy przepychaniu rur ) więc wątpię, że zgodzą się na pańską niemoralną propozycję

jako, że brunetki dalej nie ma (no chyba, że poszukamy w necie) to jpg 2 blondynki (aby było mniej geyowsko, nie wrzucam nic co nie moje, nawet sobie fotkę niedawno walnęliśmy, bo to jedna z tych blondynek co się "Fajsbókuje" no ale ja tam brzydko wyszedł ;)

2fa4c89bdbe2.jpg

zanim zapyta się kto, czemu się pali w kominku, odpowiadam, tak się grzeje wodę na wsi

i ja się pytam, gdzie brunetki z wyższej półki , lekka prowokacja, zderzenie z rzeczywistością i bach ;)

aaa

panie Psik

tak w ogóle @Herkules po co ty mu wciąż odpisujesz?

odpowiem prosto, mnie uczono wyjaśniać wszystko do końca, a tak szczerze, to daje się ponieść emocji i jestem głupcem, tak zgodzę się z tym, ale to jak złapać geparda na smycz i kazać mu iść żółwim krokiem, jak się nakręcę, to ciężko zatrzymać ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powinienem się w zasadzie mieszać do moderowania, ale bardzo się staracie żebym skorzystał z pozostawionych mi uprawnień. Tylko żeby potem nie było płaczu.

Ja tak delikatnie wspomnę,, że jest to dział "pogaduszki" .... :P

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powinienem się w zasadzie mieszać do moderowania, ale bardzo się staracie żebym skorzystał z pozostawionych mi uprawnień. Tylko żeby potem nie było płaczu.

Irek, jak mam byc szczery to płącz był zawsz jak wkraczałeś do akcji. Więc nie patrzaj na nas, rób swoje ;)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Berr ta głępsza myśl, to jak byś mógł ją odnieść do głownego nurtu tematu, to by nie był to OT, jak bys to w 3 wyrazach ujął?

co najwyżej w 4ch - "nie sikać pod wiatr...." :P

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Herkules, mam pytanie, Ty tak dalej jedziesz na tych wczorajszych 6 wojakach czy juz po nowej dostawie jesteś ?

bo jak nadal to te wczorajsze to rzucam tyskie :D

Irek,

Jsmp już dwie strony temu przeprosił że pisał nie na temat, więc komu chcesz jakieś warny/bany dawać ? :D

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście że o pozycjonowaniu, a raczej o depozycjonowaniu, bo główny temat wypadł daleko, a nawet być może załapał filtra lub bana, hehe,

choć ja jako laik może się mylę i chodzi o to że to jednak jest pozycjonowanie na długi ogon ?

a apropo długiego ogona... to czas na mnie... B)

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Ja nie musze nic tobie geju wyjaśniać...

Mi nic nie musisz wyjaśniać, nic nie musisz rozumieć. Jest jak było, jest i będzię. Mały człowiek, który myśli, że złapał Boga za pięty. Budzi się rano i zaczyna kolejny dzień, żałosny. Dlaczego żałosny? A to już spytaj swoje szatynki :]

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wielu forach mam konta ale jeszcze tak długo żaden moderator nie wytrzymał :D

no przeto dawałem linki, żeś tyś sławny w necie, ale, że ciągoty do chłopców, to ja nie wiedział ( i pam prezentujesz tutaj swoją markę i firmę yyyyy.. )

tak tak, a ona jutro znów ci powie, idź na forum, jak byłeś dziś, brak jpg i koniec over, nie ma szatynki, i kierujesz niemoralne propozycję w stronę panów

dla zadośćuczynienia moderatorów, proponuję w ramach pozwolenia na luźną dyskusję, w ciągu 7 dni, po 10 zł (tyle co ta licencja poszła) na tą fundację, kwota niewielka, ale im częściej będą takie dyskusje, tym częściej będzie się płacić ;)

ja dziękuje za możliwość obcowania na tak atrakcyjnych i lekkich warunkach (tylko te no gey party, no ja anty anty, mnie aż rwie ;)

a o2 to tlen? dobrze z chemii pamiętam :D że niby niebo na nas czeka? ;/

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, ale jaja. To jest jakieś forum przedszkola czy dalej PiO. Kojot mógł sobie wpisać pół bańki, najlepiej ojro... taką umową która chyba łamie wszelkie możliwe klauzule abuzywne to można sobie tyłek podetrzeć za przeproszeniem.

Mam lepszy pomysł, ja sobie postawię parę katalogów, wpiszę w ToS, że kara za używanie automatów to 20000 per wpis a ty je umieścisz w swoim dodawaczu. Zostaniemy pierdyliarderami :)

Jeśli oczywiście to co mówisz to prawda i sądy w UK honorują umowy pisane przez przedszkolaków i wymierzają kary kilka tysięcy razy większe niż powstała szkoda której nie ma. Bo szkody tu nie ma większej niż koszt jednej licencji a i to byłoby cholernie ciężko udowodnić bo sam to kupiłeś.

Poziom dyskusji jest żenujący. Zachowujecie się jak pryszczate małolaty lub jak dzieci neo. Wstyd.
Jeden dzieciak chciał zarobić 10 złotych a drugi prawdopodobnie chce wyłudzić 50 tysięcy. No to sorry :D Na prawdę Może być jeszcze durniej i jeszcze śmieszniej? :) Najśmieszniejsze jest że osoba która złamała ten pożal się Boże regulamin chce w ogóle cokolwiek płacić.

Żeby myśleć, że ktoś kto pisze regulamin może go pisać jak prawo karne to na prawdę trzeba być głupszym niż ustawa przewiduje.

Kojot daj znać jak się sprawa rozwinie. Wyniosę się do UK, zatrudnię 2 13-to latków do pisania regulaminów i będę trzepał taaaaką kasę :) W jukeju oczywiście, bo tam mają fantastyczne sądy i magiczne prawo z Harrego Pottera :)

A najśmieszniejsze jest to, że jakby pewnie gość który dopuścił się tej strasznej "zbrodni" wybrał się z wydrukiem tego co tu się dzieje na Policję to wielki "pokrzywdzony" mógłby mieć sprawę o próbę wyłudzenia i pomówienie.

Głupie wykręctwa były efektem zastrzszenia mnie komornikami i więzieniem
Ja bym cię jeszcze postraszył utopcami i babą-jagą :) I lepiej kup sobie miotłę bo na tą rozprawę to chyba polecisz do Hogwartu.

A swoją drogą to używanie tej seo-magii jest strasznie ryzykowne. Kupisz parę licencji do firmy, ktoś się włamie a na drugi dzień sąd w UK wystawi nakaz komorniczy na milion złotych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności