Skocz do zawartości

No i było Szczecin Seo Friendly :)


Daniel Kędzierski

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie wróciłem ze spotkanka,

grupka OK !!!, szkoda że nie zgłosili się wszyscy co mieli ale było łącznie 5 osób !!!.

Jak na 1 spotkanie nie jest źle.

Udało mi się pstryknąc jedno foto które jutro zapodam.

Narazie ide spać bo billard to strasznie obciazajace zajecie + picie piwa.

Jak się okazało w śród nas niema dobrych graczy ani tych złych :brawa:.

Wszyscy grali dość podobnie,

Pozdro. jeszcze 2 takie i jestesmy gotowi na ogolnopolskie SEO FRIENDLY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko jedno się udało.

Na 2 raz planujemy bardziej komfortowy lokal.

Bo tutaj co chwila zaczepiała nas taka Pani z kijkiem, a druga czekala w toalecie na nas.

Nie było źle trochę wymiany poglądów o seo, troche ogolnie o branzy reklamowej bo spotkałem akurat człowieka z którym pracowałem ileś lat temu w branzy reklamowej.

Zamiast mowic o seo staralismy sie skupic by trafic w ta pileczke na stole !!! ale jak sie okazalo to dla ludzi z seo nie lada wyzwanie !!! kazdemu zdazaly sie slepaki :brawa: czyli stuki obok kulki badz po stole, jeden to nawet wybijal pileczke poza boisko :brawa: mysialem latac pomiedzy stolami (Widac ze energiczny jest adsenselab) :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co??? mow o sobie ! ja tam jestem dobry w bilarda! tylko troche mi dzisaij nie wychodzilo! normalnie to jestem lepszy od was wszystkich! gdybym chcial to bym was ograł. no...

i w pozycjonowaniu tez jestem lepszy!

i piwo pije szybciej, i wiecej moge wypic, i wogole... jestem najlepszy...

i sprzedam linki! (pr 10)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak obiecałem wstawiam jedno foto które udało mi się w tych ciężkich warunkach zrobić.

Ale następnym razem znajdzemy lokalik gdzie beda Panny toples bo te co były to tylko kijkami sie bawily.

na foto prawie jak w systemie kina domowego tylko ja środkowy jestem poza !!!

1. przedni lewy - TOMEK

2. tylni LEWY - ADSENSELAB

3. przedni prawy - KAZUR

4. tylni prawy - SŁAWEK

następnym razem beda tez te Panny !!!. Pozatym nie było aparatu - to jest tylko zdjecie z telefonu.

seo.jpg

Tak czy tak było miło a następnym razem będzie mysle z 10 -15 osób

Pozdrawiam

ps. to piwo koło KAZURA - on nie pił gdyby ktoś nas chciał posądzić o rozpijanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności