Skocz do zawartości

Koniec chomikuj.pl ?


Kapitan Seo

Rekomendowane odpowiedzi

A kto zapłaci za czas spędzony na wypełnianiu setek tysięcy formularzy dmca rocznie?

Zapłaci osoba, której zależy na ochronie swoich interesów. Jak ja mam firmę to kto ma dbaćo jej interesy? Ja czy ktoś z zewnątrz?

Jakby pozamykali wszystkie pirackie serwisy to równie dobrze mogli by zamknąć hollywood. Na premiery filmów chodzą piraci z kamerkami i ja stwierdzą że gó*****y film to nawet na torentach nikt tego nie puści. A jak towar jest chodliwy to wiara idzie do kina. Chociażby taki "Dyktator" czy "Recep Ivedik" niezłe komedie, gdyby nie info od znajomych w życiu bym do kina na to nie poszedł.

Czytałem swojego czasu raport o tym, że ludzie, którzy piracą wydają najwięcej na filmy, gry itd. Niestety nie mogę go teraz znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Czytałem swojego czasu raport o tym, że ludzie, którzy piracą wydają najwięcej na filmy, gry itd. Niestety nie mogę go teraz znaleźć.

Ja tak mam... Jak ściągnę dobry film to potem kupię oryginał... Mam ponad 500 filmów oryginalnych na DVD... Więc coś w tym jest...

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powstało kilka w sumie raportów dotyczących tego tematu, o ile pamięć mnie nie myli to zrobili je Kanadyjczycy, Norwedzy i Angole. Dodatkowo Kanadyjczycy wykazali negatywny wpływ restrykcyjnej polityki praw autorskich na innowacyjność gospodarki.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto zapłaci za czas spędzony na wypełnianiu setek tysięcy formularzy dmca rocznie?

Zapłaci osoba, której zależy na ochronie swoich interesów. Jak ja mam firmę to kto ma dbaćo jej interesy? Ja czy ktoś z zewnątrz?

Jeśli ktoś wjeżdza do fabryki i wywozi wszystkie maszyny to kto ma go ścigać? Właściciel czy policja?

Czytałem swojego czasu raport o tym, że ludzie, którzy piracą wydają najwięcej na filmy, gry itd. Niestety nie mogę go teraz znaleźć.

Gdyby był prawdziwy to akcja Czarny Marzec nie zakończyłaby się fiaskiem bo niby jak pirat ma zaprotestować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto zapłaci za czas spędzony na wypełnianiu setek tysięcy formularzy dmca rocznie?

Zapłaci osoba, której zależy na ochronie swoich interesów. Jak ja mam firmę to kto ma dbaćo jej interesy? Ja czy ktoś z zewnątrz?

Jeśli ktoś wjeżdza do fabryki i wywozi wszystkie maszyny to kto ma go ścigać? Właściciel czy policja?

Czytałem swojego czasu raport o tym, że ludzie, którzy piracą wydają najwięcej na filmy, gry itd. Niestety nie mogę go teraz znaleźć.

Gdyby był prawdziwy to akcja Czarny Marzec nie zakończyłaby się fiaskiem bo niby jak pirat ma zaprotestować :D

Brzydka analogia. Mieszkam w stanie Texas ktoś mi ucieka po włamaniu przez ganek to wyciągam spluwę z kabury i srutututu.

Chyba że po gwałcie na pańskiej ziemi złoży pan ukłony złodziejowi, uściśnie rękę, pozdrowi i pomoże uciec i potem dopiero zadzwoni na policję.

--------------Dno jest wtedy,kiedy nie ma juz nawet mułu.--------------------

Turystyka na sprzedaż , Podróże małe i duże, Egipt, Turcja, Tunezja, Chorwacja...

Poszukuję zatrudnienia.

Będzie bez linka a co :D

poezjapozycjonowania(kropka)blogspot(kropka)com

NEW!!! - Blask Serpów (Prolog) W przygotowaniu: Chapter 1 - Blask Serpów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby był prawdziwy ....

https://www.gao.gov/n...tems/d10423.pdf więcej mi się nie chce szukać ale gdzieś w sieci są opublikowane inne raporty

Osoby ściągające muzykę z sieci kupują utwory muzyczne 10 razy częściej niż osoby, które nie ściągają plików. Wskazują na to badania BI Norwegian School of Management. Uczelnia poprosiła 2000 osób o przedstawienie dowodów zakupów muzyki i zadeklarowanie czy korzystają również z pirackich wersji. Piraci kupowali muzykę 10 razy częściej niż pozostałe osoby, więc koncerny zarabiały na nich więcej.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem swojego czasu raport o tym, że ludzie, którzy piracą wydają najwięcej na filmy, gry itd. Niestety nie mogę go teraz znaleźć.

Ja tak mam... Jak ściągnę dobry film to potem kupię oryginał... Mam ponad 500 filmów oryginalnych na DVD... Więc coś w tym jest...

Bo to jest oczywista oczywistość - większość ludzi kupujących w dużych ilościach tytuły na CD i DVD postępuje dokładnie w ten sam sposób - najpierw ściągają z Sieci, a potem zasuwają do sklepu. I bardzo dobrze.

VEX Media - w przygotowaniu.

Mój płatny katalog SEO - w przygotowaniu.

Online-24.pl - w przygotowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plus to: https://substance.io/centrumcyfrowe/obiegikultury

Badanie nie potwierdziło tezy o zastępowaniu obiegów formalnych przez niefor­malne. Osoby najintensywniej uczestniczące w nieformalnych obiegach treści, tj. internauci ściągający pliki, są największym segmentem wśród kupujących. Stanowią 32% kupujących książki, 31% kupujących filmy i ponad połowę grupy osób kupujących muzykę. Stanowią oni również największy segment wśród osób pożyczających sobie treści. Osoby znajdującej się w tej grupie traktują najprawdopodobniej różne obiegi treści jako komplementarne.

Dodatkowo czytałem kiedyś o Szwajcarach, którzy zachowali się (jak zwykle) najrozsądzniej. Zamiast wprowadzać prawo, w którym przystają na wszystkie prośby organizacji chroniących prawa autorskie to zlecili badania, które dotyczyły właśnie obiegu informacji. Wyniki wyszły im podobne i stwierdzili, że takiego prawa nie ma sensu wprowadzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plus to: https://substance.io/...e/obiegikultury

Dodatkowo czytałem kiedyś o Szwajcarach, którzy zachowali się (jak zwykle) najrozsądzniej. Zamiast wprowadzać prawo, w którym przystają na wszystkie prośby organizacji chroniących prawa autorskie to zlecili badania, które dotyczyły właśnie obiegu informacji. Wyniki wyszły im podobne i stwierdzili, że takiego prawa nie ma sensu wprowadzać.

https://www.ejpd.admin.ch/content/dam/data/pressemitteilung/2011/2011-11-30/ber-br-d.pdf

https://www.ejpd.admin.ch/content/dam/data/pressemitteilung/2011/2011-11-30/ber-br-f.pdf

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co jest chore, Polskie prawo. Kupujesz muzykę(z licencją do publicznego odtwarzania) na zagranicznym serwisie beatport. I w świetle chorego polskiego prawa jeżeli puścisz ją znajomym na imprezie to popełniasz przestępstwo bo nie zapłaciłeś ZAIK-sowi, chociaż muzyka ma licencje do publicznego odtwarzania. W polsce jest takie prawo, że jeżeli chcesz publicznie puścić muzykę musisz zapłacić zaiksowi, nawet jeżeli to utwór twojego kolegi który wyraził tobie zgodę na publiczne odtwarzanie. W zapisach zaiksu jest nawet zapis, nie pamietam dokładnie ale streszczę 'ochraniać każdego utworu, własności intelektualnej na terenie RP'. Czysty prawny haracz, i jak tu żyć??

--------------Dno jest wtedy,kiedy nie ma juz nawet mułu.--------------------

Turystyka na sprzedaż , Podróże małe i duże, Egipt, Turcja, Tunezja, Chorwacja...

Poszukuję zatrudnienia.

Będzie bez linka a co :D

poezjapozycjonowania(kropka)blogspot(kropka)com

NEW!!! - Blask Serpów (Prolog) W przygotowaniu: Chapter 1 - Blask Serpów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

większość ludzi kupujących w dużych ilościach tytuły na CD i DVD postępuje dokładnie w ten sam sposób - najpierw ściągają z Sieci, a potem zasuwają do sklepu. I bardzo dobrze.

Dokładnie. A wynika to w dużej mierze z tego, że ciężko wśród setek gniotów wyłowić film godny obejrzenia go w kinie.

Prawda jest taka, że tworzy się na potęgę komercyjne gó**no, które na siłę chce się wcisnąć szarakom. A jak jeden z drugim ściągnie, zobaczy że kolejny gniot, wrzuci opinie na jedno forum, drugie forum i już ludzie na taki film nie pójdą. Zyski lecą to się producentom krzywda dzieje i stąd cała ta afera i wielka walka o prawa autorskie.

Wartościowy film, muzykę czy książę większość ludzi kupi legalnie i da zarobić autorowi, czyli twórczość sama się obroni.

A co do gniotów to mam je gdzieś - niech piracą, bo skoro ktoś chce zrobić konsumenta w jajo produkując i sprzedając mu bubel, to zarobi na nim dokładnie tyle na ile zasłużył i albo nauczy się robić coś wartościowego albo niech zmieni branżę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koncerny tracą przez swoja pazerność i wcale nie jest prawdą, że wydaja krocie na promocje twórców, z racji tego, że kiedyś robiłem klipy dla paru kapel to znam budżety na teledyski i we wszystkich klipach jakie robiłem zespół dopłacał z własnej kieszeni do kosztów kręcenia...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności