Skocz do zawartości

Masakra na premierze Batmana. Są zabici...


Kapitan Seo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

To wina tych którzy pieprzą o wolności tolerancji i tym podobnych rzeczach a potem pacyfikują narody które albo sie różnią od nich albo mają potrzebne surowce naturalne, potem powstaje fala wszelkiej maści emigrantów na fali której załapuje się duzo różnej maści szumowin . Potem idzie w świat informacja , że te to taki siaki i owaki.

Debilny pęd do globalizacji albo inaczej to taka odmiana komuny robi swoje - debile glaskający szumowiny po głowach i wciskający kit, że to nie twoja wina, że jesteś bandytą, złodziejem i szują, tylko to wina, że w kojcu w 4 miesiącu życia dostałeś niesłusznie klapsa też robi swoje.

Ale koniec z umoralnianiem :P nie to miejsce i czas ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ludzi (bo nikomu się źle nie życzy), ale pewnie, tak jak w przypadku zamachu w Bułgarii (i przedtem 11 września, czy Madryt), niedługo będzie notka, że był to

"Syryjsko-Irański zamach... (zresztą pan Beer już wszystko wytłumaczył)

17022012110421-4-islamski-batman.jpg

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Central Parku pitbull zaatakował dziewczynkę, obronił ją odganiając psa młody człowiek o smagłym licu, policjant podbiegł do niego z daleka krzycząc:

obywatelu jak się nazywasz jesteś bohaterem jutro wszystkie gazety o Tobie napiszą !!!!

młodzieniec odpowiedział: niee, no to był mój obowiązek a ja jestem tylko zwykłym studentem z Iranu, gdzie mi do bohatera ....

Nazajutrz gazety napisały :

................

................

Irański terrorysta zaatakował w parku amerykańskie dziecko, w obronie dziecka stanął bohaterski pitbull i policjant ......

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat z TVN:

Mieszkanie zamachowca z Aurory na przedmieściach Denver wygląda jak "zaminowana pułapka" - stwierdził szef miejscowej policji. Pirotechnicy znajdujący się na miejscu nie wiedzą, jak rozbroić ładunki w nim umieszczone i zapowiadają, że cała akcja może potrwać nawet kilka dni.

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W USA to jest sytuacja patowa (wiem bo bylem) prawo posiadania broni zagwarantowano w konstytucji ( 2 ga poprawka) i polityk który by chcial to ruszyć, zmienić lub zakazać wykonał by polityczne seppuku. Wiec skala przemocy rośnie, pokolenie co miało coś w głowie i wiedziało kiedy bron używać można it powoli umiera, jego miejsce zajmuje naćpana hołota z niezdefiniowana ideologia i bez większych zasad moralnych. Przynajmniej ja nie widzę wyjścia oprócz zaostrzenia w prawie o posiadaniu broni palnej.

p.s tak na marginesie nie potrafie zrozumiec poco w sklepach maja bron automatyczna jak dla samoobrony całkowicie wystarczę gładkolufowa (10 ka-20 ka różnego rodzaju pompy typu Mosberg również z pojemnością magazynka 6-10 naboi i td), krótko lufowa (pistolety, rewolwery) i td. a oni w sklepach maja M16, granatniki, UZI i jeszcze większe zabawki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełna sala i nie wierzę, że nikt nie miał przy sobie klamki.

Posiadanie klamki za paskiem a bezpieczeństwo to dwie różne kwestie.

Ludziska kupują broń żeby w podświadomości czuć się bezpiecznie. Jeśli przyjdzie konieczność użycia broni (w obronie) to strach im na to nie pozwoli.

Na filmach jest trochę inaczej, życie to nie film.

Bandzior jest przygotowany na to, że zabije. Zwykły szary obywatel nie.

Lepiej nauczyć się reagować w chwilach zagrożenia (są kursy) niż kupować niepotrzebną klamkę.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zawsze zastanawia gdzie Ci amerykanie mają broń jak ktoś do nich strzela. Pełna sala i nie wierzę, że nikt nie miał przy sobie klamki.

W tym stanie nie wolno posiadać broni przy sobie na ulicy, chyba, że ma się specjalne zezwolenie. Z tego, co wiem można ją mieć tylko w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponad 90% właścicieli broni palnej nie potrafi się nią posługiwać ;) , inaczej sie posługuje w warunkach bojowych, inaczej w warunkach zagrożenia, inaczej na strzelnicy ;) . No i podstawa którą proponuję wbić sobie do głów - filmy nijak maja się do rzeczywistości ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się tak zastanawiam jaki jest % kupujących tą broń faktycznie do obrony tam w juesej. Jakoś trudno mi sobie wyobrazic takiego Kowalskiego, znaczy Adamsa, który pracuje w markecie za kasą i ma swoją broń dla obrony. No chyba że przed tymi emememsami coi leca w kulki.

No i @Max ma 100% racji w tym, że do obriny to wystarczy pizdolet, a nie m16 czy inne wynalazki.

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności