Skocz do zawartości

CLICKSOR - Reklamy CPM/CPC


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki mental wielkie za odpowiedź.

W takim razie wychodzi na to, że nie wiadomo kiedy i za co będzie naliczana nam reklama z zamieszczonego bannera tak ?

Czy będzie to zliczane jako odsłona, czy tylko za klik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...

Wrzuciłem na jedną z dużych, często odwiedzanych stron. Nabiło astronomiczną sumę kilku centów amerykańskich za kilka tysięcy odsłon (ich banner wrzuciłem do rotatora).

Dzisiaj dostałem alert o wirusach z Clicksora. Usunąłem ich reklamy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Czy ktos korzysta nadal z clicksora? Zastanawiam sie nad nim, kiedys mialem adsense, ale dostalem bana jak wiekszosc za nic, powod to klikanie w wlasne reklamy (ale oczywiscie kazdy moze tak napsuc, wystarczy wredna konkurencja, a odwolania nic nie daja, choc jestem na tym samym koncie zarejestrowany w programie Google dla Agencji).

Generalnie serwis mam podpiety do Arbomedii (obecne Goldbach) takze nie narzekalem, ale u nich sa coraz mniejsze stawki i juz z Adkontestem mialbym wieksze zarobki, a reklamy wala na caly ekran, takze rozgladam sie za alternatywa.

W kazym razie mysle o tym clicksorze, czy cos sie zmienilo? Czytalem w innym miejscu, ze podobno trzeba troche poczekac, az system zbierze odpowiednia ilosc danych i zacznie dawac wiecej reklam polskich, a na poczatku duzo jest anglojezycznych, a te nie sa wynagradzane w Polskich serwisach. Takze podobno po ok. 2 tygodniach zarobki zaczynaja rosnac.

Tylko nie wiem, jak z tymi wirusami? Czy za ich reklamy mozna poleciec w pozycjonowaniu google?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos korzysta nadal z clicksora?

Tak

Czy za ich reklamy mozna poleciec w pozycjonowaniu google?

Nie

I wypłacają...

Clicksor_1371410368.jpg

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarejestrowalem sie tam, dodalem typ baneru 300x250 dostalem kod do wklejenia na strone. Ale narazie nie wyswietlaja sie reklamy, tylko link do nich do wykupienia miejsca reklamowego.

Z tego c o sie narazie zorientowałem to oni nie wyswietlaja automatycznie reklam, tylko trzeba samemu przegladac aktualne kampanie i sie zapisywac do nich?

Z kampanii rozumiem, ze moge wybierac tylko te co sa na Polske?

No i jak patrze dostepne sa tylko kampanie CPA, czyli za akcje, typu ktos kupi przez baner, albo sciagnie jakis program?

prosze mnie poprawic jesli sie myle. Szukam alternatywy dla adsense, ale wydaje mi sie ze CPA nie jest alternatywa, chyba, ze sie myle i cos nie tak ustawiam?

EDIT:JEdnak chyba nie w clicksorze mnie zarejestrowalo, dostalem przy rejestracji takie info:

Thank you for your interest in Clicksor Publisher Program.

Traffic from your website does not meet Clicksor minimum requirement.

We recommend you to join our 100% fill rate network - Yesadvertising.com

To register an account, please go to https://client.yesadvertising.com/publisher/signup.

Tyle, ze moja strona ma ok 1,500 unikalnych uzytkownikow dziennie, a wsumie ok 500tys wyswietlen w miesiacu, takze wg ich kategorii powinna spelniac wymagania, poniewaz pytaja, czy ma ponad 50tys wyswietlen w miesiacu.

Czy ktos kojarzy o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Clicksor są tylko reklamy CPM i CPC... Nie wiem gdzie Ty widzisz CPA/CPL...

Rodzaje reklam w Clicksor.

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytales, albo stara wersje mego posta, albo nie do konca.

Napisalem potem, ze clicksor nie chce mnie zarejestrowac, choc moja domena ma ok 500tys wyswietlen w miesiacu, clicksor tego nie rozpoznaje i na moja domene nie chce zalozyc mi konta i odsyla do jakiejs swojej drugiej firmy.

Napisalem juz do nich, ale narazie brak odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarejestrowalem sie tam

clicksor nie chce mnie zarejestrowac

Zdecyduj się :)

Kolejny co nie umie doczytac posta do konca, wiesz co to znaczy edycja? Pod postem mam edit i wyjasniona sytuacje. :)

W kazdym razie zarejestrowalem sie w clicksorze, niestety nie odpowiedzieli na mojego maila, ale wystarczy przy rejestracji podac, ze strona ktora chcecie zarejestrowac to onet, albo inny duzy portal i rejestracja przebiega pomyslnie. Podana strona nie jest nigdzie rejestrowana, swoja WWW dodajecie i tak pozniej recznie w panelu.

Mam natomiast inne pytanie, czy w clicksorze mozna ustawic, zeby w ogole nie wyswietlalo popupow? NArazie jedyne co znalazlem to mozliwosc zrobienia, ze 1 uzytkownikowi wyswietla sie on 1 raz na miesiac/rok... ale ja chcialbym calkiem wylaczyc popupy.

Nie chce zeby nowi uzytkownicy odrazu na werjsciu na serwis dostawali popupem po oczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co jest napisane po "edit" jest moim dopiskiem. Na forum przyjelo sie nie kasowac wczesneij napisanych rzeczy, tylko dodawac dopiski jako EDIT, poniewaz niektorzy ludzie mogli juz przeczytac stara wersje postu, a dzieki temu nie wprowadza sie zametu.

napisalem, ze maja wymog 50tys, a 500tys pisalem, ze ma wyswietlen moja strona, a mimo to ich automatyczny system weryfikacji twierdzil, ze ma ona mniej niz 50tys wyswietlen w miesiacu. Maja to podczas rejestracji, gdzie zaznaczasz, czy strona ma wiecej czy mniej niz 50tys wystwietlen.

Co do reklamy to chodzi mi o to, zeby wyswietlal sie sam box 300x250px z reklama i nic wiecej.

tez od dzis mi clicksor zaczal wylapywac slowa w tekscie i robic z nich linki z reklama. Czy to da sie wylaczyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy wybieraniu reklamy ustawiasz wszystko. Czy mają być reklamy w tekście, Czy mają się pop-undery odpalać i z jaką częstotliwością.

Gdzie jest jakaś wzmianka o tych 50tys. Bo mam reklamy ich na kilku małych stronkach i nigdy o takim wymogu nie słyszałem.

Reklamy Ceneo - 20gr za każdy klik + 65% prowizji z usługi Kup na Ceneo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja taka jest jak wejdziesz na clicksor.com, pozniej w zakladke publishers i klikniesz w sing up.

Jesli system stwierdza, ze masz nie wystarczajaca ilosc odwiedzin (Sprawdza to automatycznie) to przekierowuje Cie do ich innego programu, ktory jest platny za zadania CPA.

I wlasnie tam mnie poczatkowo przekierowalo. Nawet jesli dokonujesz rejestracji przez link referencyjny, gdzie nie ma pytania o ruch na twojej stronie, to ich system po wypelnieniu ankiety sprawdza tez automatycznie, czy twoja strona sie nadaje i jak stwierdza, ze nie to tez nie rejestruje konta, a jest wzmianka o przekierowaniu na inny program lojalnosciowy.

Zalaczam screena z zapytaniem i drugiego z informacja o przekierowaniu na ich inny program.

Troche lipa jest taka, ze ich automatyczna weryfikacja wcale nie robi to dobrze, bo jak wspomnialem moja strona ma 10 razy wiekszy ruch niz ich minimum, a mimo to jest odrzucana. Wklepalem kilka stron konkurencji, ktore maja nawet wiekszy ruch od mojej i tez je odrzuca. JEst to lipa szczegolnie, dla osob, ktore chca pozyskac kogos przez linki referencyjne.

8uhm.jpg

juz znalazlem jak to ominac, zle wypelnialem informacje w generowaniu kodu.

Mam tez pytanie, bo gdzies znalazlem info, ze reklamy powinny byc umieszczane w pierwszych 500px od gornej krawedzi strony. Czy to prawda?

Bo chcialem umiescic box 300x250 na forum, zeby sie wyswietlal zawsze pod pierwszym postem. I zastanawiam sie, czy tak bedzie ok, czy mi wylacza konto?

Oraz inne pytanie, czy ktos zauwazyl, czy dochod wz reklam jest zlaezny od wielkosci banerow jaki sie wybierze? Zastanwiam sie miedzy 300x250, a podluznym 160x600 i nie wiem, czy to bedzie mialo wplyw na dochod? (czy za wiekszerozmiary jest platne wiecej?)

i czy bedzie roznica czy wybiore:

-layer banners czy

-inpage banners?

czy ktores z nich sa wlasnie wiecej platne?

P.S. widze, ze niektorzy maja takie info o rozliczeniach w jezyku polskim, czy caly panel clicksora mozna jakos na polski przelaczyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności