Skocz do zawartości

Niezle zaplecze ktoś ma


sir nimek

Rekomendowane odpowiedzi

tutaj

można zobaczyc jak fajnie pod słowem gg stoi apteka, a juz myślałem że po tych update'ach jaggerach itp to juz samymi linkami nie da sie przebić takich słów.

Pytanie do autora tego zamieszania - nie lepiej było wykorzystać zaplecze na akcję sp******j dziadu?

Pokemony nie kupują w aptece.

A teraz nagle spadla na koniec 2 podstrony - widać inne DC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domzdrowia o którym piszesz jest jedną z domen pewnego własciciela systemu linkujacego.

On pcha ta domenę na wszystkie możliwe słowa kluczowe gdzie widzi że ktoś może tam wejść. Trochę jak viagry i inne powiekszacze penisa to jest robione na oslep na rózne frazy. Raczej bez sensu.

Złym systmem i zle na dodatek

A pod ta frazą go nie ma gdzie powinien być https://www.google.pl/search?hl=pl&q=apteki+internetowe&lr=

To jest stricte spam w pozycjonowaniu.

Mnie to nie przeszkadza ale własciciela odsyłam do dodatku prawnego Rzeczypospolitej.

Gdzię prawnicy polizali temat pozycjonowania.

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to nie przeszkadza ale własciciela odsyłam do dodatku prawnego Rzeczypospolitej.

Gdzię prawnicy polizali temat pozycjonowania.

Z jakiego dnia RzePa?

Jest to gdzies on-line?

"Wielkie uczyniłaś pustki w kraju naszym,

Ty żałosna partio tym rządzeniem waszym.

(...)

Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje

A kraj już nowych rządów tęskno wypatruje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba kiedys na forum publikowalem skany z jakiejs prawniczej gazety gdzie bylo opracowanie z procesu o umieszczenie keywordow z nazwa konkurencyjnej firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeskanuje wieczorem i wkleje kawałek z 15 stron.

Dostałem od Naszego radcy prawnego a on przyniósł to z pracy.

cdn

Dokładnie coś takiego jak napisał Normanos jaeli znajdziesz Normanos w Archiwum to podklej osczedzisz mi roboty ze skanerem

Dzieki

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba kiedys na forum publikowalem skany z jakiejs prawniczej gazety gdzie bylo opracowanie z procesu o umieszczenie keywordow z nazwa konkurencyjnej firmy.

https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showtopic=8115

KB a to o czym Ty pisałeś to to samo?

"Wielkie uczyniłaś pustki w kraju naszym,

Ty żałosna partio tym rządzeniem waszym.

(...)

Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje

A kraj już nowych rządów tęskno wypatruje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to nie to ja mam 15 jakiś karteluch.

Pierwsze 2 zeskanuje wieczorem

Ale sens jest ten sam

to jest to co poniżej

Ale trzeba zapłacić smsm

https://arch.rzeczpospolita.pl/szukaj/archi...law%20kral&fp=1

Więc bez smsów wkleje wieczorem na imageshack :D

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

artykuł "Zażądaj zaniechania niedozwolonych działań w sieci" RP 02-24.

Dość interesujący, choć szkoda, że autor nie próbował zabadać promowania strony przez linki (tego nie znajdzie się na stronie firmy konkurującej nieuczciwie).

Wszsytko opiera się o następujący artykuł prawny:

"Czynem nieuczciwej konkurencji jest działanie sprzeczne z prawem lub dobrymi obyczajami, jeżeli zagraża lub narusza interes innego przedsiębiorcy lub klienta (art. 3 ust. 1 ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji)."

"Czynem nieuczciwej konkurencji jest takie oznaczenie towarów lub usług albo jego brak, które może wprowadzić klientów w błąd co do pochodzenia, ilości, jakości, składników, sposobu wykonania, przydatności, możliwości zastosowania, naprawy, konserwacji lub innych istotnych cech towarów albo usług, a także zatajenie ryzyka, jakie wiąże się z korzystaniem z nich (art. 10 ust. 1 ustawy o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji)."

jeżeli wieć ktoś ukrywa teskt lub korzysta z systemów wymiany linków, żeby podpiąc np swoją sklep internetowy z przedłużaczami penisa pod nazwę znanej firmy, to firma ma rzeczywiśćie podstawy wejść na drogę sądową.

Mnie jednak interesuje kwestia np. AdWords, gdy ktoś wykrozstuje słow kluczowe będące nazwą firmy do wyświetlenia sowje reklamy.

Tutaj trudno mówić o "wprowadaniu klientów w błąd", jeżeli link sponsorowany będzie wyraźnie opisany,że dotyczy konkretnej firmy.

Wyobrażmy sobie taką sytuajcę -- dla słowa "mks vir" reklamuje się Panda Antywirus i ma tekst linku sposnorowane: "170% lepsza skuteczność niż u konkurencji". I po kliknięciu rzeczywiście prezentowane są jakieś testy wykonane przez niezależną (mniej lub bardziej) gazetkę komputerową. Dla mnie to nie jest wprowadzenie klienta w błąd, a wręcz danie mu szerszego obrazu rynku.

trochę o tym był w tym wątku:https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showtopic=12595

zerknicje też tutaj:

https://www.sprawnymarketing.pl/artykuly/nazwa-przejeta/

pozdrawiam:

Tomek Frontczak

MaxROY.com sp. z o.o. - Search Marketing Consulting

Szkolenia - Marketing: AdWords (certyfikowane przez Google), SEO (certyfikowane przez MaxROY.com) i Analityka Webowa

marketing_okladka_poziom.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobrażmy sobie taką sytuajcę -- dla słowa "mks vir" reklamuje się Panda Antywirus i ma tekst linku sposnorowane: "170% lepsza skuteczność niż u konkurencji". I po kliknięciu rzeczywiście prezentowane są jakieś testy wykonane przez niezależną (mniej lub bardziej) gazetkę komputerową. Dla mnie to nie jest wprowadzenie klienta w błąd, a wręcz danie mu szerszego obrazu rynku.

Coś z tej beczki to jakiś czas temu w TV była reklama bodajże Tele2, która to Firma twierdziłą, że ileś tam jest tańsza od Tpsa, wymieniając nazwę i w reklamie został użyty bodajże znak graficzny. Z tego co później widziałem w TV wynikało, że tpsa się doczepiła bo nagle zmienili tekst na "inny operator" czy coś w tym stylu. Może ktoś pamięta dokładniej.

Wiem jednak, że jeśli się sprzedaje produkty jakiejś Firmy to można używać ich znaku, nazwy itp itd bez ich pozwolenia. Więc rozwiązanie dla kogoś kto chciałby stworzyć reklamę opartą na nazwie, znaku innej firmy jest prosty. Ważne tylko by jawnie nie działać tym na szkodę.

Z cyklu "Przysłowia Polskie":
- "We wakacja jak i w wiosnę - Google podskakuje se radośnie."
Mój blog o pozycjonowaniu i nie tylko... Strona firmowa - www.antygen.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inny problem mam parę takich malutkich forów, (jak to się pisze !!! fur ? !!!) dyskusyjnych. No i czasem z uwagii na ich specyfikę pojawia się na nich temat dotyczący jakiejś Firmy, opluwający ją w delikatny lub mniej delikatny sposób.. Wiem że informacje są prawdziwe.

Mija kilkanaście dni i mój temat z forum wskakuje na pierwszą stronę wyników lub czasem na 1 miejsce przed Firmę... No i tu zaczynają się problemy, Firmy piszą, dzwonią, grożą prokuraturą, lamentują że im obroty spadają, powołują sie na prawo prasowe itp itd...

W większości takich przypadków wole usunąć taki post czy temat. Z drugiej strony widzę, że na takim portalu gazeta.pl na ich forach wisi mnóstwo takich pomówień. Dodam, że w tytule pojawiają się słowa kluczowe jako nazwa Firmy. Nie zawsze nazwy są to nazwy zastrzeżone (chociaż nie wiem może walę jakieś bzdety z tymi zastrzeżonymi :brawa: )

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności