Skocz do zawartości

Katalogi na WordPress


zyga435

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 198
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...

Kilka słów ... jak widać grupa katalogów żyje nawet po tak długim czasie. Wpisy dodane istnieją oczywiście domeny były podmieniane gdy występowała taka konieczność wraz z starą bazą.

Pierwsza promocja w 2014 r. Ważna do 11 lutego godziny 23:59.

Multikody zwykłe 10+10 = 150 zł netto (184,50 zł brutto) !!

Zamówienia można składać na PW oraz e-mail.

email.jpg

VPS już od 130 zł netto (rocznie) - Kliknij tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, dodawarka pokazuje 100 tajemniczych katalogów. Nazwy katalogów są utajnione z nieznanych mi przyczyn. Skąd mam wiedzieć czy nie mam już wpisu w którymś z nich. Jak mogę sprawdzić jakość katalogów do których chce dodać wpisy skoro są ukryte? Jakim cudem można zapewnić unikalność 100 opisów za pomocą 4 pól z możliwymi wariantami opisu? Czy moderujesz wpisy czy wpadają jak leci?

Grupa katalogów i stron różnych CRUZA.PL zaprasza do współpracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to dodawarka pozwala dodać ręcznie 4 synonimizowane opisy, nie widzę informacji że są one tworzone przez dodawarkę. Są? I gdzie mam później szukać tych wpisów żeby sobie je sprawdzić ? Nie zależy mi na duplikowaniu treści więc to dla mnie dość istotne. Cały system owiany jest zbyt dużą tajemnicą a ja nie lubię kupować kota w worku.

Grupa katalogów i stron różnych CRUZA.PL zaprasza do współpracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności