Skocz do zawartości

Czy jest szansa ?


Pozycjoner.pro

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem dość słaby w pozycjonowaniu i dopiero zaczynam.Mam takie pytanie : czy jeśli w mam zamiar zrobić stronę o tematyce dość popularnej pod którą w google jest już 5mio stron to czy bez pozycjonowania mogę liczyć na jakiś traffic typu 500 wejść dziennie ? (zakładając że strona będzie w katalogu google).

czy 5mio stron to znaczna liczba dla amatora ?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5mio? 5 milionów? Słaby wyznacznik.

Wszystko zależy od tematyki, docelowej grupy odbiorców itp itd. Za dużo niewiadomych żeby konstruktywnie odpowiedzieć na to pytanie.

Jeśli masz zamiar powiesić jakąkolwiek stronkę tematyczną w sieci i nie zamierzasz jej reklamować czy pozycjonować w jakikolwiek sposób, to na duży ruch bym nie liczył. Patrz j/w.

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tematyka jest popularna oznacza to że strony z top 10 są dobrze wypozycjonowane.

Rada dla bardzo początkującego od troche bardziej wtajemnioczonego - odpuśc sobie na razie bo sie do SEO zrazisz, albo powiedz o jaką tematykę chodzi to powiemy Ci czy to coś dla początkującego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszej 5 Ci nie wróżę, ale jakmasz trochę oleju w głowie trochęczasu dobre angielskie katalogi i jakieś własne zaplecze to daje Ci moejsca 7-10

Próbuj do odważnych świat należy - strony tam mają po 1000 backlinków więc powinieneś dobrnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy np.mając 7 miejsce można liczyć na sporo trafficu ?

Nie wiem, nie mam strony o tej tematyce. To zależy od popularności tematu.

p.s.ile dziennie można dokonować wpisów do katalogów i guestbooków ?

To zależy od wieku domeny. Jeśli jest nowa, to dodawaj po kilka dziennie (powiedzmy 4) ze ZRÓŻNICOWANYCM anchorem (to ważne). Dodawaj sobie do dziennej liczby 1-2 co tydzień. I tak przez kilka miesięcy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności