Skocz do zawartości

Masakra na premierze Batmana. Są zabici...


Kapitan Seo

Rekomendowane odpowiedzi

Druga premiera Batmana w której tle jest śmierć, podejrzane i śmierdzi kolejnym gniotem. Czemu media podają info "Na premierze Batmana" a nie "Na premierze kinowej"? Śmierdziele nawet chcą zrobić reklamę kosztem kogoś śmierci. Świat schodzi na psy...

--------------Dno jest wtedy,kiedy nie ma juz nawet mułu.--------------------

Turystyka na sprzedaż , Podróże małe i duże, Egipt, Turcja, Tunezja, Chorwacja...

Poszukuję zatrudnienia.

Będzie bez linka a co :D

poezjapozycjonowania(kropka)blogspot(kropka)com

NEW!!! - Blask Serpów (Prolog) W przygotowaniu: Chapter 1 - Blask Serpów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Absolutnie nie uważam, że jest tak jak filmach, ale mam takie dziwne wrażenie, że posiadam broń do obrony, widzę faceta, które pruje do losowych ludzi = wyciągam i do niego strzelam, bo nie wiadomo, czy do mnie nie strzeli jako kolejnego. Fakt, że nie wolno przy sobie posiadać tej broni przyjąłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mam takie dziwne wrażenie, że posiadam broń do obrony, widzę faceta, które pruje do losowych ludzi = wyciągam i do niego strzelam,

mam takie dziwne wrażenie, że nigdy nie miałeś broni w rękach a tym bardziej w sytuacjach stresogennych ...

Zapewniam Ciebie, że bez specjalnego przeszkolenia osoba dysponująca bronią doprowadziłaby tylko do eskalacji tragedii ...

Już to widzę jak wyciągasz , odbezpieczasz, przeładowywujesz i naparzasz ..... :P

Dajcie już spokój z filmami , za komuny bohater armii czerwonej rozwalał pluton tygrysów jednym granatem a potem odkładał ten granat na półkę a teraz hamerykański superhiroł ładuje w dyche z biodra z krótkiej broni na dystansie 100 m ... Echhhh

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

za komuny bohater armii czerwonej rozwalał pluton tygrysów jednym granatem a potem odkładał ten granat na półkę a teraz hamerykański superhiroł ładuje w dyche z biodra z krótkiej broni na dystansie 100 m ... Echhhh

Beer,

Kapitan Żbik to był równy gość. On w odcinku „Zapalniczka z pozytywką” rozpracowują międzynarodową szajkę przemytników diamentów..
:D

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra zapomniałem o kpt Żbiku , psie Cywilu oraz 4ch bezbronnych i suce :P

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Hans Kloss!!! a o7 zgłoś się?, no panowie, a Borewicz, no klasykę przegapia się

i316515_19072012151034-0-0-0-492540170-middle.jpg

nie wiem tylko, co ma pozwolenie na broń, do psychiki i prowokacji "łamerykańców", jak już mówiłem szkoda ludzi, ale to było wliczone w koszta, (kampania prezydencka itd..itd)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast ekscytować się batmanami zobaczcie jak nas "dymają" nasi kochani politycy ustawiając się w firmach prowadzonych za kasę wyciągniętą z naszych kieszeni ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mam takie dziwne wrażenie, że posiadam broń do obrony, widzę faceta, które pruje do losowych ludzi = wyciągam i do niego strzelam, bo nie wiadomo, czy do mnie nie strzeli jako kolejnego.

Osoba, która posiada podstawowe przeszkolenie strzeleckie, w chwili zagrożenia spanikuje i nie będzie wiedziała jak odbezpieczyć broń.

Pomijam śmierdzącą plamę w majtach, to jest nieuniknione. ;)

Dopiero szkolenie na tzw. symulowanym polu walki daje jakieś wrażenia. Dodatkowo trzeba być przygotowanym na skutki użycia broni.

Swego czasu w internecie było dużo zdjęć z wojny w byłej Jugosławii. Drastyczne to za mało powiedziane.

Minimalnie oddają atmosferę i skutki. :)

Olać polityków. :)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Miał ufarbowane na czerwono włosy. Powiedział, że jest Jokerem, oczywiście wrogiem Batmana" - Raymond Kelly, szef nowojorskiej policji :D

Edit: Czemu nie wpadł do siedziby Google... I nie stwierdził że jest pingwinem...

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrzcie na plusy posiadania broni przez obywateli kraju, w razie inwazji przez obce państwo każdy obywatel ma broń. W przypadku polski gdzie armia to 10 tys kolesi którzy po znajomości trzymają się jakoś we wojsku to lipa, policja to już wogóle, znam z autopsji. We wojsku większość zawodowych to biurwy i idioci co strzelają sobie w policzek od widzi mi się. Gdzie jest NSR??? Polskę może spacyfikować dobrze wyszkolona 1000 osobwa armia z dobrym zapleczem technicznym. Metr po metrze.

--------------Dno jest wtedy,kiedy nie ma juz nawet mułu.--------------------

Turystyka na sprzedaż , Podróże małe i duże, Egipt, Turcja, Tunezja, Chorwacja...

Poszukuję zatrudnienia.

Będzie bez linka a co :D

poezjapozycjonowania(kropka)blogspot(kropka)com

NEW!!! - Blask Serpów (Prolog) W przygotowaniu: Chapter 1 - Blask Serpów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak źle, Grom i Formoza nas obroni.

Jeśli oni nie dadzą rady to mamy niezliczone legiony ochroniarzy. :)

Także możemy spać spokojnie. Żaden Joker nam nie groźny. ;)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak źle, Grom i Formoza nas obroni.

Jeśli oni nie dadzą rady to mamy niezliczone legiony ochroniarzy. :)

Także możemy spać spokojnie. Żaden Joker nam nie groźny. ;)

No czaję jeżeli powierzasz swoje bezpieczeństwo w ręce mojego 66-letniego dziadka który jest rok od emerytury :D

--------------Dno jest wtedy,kiedy nie ma juz nawet mułu.--------------------

Turystyka na sprzedaż , Podróże małe i duże, Egipt, Turcja, Tunezja, Chorwacja...

Poszukuję zatrudnienia.

Będzie bez linka a co :D

poezjapozycjonowania(kropka)blogspot(kropka)com

NEW!!! - Blask Serpów (Prolog) W przygotowaniu: Chapter 1 - Blask Serpów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrzcie na plusy posiadania broni przez obywateli kraju, w razie inwazji przez obce państwo każdy obywatel ma broń. W przypadku polski gdzie armia to 10 tys kolesi którzy po znajomości trzymają się jakoś we wojsku to lipa, policja to już wogóle, znam z autopsji. We wojsku większość zawodowych to biurwy i idioci co strzelają sobie w policzek od widzi mi się. Gdzie jest NSR??? Polskę może spacyfikować dobrze wyszkolona 1000 osobwa armia z dobrym zapleczem technicznym. Metr po metrze.

a byłeś w wojsku (bo NSR cały czas funkcjonuje, mało tego zrobiono to przecież tylko po to, by "chłopcy" nie płakali, że chcą ich nauczyć w wojsku dyscypliny i składania własnych ciuchów, więc na wojsko narzeka tylko ten, co w nim nie był ) , możesz wykazać się doświadczeniem? czy tylko ot, bo kolejna osoba nie wie jak to jest być w ZET-ce? Trzymają się w wojsku, to chyba masz złe informację, teraz nie ma kolesiostwa, stara gwardia odleciała, masz kontrakt i obowiązkowo co roku W-F, denerwuje mnie jak ktoś ocenia armię własnego narodu, nie widząc "kowbojów" czy zapijaczonych "ruskich" z innych granic, może nie są idealni, nie mają najlepszego sprzętu (ale tutaj już do góry dla panów rządzących) ale w przypadku wojny to oni chwycą za karabin, zresztą, wystarczą dwie bomby i nas nie ma, więc nie pisz w tym sensie o posiadaniu broni

My jako społeczeństwo, jesteśmy niestety nie dojrzali na to, by owe pozwolenie posiadać (choć z racji zawodu i doświadczenia, mam wspomniane zezwolenie) i myślisz, że to tak fajnie by było, jakby każdy z gnatem chodził? W tym kraju wszyscy się niemal okradają (zaczynając od władzy) zamiast się wspierać, to się nienawidzą, jeszcze by brakowało, żeby strzelać do siebie zaczęli

Nigdy nie doświadczyłeś pewnie co to przysięga, i jej słowa, a co dopiero mówić o przeszkoleniu choćby podoficerskim, gdy słyszę takie historię, że "pierdzi" się tylko w stołek, to mi się śmiać chce ( a bo zaraz pewnie się sami Rambo odezwą, jak to u nas źle i ogólnie)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście, matura pisemna z języka ojczystego na przeszło 9 stron

dziękuje i miłego dnia lub wieczoru

drażni mnie jednak, jak z rozmowy o Batmanie, schodzi się na niedojrzałą dyskusję, na temat dziedziny, która niewiele ma z tym wspólnego

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności