Skocz do zawartości

iStore?


Stanleyek

Rekomendowane odpowiedzi

Sting, bez urazy, ale argumenty typu "znajomy znajomego, słyszał, że jego kolega.." są słabymi argumentami.

Ja wcale nie piszę, że znajomy znajomego.

Mój kolega ma sklep na iStorze i jest zadowolony. Tak jak Ty próbowałem go przekonać na darmowa alternatywę ale znalazł zbyt dużo plusów na rzecz iStore.

Na razie to Ty nie masz żadnych argumentów, jedynie jakieś śmieszne wyliczenia, że tyle i tyle można oszczędzić nie płacąc komuś prowizji. Jeżeli ktoś chce płacić prowizje to znaczy, że mu to nie przeszkadza i na silę go uszczęśliwiać nie potrzeba.

I skoro to twoje argumenty są takie wspaniałe to sprawdź ile osób ma sklep na tej platformie, zresztą jednej z wielu gdzie płaci się dzierżawę. I skoro tylu ludzi źle robi bo wola płacić te parę procent to zastanów się czy twoje argumenty są na pewno tak dobre.

I jeszcze raz napiszę, przeczytaj dokładnie jakie są argumenty za ta platforma zanim dalej jak mantrę będziesz pisał swoje wyliczenia.

A najgorsze jest wtedy gdy dyskutuje z gościem, który nigdy tam sklepu nie miał i wie najwięcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ishop jako kolejne źródło dochodu to trafny pomysł, piszecie że 3,5 % prowizji to dużo, ja miałem przez pewien czas sklep na którym miałem na towarze 100-500% na czysto, więc ta prowizja...

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam iStore. Ogólnie nie polecam żadnej platformy dzierżawionej. Skończyły się czasy, że można robić biznes w internecie bez nakładów finansowych. Platformy są dobre dla początkujących, którzy nie znają biznesu internetowego.

Tacy szybko upadają, pół roku czasu. Na platformach jest duża rotacja klientów.

Jeśli chcesz robić profesjonalny sklep to zainwestuj w oprogramowanie i dobry serwer aby nie przenosić się wiecznie.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sting2005 za bardzo uogólniłem

Prawda jest taka, że jak ktoś prowadzi już sklep, ma dostawców, magazyn, opanowaną logistykę, know-how, to zwiększenie sprzedaży, kosztem zmniejszenia o 3,5 % przychodu, na tej dodatkowej partii, to nie problem.

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzierżawa oprogramowania wcale nie musi opierać się na systemie prowizyjnym. Są też platformy które proponują inne rozwiązanie - stała opłata abonamentowa, która jest zupełnie niezależna od obrotu w sklepie, ani od liczby oferowanych produktów. Tak jest np. w RedCart.pl, gdzie można łatwo oszacować zarówno miesięczny, jak i roczny koszt prowadzenia e-sklepu, który zależny jest tylko od wybranego abonementu. Ponadto w cenie są regularne, bezpłatne aktualizacje oprogramowania, wszelkie integracje (w tym pełna integrcja z Allegro), bogate narzędzia marketingowe, pomoc techniczna i wiele, wiele innych. Dostępne funkcjonalności warto wcześniej dokładnie sprawdzić podczas bezpłatnego, dwutygodniowego okresu testowego zakładając sklep na https://redcart.pl/zamow/sklep/zamow_sklep.html

Sandra Wojciulewicz-Kozubal

RedCart.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mcmagik dał dobre argumenty dlaczego nie warto korzystać z iStroe, ale nie zgodzę się z: patrzę na tą platformę jako praktyk i zaufaj mi, że nie ma lepszego rozwiązania niż stawianie sklepu na własnym hoście, skrypcie, itp ponieważ są sytuacje gdy warto zaczynać od tego typu rozwiązań.

Natomiast, nawet jeśli zarabiasz 100% ze sprzedanych produktów, to prędzej czy później zaczniesz się zastanawiać, czy te 3.5% Ci się opłaca i jeśli masz duże obroty, to wyjście będzie jedno- rezygnacja z iStore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie poruszył wątku unikalnej grafiki sklepu na istore - ostatnim czasem kumpel coś tam gmerał dla klienta i za wrzucenie unikalnej grafy chcą 1,5k :) Dzięki za takie koszty :/

Integracja Sensoryczna | Góra Kalwaria | Integracja Sensoryczna Piaseczno

"Mam wielką łatwość w mówieniu innym co mają robić" - król Julian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ale co zarejestrowałeś się tylko po to aby zachwalać iStore...? :D

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności