Skocz do zawartości

kupione linki


win_pytacz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Swoja strone WWW, sytematycznie dodaje to katalogow, od czasu do czasu pojawia sie do niej linki z innych stron. Choc moja strona jest pierwsza w wynikach wyszukiwania dla kilku fraz (nietypowa tematyka) to chcialbym troszke podniesc PR (na razie 2). Zastanawiam sie nad kupnem linka na stronie z PR=3 na okres 1 roku. Okres dosc dlugi, co mnie nie pokoi. Strona nie jest zwiazana tematycznie z moja a na dole jest jakies 40 linkow do stron, ktorym gosc te linki sprzedal. Czy kupno takiego linka cos mi da, czy wrecz zaszkodzi?

Prosze o pomoc i rozjasnienie sytuacji !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, kupowanie linka na stronie z taką ilością linków wychodzących jest niewiele warte, no chyba że za rok miałbyś zapłacić piątaka to tak !!!

 Ratownik medyczny o swojej pasji, pracy i nie tylko polskim ratownictwie medycznym. Prowadzi także szkolenia z pierwszej pomocy i projektuje koszulki ratownictwo medyczne dla ratowników, pielęgniarek i innych medycznych specjalistów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, kupowanie linka na stronie z taką ilością linków wychodzących jest niewiele warte, no chyba że za rok miałbyś zapłacić piątaka to tak :)

I to nie wiem czy bym sie skusil bo to dalej 40 linkow a PR tylko 3 jak ty masz 2 to ten link prawie wogole nie wplynie na twoj nowy PR..lepiej skupic sie na dobrze moderowanych katalogach i poszukac stron o podobnej tematyce i raczej nie na bazie kupna a wymiany linkow starac sie o wyzsze PR :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj linka na stronie z pr 3, najlepiej kupuj na stronie z pr 4 pr 5

zapłącisz troche wiecej ale moc linka jest duzo wieksza, i pozatym musisz wziąść pod uwage to co pisze nademną, mało linków wychodzących, mysle że najlepiej jak ma ich tak do 10, wtedy by było najlepiej.

p.s.

Jak bedziesz chcial duzo linków z pr 4 i ze stron z mała ilością wychodzących to napisz na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności