Skocz do zawartości

Opera Leśna


bawor

Rekomendowane odpowiedzi

Czy dodać taki wpis na moją stronę www.operalesna.com.pl ?

Czy dać sobie spokój?

Drogi BRACIE (Barcie)

Dziekuje za mile slowa w moja strone odnosnie

okolo 4 letnia prace jaka wlozylem w stworzenie, aktualizacje i pozycjonowanie strony OperaLesna.com.pl.

Wiem, ze nie jest to najladniejsza strona internetowa w Polsce - PRZEPRASZAM.

Staralem sie tylko, aby internauta szukajac informacji na temat Opery Lesnej, odbywajacych sie na nich festiwalach,

koncertach i innych wydarzeniach artystycznych mógl szybko je znalezc.

OperaLesna.com.pl jest strona informacyjna skupiona na Operze Lesnej w Sopocie, staralem sie umieszczac na niej tylko sprawdzone informacje,

aktualne terminy imprez itp.

Juz nie moge sie doliczyc ile zostalo wydanych milionów na remont Opery Lesnej.

Ja za prowadzenie strony nigdy nie chcialem od Was pieniedzy, sam oplacalem serwery, domeny i sam szukalem odpowiednich informacji.

Wiem takze, ze na róznych forach pisano o konkursie na nowe logo Opery, czasami wypominano Wam, ze za 1000zl za stworzenie

logo to tylko "grafik" z podstawówki na wakacjach sie podejmie. Ale umiescilem takze ta informacje na swojej stronie , ze odbywa sie taki konkurs

- teraz policja zajmuje sie tym wpisem (dostalem jedno logo - gdyby bylo dobre wyslalbym je dla Was z nazwiskiem twórcy )

- przestepstwo z art.267&3 kk

Wracajac do tych milionów to dziekuje za listy z kancelarii prawnej grozacej mi sadem bo bezprawnie wykorzystuje "nazwe wlasna"

Opera Lesna - i dziekuje jeszcze raz za uznanie i za zaproponowane 1000 zl za domene (dodam, ze bylo to w tym samym liscie najpierw grozicie, a potem laskawie mozecie nie isc z tym do sadu tylkoodkupic ode mnie te domeny).

Polska to piekny kraj.. tylko Ci ludzie jacys tacy.

Nie neguje tutaj pracy jaka wykonujecie organizujac koncerty i festiwale itp, ale mozna bylo napisac do mnie e-maila i jakos bysmy doszli do porozumienia.

Pozdrawiam

Administrator stron

www.OperaLesna.pl

www.OperaLesna.com.pl

www.OperaLesna.com

PS.Ciekawe ile zaplaciliscie za stworzenie strony, serwer i ile placicie za pozycjonowanie i aktualizacje strony teraz ?

1000 zl za powiedzmy 3 lata wystarczy ?

Poprawię jeszczę błędy ortograficzne itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bawor chodzi o to że wykorzystujesz ich logo / nazwę ?

Zajmuję się optymalizację oraz pozycjonowaniem stron internetowych, wystawiam F.Vat. Proszę śmiało pisać, dzwonić, chętnie odpowiem na wszelkie pytania, wycenię frazy, doradzę.

https://websy.pl/ kontakt@websy.pl, tel: 697715522, NIP: 716-254-81-05, REGON: 060330653

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten paragraf to jakaś kpina - przecie w żaden sposób nie rzeźbiłeś żeby pozyskać informacje nie przeznaczone dla Ciebie.

Text powyżej to masakra. Przemyśl to co chcesz napisać z 10x i błędy stylistyczne popraw. Albo daj komu do korekty.

Nie wiem jak to od strony prawnej wygląda. Ja bym na razie nie zmieniał serwisu jeno dał jakąś informację na głównej.

ed

a domeny bym ćwokom nie puścił a przynajmniej nie za 1000. Prestiżowa peelka i com.peelka warte są grubszego szmalu i albo za te lata roboty dadzą Ci sumkę z 2 zerami więcej albo posadź tam cokolwiek choćby wierszyk o ptasim radiu (o ile prawa autorskie nie obowiązują)

Integracja Sensoryczna | Góra Kalwaria | Integracja Sensoryczna Piaseczno

"Mam wielką łatwość w mówieniu innym co mają robić" - król Julian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idź do prawnika. Poważnie. Nie dlatego, że coś zyskasz, ugrasz, ale po to, by w razie czego jak najmniej stracić.

Fakt, prestiżowe domeny, fakt, jesteś w TOP1 w Google (przynajmniej u mnie), ale jeśli będziesz jedynie pisał takie naiwne teksty ("Wiem, ze nie jest to najladniejsza strona internetowa w Polsce - PRZEPRASZAM"), to Cię ich kancelaria załatwi na cacy za podszywanie się. Na nic nie zda się to, że masz na stronie link "Nieoficjalna strona Opery Leśnej w Sopocie" - skoro ktoś we wspomnianym konkursie wysłał Ci logo na konkurs.

Moja rada to być grzecznym, mieć prawnika pod ręką i sprzedać te domeny za jak największe pieniądze.

Edit: Lepiej od razu zapłacić prawnikowi niż później odpowiadać za dodatkowe popełnione przez siebie głupie błędy. Wrąbałeś się, trudno, trzeba to jakoś wyprostować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawnika to i ja bym polecił, szczególnie jakiegoś znajomego. Prawnik z prawnikiem zupełnie inaczej gada. Tam nie ma straszenia sądami bo jeden i drugi wiedzą na czym stoją.

Integracja Sensoryczna | Góra Kalwaria | Integracja Sensoryczna Piaseczno

"Mam wielką łatwość w mówieniu innym co mają robić" - król Julian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sindirius, prowadzeniem strony, którą inni brali jako oficjalną stronę Opery Leśnej w Sopocie i zarabianiem na tym (jakiś baner reklamowy jest).

Ma TOP1 w google, ma na stronie takie coś

c3.jpg

które kieruje tutaj

TOP1, "obchodzimy", "zapraszamy"...

Gdzie na tej stronie jest informacja, że to nie jest oficjalny serwis OL w Sopocie?

Gdyby kupił te domeny

www.OperaLesna.pl

www.OperaLesna.com.pl

www.OperaLesna.com

i pozycjonował je 4 lata na frazę "opera leśna", ale postawił tam coś innego, niezwiązanego z OL w Sopocie, albo przynajmniej wszędzie zaznaczał, że to tylko hobbystyczny serwis o OL, pewnie nie byłoby problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak założę stronę o reprezentacji Polski w siatkówce, wrzucę na nią reklamy i napiszę, że jutro "gramy" pierwszy mecz albo "zapraszamy do wspólnego kibicowania", albo "obchodzimy ważne wydarzenie - wygraną w Lidze światowej" to też będzie fe?

Nie, to nie jest ironia, poważnie pytam.

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja myślę że nawet nie prawnika, a jakąś TV.

jak intencje były "czyste" a teraz ktoś próbuje żerować na kogoś pracy, to takie tematy są chłonne w tv,

a jak się opinia zainteresuje to nie będzie potrzeby wydawać kasy na prawnika,

Opera Leśna to nie byle co, ja bym zawalczył :)

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założę się, że następnym ruchem spółki, która jest właścicielem lub zarządcą opery leśnej będzie zastrzeżenie znaku towarowego Opera Leśna (lub już to zrobili).

Moim zdaniem (mimo szczerych chęci autora strony) strona jest bardzo złej jakości i może wpływać na zły wizerunek Opery Leśnej.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności