Skocz do zawartości

★★★ Świadome Sny


Xenobi

Rekomendowane odpowiedzi

Promotorzy świadomego śnienia sugerują, że

Co do dilera, to niestety takowego jeszcze nie mam :P Wszystko robione domowo xDDDD

A swoją drogą nie rozumiem, co to, że mamy XXI wiek, ma się do tego, co ludzie robią w swoich snach i dlaczego nie mogą gadać ze stworami/potworami? Nie żebym ja sam tam gadał xd no ale ja tam żadnej zależności pomiędzy czasem, epoką, czy jak tam to nazwać, a tym co nam się śni, nie widzę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jak jest mowa o świadomych snach, to za chwilę pojawiają się komentarze typu "zmień dealera" itd., a najwięcej do powiedzenia mają Ci, którzy nie mieli z tym wcześniej styczności. Cóż, świadomy sen to nic nadzwyczajnego. Osiągnąć takie coś można po niezbyt długich treningach. O wiele trudniej jest taki świadomy sen utrzymać i go naprawdę kontrolować, to już wyższa szkoła jazdy. Korzyści? Choćby do zwalczania koszmarów sennych.

A tak a propos snów, mój ulubiony cytat:

"Sny to straszne gó**o. Kiedy śni się koszmar myślisz, że umierasz. Kiedy śni Ci się coś wspaniałego, kiedy się budzisz, chcesz umrzeć."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wielu z was, gdyby przestało ignorować swoje sny, miałoby doskonałe narzędzie wglądu do podświadomości i możliwość uzyskiwania rozwiązań rozmaitych dylematów. Ale jednak wygodniej jest utrzymywać przekonanie że to tylko igraszki umysłu, a świadomy sen to już na pewno jakaś ponarkotyczna zabawa :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności