Skocz do zawartości

Czego nie brać na urlop?


Nikonem

Rekomendowane odpowiedzi

Od jutro zaczynam miły (mam nadzieję) szesnastodniowy wypoczynek. Tym razem postanowiłem bardziej "odciąć" się od klientów, współpracowników a nawet rodziny i znajomych. Ustaliłem więc datę urlopu dla wszystkich w firmie już w styczniu.

Dzielnie zostawiam gadżety bez których "nie da" się teraz funkcjonować- telefon, laptop. W razie "W" kupiłem kartę z nowym numerem i dałem go kilku osobom by w razie jakiś nieprzewidywanych zdarzeń był z nami jakiś kontakt. Raz dziennie będę sprawdzać czy się ktoś nie dobijał.

Zapewne wielu z Was podobnie robi ale może zostały niedobitki co zabierają ze sobą na urlop przenośne biuro- tych namawiam do "odcięcia" się od pracy, próby pełnego wypoczynku i napełnienia akumulatorów szumem morza czy kto czym tam lubi ;)

A jak u Was z urlopowymi postanowieniami?

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje motto "Olać wszystko, choćby teoretycznie" telefon odbieram od rodziny, nie myślę o pracy (choć zazwyczaj jak u każdego już po 1 dniu są telefony) ,stresie, tylko odpoczywam, choć jak większość wakacji nie miałem (okres lipiec sierpień ) od kilku lat ;) wolę wrzesień czy grudzień :)

najważniejsze to zabrać optymizm i pozytywne nastawienie, skierować myśli w innym kierunku:) i nic ani nikt nam nie może zniszczyć wypoczynku, czy to pogoda, czy marudząca kobieta, czy wysokie ceny :)

"Odlecieć w inny świat, i poczuć istnienie tego pierwiastka duchowego, którego poszukujemy, i wciąż nam brakuje" no i zaszaleć w granicach rozsądku ;)

Spokojnego wypoczynku :)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Czego nie brać na urlop?

- Drzewa do lasu ;)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieniędzy nie brać na urlop :) szczerze polecam takie rozwiązanie, zawsze to przygoda a i portfel nie cierpi katuszy :)

Jeśli zachowacie to w tajemnicy, truskawka będzie wasza.

- nie jestem babą a młodą SINGIELKĄ !!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Kartę sim telefonu firmowego zostawiłem we Wrocławiu. Laptopa prawdę mówiąc nie mam więc nie musiałem się "poświęcać" ;)

Wypocząłem znakomicie choć byłem "tylko" w Łebie. No cóż, każdy jest kowalem własnego losu ale tym którzy się wahają bardzo polecam urlop bez telefonu i netu.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności