Skocz do zawartości

Katalogi na WordPress


zyga435

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 198
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

No właśnie "kup i później zobaczysz" nie bardzo mi odpowiada.

Ta informacja również nie brzmi dobrze :

oczywiście domeny były podmieniane gdy występowała taka konieczność wraz z starą bazą.

Jakieś domeny są podmieniane na jakieś inne (może wibratory24h.net na gejowskieplaze.org)

Z zasady zanim coś kupię wyjaśniam niejasności zamiast później pisać reklamacje i prośby o usunięcie szkodliwych linków. Z odzewem moderatorów jest różnie..

Dla mnie jest oczywiste że jak ktoś coś ukrywa to ma w tym cel a w tym przypadku nie powinien.

Poproszę o listę katalogów do których można kupić kod, może być na priv jeśli dalej ma być tajemnicą.

Grupa katalogów i stron różnych CRUZA.PL zaprasza do współpracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cruiser nie wiem z jakiego powodu się tak oburzasz.

Do wyjaśnienia :

- wpisy usuwam bezpłatnie wystarczy napisać e-mail (robię to na bieżąco jeśli ktoś poprosi)

- do każdego pola na opis można dać tekst synonimizowany

Opis (*) (Opis wynikowy - po losowaniu synonimów: min 300, max 2000 znaków; max 2 linków): Opis musi zawierać synonimy w postaci {fraza 1|fraza 2}. Liczba możliwych permutacji (wersji) opisu musi przekraczać liczbę katalogów, do których wpis zostanie dodany.

- domeny są ukryte i tak zostanie

VPS już od 130 zł netto (rocznie) - Kliknij tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daleki jestem od oburzania się, po prostu zanim kupię chcę wiedzieć co i jak. Dzięki za listę katalogów, zapoznam się wieczorem. Rozumiem że wariacje opisów wrzucanych do katalogów to 4 opisy główne z losowym miksem zamieszczonych przez użytkownika synonimów. Czy w takim razie można wykorzystać kod parę razy tzn np.10 razy po 10 by wrzucić więcej różnych opisów czy tylko jednokrotnie do wszystkich na raz? Nie chodzi mi o harmonogram tylko o ilość podejść do formularza z jednym kodem.

Grupa katalogów i stron różnych CRUZA.PL zaprasza do współpracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okienka dodatkowych opisów służą tylko pomocniczo gdyby ich nie było to samo można zrobić w jednym przez synonim.

{Opis synonimizowany1|Opis synonimizowany 2|Opis synonimizowany 3|Opis synonimizowany 4|Opis synonimizowany 5}

Taki schemat daje to samo co dostępne okienka jednak jest to forma bardzo zlewająca.

1 multikod daje 100 wpisów do katalogów po jednym w każdym z nich.

VPS już od 130 zł netto (rocznie) - Kliknij tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli podsumowując muszę mieć przygotowanych 100 opisów na jeden strzał, mogę wykorzystać jedno okienko i wrzucić tam całe opisy jako synonimy. Jeśli system przyjmie 50K znaków na raz w pole tekstowe i losowo wrzuci w każdym katalogu inny opis z tych podanych to nie ma problemu. Jest to do ogarnięcia.

Grupa katalogów i stron różnych CRUZA.PL zaprasza do współpracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o kompletne opisy jako synonimy.

{Opis synonimizowany1|Opis synonimizowany 2|Opis synonimizowany 3|Opis synonimizowany 4|Opis synonimizowany 5}

Teoretycznie przy takich 5 opisach i systemie z 5 katalogami skrypt wrzuci opisy 1,2,3,4,5 czy wylosuje przykładowo 3,4,4,2,2

Grupa katalogów i stron różnych CRUZA.PL zaprasza do współpracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o kompletne opisy jako synonimy.

{Opis synonimizowany1|Opis synonimizowany 2|Opis synonimizowany 3|Opis synonimizowany 4|Opis synonimizowany 5}

Teoretycznie przy takich 5 opisach i systemie z 5 katalogami skrypt wrzuci opisy 1,2,3,4,5 czy wylosuje przykładowo 3,4,4,2,2

wylosuje przykładowo 3,4,4,2,2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie nie warto tracić czasu na przygotowywanie 100 unikalnych opisów tylko wykorzystać 4 okienka z różnymi opisami i w każdym zadbać o dużą ilość słów synonimów do wykorzystania. Inna strategia :)

Grupa katalogów i stron różnych CRUZA.PL zaprasza do współpracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, teksty z dużą ilością synonimów a najlepiej jeszcze zagnieżdżonych, jeżeli chciałbyś mimo wszystko mieć 100% pewności że w każdym ze 100 katalogów będzie wpis unikalny to masz proste działanie: 100 unikalnych tekstów i dodawanie każdego z osobna np. jakimś półautomatem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinna być opcja dodawania pojedynczo za pomocą multikodu, po wykupieniu i dodaniu pierwszego wpisu powinieneś dostać dane do logowania do grupy i tam będziesz miał spis wszystkich pozostałych katalogów, ściągasz listę i dodajesz każdy po kolei z użyciem tego 1 multikodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności