Skocz do zawartości

Katalogi na WordPress


zyga435

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 198
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 3 tygodnie później...

Wszystkie katalogi to dzisiaj wyświetlają:

Forbidden

You don't have permission to access / on this server.

Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request. Apache Server at www.bambo.com.pl Port 80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, dlaczego po zalogowaniu się do katalogu tamia.pl przeglądając grupę katalogów spora część z nich, które tam mają PR2 jeden z PR3 i jeden z PR4 w rzeczywistości po sprawdzeniu w gogle pokazuje PR0?

Już myślałem, że jakaś aktualizacja PR przez Google nastąpiła, ale chyba nie ...

To co tam widzę (w panelu) jeśli chodzi o PR zupełnie nijak się ma do tego, co jest wyświetlane na stronie dodawarki.

multikonta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak masz rację. Już wiem dlaczego tak się dzieje. Na e-mail przychodzi link wygenerowany z datą dodania, a tak naprawdę data publikacji wpisu jest losowa i przy tym formacie linku w tym katalogu jest taki mały bug. W każdym katalogu próbuję stosować różne formaty linków aby w całej grupie nie było tak samo.

VPS już od 130 zł netto (rocznie) - Kliknij tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności