Skocz do zawartości

Elegancki wygląd?


DlaSeo.eu

Rekomendowane odpowiedzi

@janpos a będziesz go razem z paragonem wręczał?

No nie hehe. Tutaj chodzi o to, że nie jestem zbyt dobry w takie klocki i chciałem wiedzieć czy są jakieś obowiązujące zasady czy iść na czuja. Za bardzo nie wiem od czego zacząć. Zawsze mogę wylosować jakiś z automatu nad morzem ;)

Słyszałem o zasadzie cena pierścionka = 3 x miesięczna wypłata

Pierścionek za 600 000 euro? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha Ja wychodzę z zasady ze cena pierścionka niema znaczenia ważniejsze jest jak wygląda i czy będzie pasował do kobiety. Mogę kupić pierścionek z gigantycznym diamentem ale kobieta będzie nie zadowolona bo albo jej rękę upier.. zamiast pierścionka albo do niczego nie będzie jej pasował:)

Ale wracając do tematu, przed chwilą dzwoniłem do Pana z tej firmy wyżej (od koszul:P) i za 190zł zamówiłem sobie koszulę tylko jeszcze dziewczyna musi mnie pomierzyć i zobaczymy co z tego wyjdzie;D

Usługi dla pozycjonera

Forum dla palaczy o e-papierosach i produktach ułatwiających życie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha Ja wychodzę z zasady ze cena pierścionka niema znaczenia ważniejsze jest jak wygląda i czy będzie pasował do kobiety. Mogę kupić pierścionek z gigantycznym diamentem ale kobieta będzie nie zadowolona bo albo jej rękę upier.. zamiast pierścionka albo do niczego nie będzie jej pasował :)

To wydaje się sensowne. Chyba pójdę w tym kierunku. Chociaż i tam ma poważne wątpliwości czy mój gust podoła temu zadaniu hehe. Najwyżej wezmę kogoś na pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z moją wybranką sprawę załatwiłem. Pojechaliśmy do kilku salonów, oblukaliśmy z 10k pierścionków a na końcu wybrała jakiś za kilka stówek. I to ja go wypatrzyłem. Wyszliśmy z założenia, że na kij wywalać $$$ na coś co się nie spodoba. Lepiej żeby z przyjemnością nosiła niż ma się męczyć a po kilku miesiącach rzucić w kąt.

Integracja Sensoryczna | Góra Kalwaria | Integracja Sensoryczna Piaseczno

"Mam wielką łatwość w mówieniu innym co mają robić" - król Julian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha Ja wychodzę z zasady ze cena pierścionka niema znaczenia ważniejsze jest jak wygląda i czy będzie pasował do kobiety. Mogę kupić pierścionek z gigantycznym diamentem ale kobieta będzie nie zadowolona bo albo jej rękę upier.. zamiast pierścionka albo do niczego nie będzie jej pasował :)

To wydaje się sensowne. Chyba pójdę w tym kierunku. Chociaż i tam ma poważne wątpliwości czy mój gust podoła temu zadaniu hehe. Najwyżej wezmę kogoś na pomoc.

Z tego co widzę to warto jeszcze przypomnieć, żebyś sprawdził jaki powinien być rozmiar pierścionka :)

A tak BTW. to w kwestii pierścionków polecam Yes. Mają spory wybór i uczynne Panie (przynajmniej w Złotych Tarasach w Warszawie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do garnituru to wszystko zależy ile chcesz wydać. Jest taka firma jak PAWO, która robi większość garniturów w wersji slim. Linie slim z Vistuli nie są aż tak dopasowane jak w PAWO. Wiadomo, że marka inna, ale garnitury z PAWO naprawdę się nieźle trzymają i wyglądają, a są tańsze niż Vistula itp.

Co do pierścionka to temat rzeka. Jeśli chcesz przepłacić to wybierz sobie jubilerów typu Kruk, Apart czy Yes. Zasada jest taka, że pierścionek zaręczynowy ma mieć duży kamień. Koszt pierścionka to głównie koszt kamienia. Zakładam, że ma być diament, więc to też temat, który lepiej zgłębić przed kupnem. Na koszt kamienia poza oczywiście kursem waluty USD składa się jego waga, szlif, czystość, cięcie i barwa. Mogłem coś pominąć. Zdarza się, że jubilerzy mają u siebie brylanty przemysłowe, ale wciskają je do pierścionków. Tak jak mówię, temat rzeka, ale jak go trochę zgłębisz to może się okazać, że zaoszczędzisz ponad połowę pieniędzy. A może inaczej... za te same pieniądze kupisz pierścionek z porządnym kamieniem, a nie jakiś badziew z diamentem wielkości główki od szpilki.

Edycja: Właśnie mi przyszedł SMS, że w PAWO od 19-22 lipca jest złoty weekend -60%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś szczupły, czy jak mówisz chudy, ale dość wysoki, to na wesele polecam ci pół frak ;) (zresztą po 24 i tak będziesz już latał bez marynarki jak 3/4 gości po%)

a co do pierścionka, to ja już nie wiem, czy zaręczyny to kwestia wyznania uczuć i chęci, czy przekupowania diamentem ;)

ja z moją wybranką sprawę załatwiłem. Pojechaliśmy do kilku salonów, oblukaliśmy z 10k pierścionków a na końcu wybrała jakiś za kilka stówek. I to ja go wypatrzyłem. Wyszliśmy z założenia, że na kij wywalać $$$ na coś co się nie spodoba. Lepiej żeby z przyjemnością nosiła niż ma się męczyć a po kilku miesiącach rzucić w kąt.

i bardzo mądre podejście, panowie się napalają na nie wiadomo ile $ a przecież kobiety i tak go zdejmują, zwłaszcza w domu, z czasem odstawiają na bok,

Bardziej panny rajcuje fajny grawer ;)

ja już pierwsze zaręczyny mam za soba, na szczęście, po czasie zerwane :D

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@herkules ja tak naprawdę marynarkę potrzebuje tylko do kościoła bo mnie garnitur dusi...:) Dlatego chce miedz koszule lepsza, taka co będzie wyglądać ale nie będzie mnie ograniczać itp dlatego zastanawiam się nad taka na miarę.

Usługi dla pozycjonera

Forum dla palaczy o e-papierosach i produktach ułatwiających życie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i szok.. Zamówilem.. I normalnie na mnie pasuje. Rekawy az dziwne idealne(zawsze mam zakrotkie) i normalnie w takiej koszuli to ja moge chodzic. Mialem nie robic reklamy bo po co ale te koszule sa zaje**** zaplacilem 210zl z wysylka (wyszlo drozej ale na slubie bede sie czul spowodnie):) i az jeszcze raz www.bernheim.pl < tu zamawiac koszule:) (moze jak tu wlasciciele trafia to na nastepna koszule znizka?:)

Usługi dla pozycjonera

Forum dla palaczy o e-papierosach i produktach ułatwiających życie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności