Skocz do zawartości

Masakra na premierze Batmana. Są zabici...


Kapitan Seo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

No czaję jeżeli powierzasz swoje bezpieczeństwo w ręce mojego 66-letniego dziadka który jest rok od emerytury :D

Mnie w armii w marszobiegu na 20 km przegonił 60latek ... Ja padłem i plułem płucami a "dziadzia" poleciał dalej bo spieszył się (jak nam później powiedział) coby puknąć swoją 37 letnią ślubną ...

Dodam, że przebieżka była ze wszystkim co "nam ojczyzna dała" czyli łącznie ze złomem jakieś 30 kg ...

Jeżeli jeszcze dodam, że jak miałem 30tkę to na korcie "rozłożył" mnie 70latek to ....

Dlatego jestem ostrożny z ocenami "po wieku" :P

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.filmweb.pl/film/Mroczny+Rycerz+powstaje-2012-506756

27 lipca jest premiera batmana w Polsce.

Czy ktoś wybiera się na premierę.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrzcie na plusy posiadania broni przez obywateli kraju, w razie inwazji przez obce państwo każdy obywatel ma broń. W przypadku polski gdzie armia to 10 tys kolesi którzy po znajomości trzymają się jakoś we wojsku to lipa, policja to już wogóle, znam z autopsji. We wojsku większość zawodowych to biurwy i idioci co strzelają sobie w policzek od widzi mi się. Gdzie jest NSR??? Polskę może spacyfikować dobrze wyszkolona 1000 osobwa armia z dobrym zapleczem technicznym. Metr po metrze.

a byłeś w wojsku (bo NSR cały czas funkcjonuje, mało tego zrobiono to przecież tylko po to, by "chłopcy" nie płakali, że chcą ich nauczyć w wojsku dyscypliny i składania własnych ciuchów, więc na wojsko narzeka tylko ten, co w nim nie był ) , możesz wykazać się doświadczeniem? czy tylko ot, bo kolejna osoba nie wie jak to jest być w ZET-ce? Trzymają się w wojsku, to chyba masz złe informację, teraz nie ma kolesiostwa, stara gwardia odleciała, masz kontrakt i obowiązkowo co roku W-F, denerwuje mnie jak ktoś ocenia armię własnego narodu, nie widząc "kowbojów" czy zapijaczonych "ruskich" z innych granic, może nie są idealni, nie mają najlepszego sprzętu (ale tutaj już do góry dla panów rządzących) ale w przypadku wojny to oni chwycą za karabin, zresztą, wystarczą dwie bomby i nas nie ma, więc nie pisz w tym sensie o posiadaniu broni

My jako społeczeństwo, jesteśmy niestety nie dojrzali na to, by owe pozwolenie posiadać (choć z racji zawodu i doświadczenia, mam wspomniane zezwolenie) i myślisz, że to tak fajnie by było, jakby każdy z gnatem chodził? W tym kraju wszyscy się niemal okradają (zaczynając od władzy) zamiast się wspierać, to się nienawidzą, jeszcze by brakowało, żeby strzelać do siebie zaczęli

Nigdy nie doświadczyłeś pewnie co to przysięga, i jej słowa, a co dopiero mówić o przeszkoleniu choćby podoficerskim, gdy słyszę takie historię, że "pierdzi" się tylko w stołek, to mi się śmiać chce ( a bo zaraz pewnie się sami Rambo odezwą, jak to u nas źle i ogólnie)

Odpowiem bo Mnie denerwuje twoje pisanie trzy po trzy bez znajomości tematu. Zarzucasz Mi, że nie byłem we wojsku. Tak nie byłem z pryczyn fizycznych gdyż niedosłyszę od urodzenia. Z twoich postów można wyczytać, że jesteś studentem, czyli albo uciekłeś na studia przed kamaszami albo zwyczajnie we wojsku nie byłeś, a zachowujesz się jakbyś był generałem i wiedział wszystko. A czytanie "Odkrywcy" czy innych pierdół z Ciebie żołnierza nie zrobi. Drugie primo, mam sporo rodziny we wojsku i wiem jak wygląda służba i nie stanowi żadnego problemu 3 godzinna pogawędka w kasynie. Coś jeszcze?? Nie strugaj "kowboja" bo nie przystoi magistrowi. EOT

--------------Dno jest wtedy,kiedy nie ma juz nawet mułu.--------------------

Turystyka na sprzedaż , Podróże małe i duże, Egipt, Turcja, Tunezja, Chorwacja...

Poszukuję zatrudnienia.

Będzie bez linka a co :D

poezjapozycjonowania(kropka)blogspot(kropka)com

NEW!!! - Blask Serpów (Prolog) W przygotowaniu: Chapter 1 - Blask Serpów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w 2007 zaciągnąłem się na ochotnika, spędziłem w wojsku 2 lata (odbębniłem ostatnią ZET-kę)

reszty nie czytam (ojciec, dziadek szwagier, też mógłbym wymienić)

Miłego dnia

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 lipca jest premiera batmana w Polsce.

Czy ktoś wybiera się na premierę.

Ale czy będzie Joker? :D

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności