Skocz do zawartości

Domena www.grafika.co czy warto kupić ?


Iran

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam domene grafika.co która była przedłużana od dwóch lat , nic na niej nie ma jednak miałbym pewne plany co do niej . Kończy mi się abonament i chciałbym spytać was czy warto ją przedłużać , ma jakąs wartosć choćby w seo ?

Reklama w internecie - baza firm - katalog firm + seomaster script

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było nic na niej, a wartosć seo to raczej mam na mysli jej pozycjonowanie w przyszłosci itp niż obecna wartosć ? Niby toi generyk z .pl bym nie miał watpliwosci ale to jest .co .

To prawda ze domena .co jest traktowana jako domena ogólnoswiatowa jak .com ?

Reklama w internecie - baza firm - katalog firm + seomaster script

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz do niej pewne plany to po co pytasz ;)

Jeżeli Ci nie jest potrzebna to załóż temat w dziale ogłoszenia (napisz gdzie zarejestrowana, do kiedy, jaka cena).

a9177b36246d7ce96fa698c9971dd36b.png

Sprzęt akwarystyczny kupuj w moim - sklep akwarystyczny.

adwokat częstochowa - Radca prawny Grzegorz Ledwoń. Pomoc w sprawie odszkodowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta domena nie ma żadnej wartości poza tą za jaką można kupić lub ktoś jest wstanie sprzedawcy zapłacić...

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem że google faworyzuje domeny z keywordem , że domeny z generykiem są poszukiwane dosyć często,widziałem też generyki z ładną ceną sprzedaży, no i że co raz większe jest zapotrzebowanie rynku na różnego rodzaju usługi grafików. Wszystkie domeny nawet te zagraniczne z hasłem grafika również są porejestrowane , jednak wiele z nich nic specjalnego nie ma, bo gdyby było to kwestia była by ułatwiona .I teraz pierwsze info przemawia na tak ale drugie już na nie.

No i czy stworzenie serwisu z tego typu usługami z taka domeną będzie mi łatwiej lub komus pozycjonować ,była by znacząca róznica w pozycjonowaniu? Co byście wy zrobili przedłużali czy olali, jestem ciekaw waszej opini zajmujecie się najróżniejszymi biznesami i dużo domen pozycjonowaliście.

Reklama w internecie - baza firm - katalog firm + seomaster script

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę Ci tylko powiedzieć że ruch z frazy 'grafika' nie jest zbyt duży.

A o konwersji na jakiekolwiek usługi graficzne z tej frazy nie ma mowy.

Siedziałem ostatnio trochę w top10 na tą frazę.

Fraza jest średniej trudności.

a9177b36246d7ce96fa698c9971dd36b.png

Sprzęt akwarystyczny kupuj w moim - sklep akwarystyczny.

adwokat częstochowa - Radca prawny Grzegorz Ledwoń. Pomoc w sprawie odszkodowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności