Skocz do zawartości

★★★ Świadome Sny


Xenobi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy miewacie czasem sny hipnagogiczne lub hipnagopompingiczne dostarczane ?

Portal informacyjny agregujący wiadomości RSS XMC.PL

Projektowanie stron i sklepów internetowych dev.xmc.pl Tomasz Michałowski

Potrzebujesz linków pozycjonujących ? Złóż zamówienie w LINKI SEO SKLEP i ciesz się wzrostem w rankingach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Mi śni się zawsze blondyna z dużymi cycami... :D

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świadome sny, to ten moment, między jawą a przebudzeniem, każdy to ma, tylko nie każdy o tym pamięta, więc nie zmieniaj dilera ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się śnią tylko hippiczne (zgrabna brunetka o jędrnych i kształtnych niebieskich oczach która anglezuje*** .....)

*** anglezowanie - hippiczny ruch małżeński ....

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po treningu, w odpowiedniej fazie REM, możesz zorientować się że zółty słoń w Twoim pokoju to podejrzana sprawa, i może być to sen.

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam zadbać, brak snu prowadzi do zaburzeń, a tutaj już niedaleka droga do nerwicy choćby wewnętrznej i rozregulowania organizmu ;)

A jeśli od kilku miesięcy nie udało mi się zapamiętać choćby jednego sny to znacze, że..?

a.) za mało sypiam

b.) za krótko sypiam

c.) przemęczenie organizmu

d.) brak magnezu

a też tak macie, że jak już się ta laską śni, to cholera, w najlepszym momencie słyszy się "wstawaj" lub budzik ;) kiedyś miałem sen, że trafiłem 6 w totka, nie zdążyłem wydać złotówki :(

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a też tak macie, że jak już się ta laską śni, to cholera, w najlepszym momencie słyszy się "wstawaj" lub budzik

Jak masz 17 lat to tak jest. :)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności