Skocz do zawartości

Troszke gorzkich żali :)


Iran

Rekomendowane odpowiedzi

Iran musisz zwiększyć dawkę leków i będzie ok...

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@Iran, może być też tak, że po prostu zadajesz za trudne pytania. Ludzie wzbraniają się przed odpowiedziami jeżeli nie są czegoś pewni. Wiesz sam jak jest. Źle odpowiem na Twoje pytanie i parę kolejnych osób zmiesza mnie z błotem. Dlatego na PiO królują głównie posty "poboczne". Pytania stricte związane z tematem pozostają często bez odpowiedzi. Nie wiem czy akurat Ciebie to dotyczy. Nie chce mi się sprawdzać Twoich postów.

Z drugiej zaś strony masz już "przeciwników" na PiO. Piszę w cudzysłowie bo przecież nikt tutaj nikomu do gardła nie skacze. Gdyby ludzie wiedzieli, że Ci to sprawia przykrość, to pewnie by się wstrzymali z ostrymi wypowiedziami w Twoją stronę. Każdy ma prawo mieć swoje zdanie, ale nie każdy potrafi to uszanować. Moim zdaniem nie ma się czym przejmować.

PS To forum się ciągle zmienia. Kiedyś nie szło tutaj wytrzymać. Ciesz się że Twoje pytania pozostają bez odpowiedzi. Kiedyś zostałbyś zmieszany z błotem już na dzień dobry. Ja akurat mam takie zdanie na temat starego PiO. Wiadomo, że każdy ma inne. Chce się ktoś pokłócić? :D

seowyszbanner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce się ktoś pokłócić? :D

Ja chcę... Ja chcę... :D

A tak na poważnie i na pocieszenie to Iran ma najlepszego awatara na PiO... Jestem fanem Ahmadineżada...

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim ktoś będzie mówił czy to ciemiężyciel czy zbawca to powinien coś o tym kraju wiedzieć a nie opierać się na propagandzie z głównych mediów.

Może to jest trochę tak jak z Irakiem - najpierw nakręca się spiralę idiotycznych oskarżeń, później obala się dyktatora i już płyną pieniążki do amerykańskich koncernów. Nawet jeżeli Iran nie jest tak zasobny w ropę, to każda wojna oznacza zyski dla określonych kręgów.

W skutek interwencji w Iraku zginęło ok. 2 mln Irakijczyków, wielokrotnie więcej niż za całych rządów Saddama. Nie żebym kochał Saddama ale przynajmniej był w stanie wszystko trzymać silną ręką.

Ludzie na bliskim wschodzie to inna kultura, nie można im siłą narzucić demokracji oni muszą do tego wyewoluować przez setki lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panie Iran i pytanie zasadnicze, czy opinia osób stąd, wpływa na twoją egzystencję finansową? Widzisz, bo poruszyłeś ważny temat, "Nie ocenia się książki po okładce" ;) a bardziej mi się rozwijać tego nie chce ;) (czyli tutaj poruszasz tematy nie o SEO, ale robisz SEO dobrze "kapiszi"?)

Logicznie: czy jakość dialogu jaki się prowadzi wpływa na jakość twoich usług?

i co ma zmiana twojej tożsamości (uwierz, że wiele firm, podmiotów czy osób fizycznych w dziale ogłoszenia ma wiele kont, by podbijać swoją popularność codziennie, wiem to stąd, gdyż dla wielu wykonawców działam jako podwykonawca, a oni codziennie walą ofertę z innej "forumowej tożsamości" ale z tego samego konta, idzie przelew;)

zostaw jedno, bo zmiana twarzy, ma zawsze negatywny odbiór nie koniecznie tu, zależy od specyfiki twojego działania

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim ktoś będzie mówił czy to ciemiężyciel czy zbawca to powinien coś o tym kraju wiedzieć a nie opierać się na propagandzie z głównych mediów.

Nie oglądam i nie słucham propagandy głównych mediów. Swoją wiedzę czerpię z innych źródeł.

Myślisz, że Irańczycy są zadowoleni ze swoich obecnych rządów? Pewnie część tak.

Istnieje jednak znaczna grupa zwana opozycją, która uważa iż obecne rządy sa złe.

Ludzie są prześladowani, giną w niewyjaśnionych okolicznościach. Czy tak powinno być?

Jestem za tym aby każdy naród sam decydował o swoim losie, jednak nie może być przyzwolenia na zabijanie ludzi w imię religii lub władzy.

Więc, kim On jest ciemiężycielem czy zbawcą?

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że Irańczycy są zadowoleni ze swoich obecnych rządów? Pewnie część tak.

Istnieje jednak znaczna grupa zwana opozycją, która uważa iż obecne rządy sa złe.

Uwielbiam tą "łamerykańską" demokrację ;)

chłopie otwórz oczy, ci co mówią, że jest źle to chcą tylko dla siebie $, nie dla obywateli czy kraju, takie "pieprzenie" nie na temat mnie wkurza ;)

cofnij się dekady w tył, i pomyśl, że za Sadama była wymiana studencko- handlowa (widzę, że dalej żyjesz w fikcji "Jokera") ja skończyłem, gdyż ludzie z wioski, tej polskiej, pracowali na bliskim schodzie jako inżynierowie ( i to za komuny do dziś szanują bliski wschód i nikt nikomu nie strzelił w łeb), przy budowie dróg ( kiery zrozumiesz, że chodzi o ropę i wyścig zbrojeń)

ocknij się

Mało tego mój ojciec (co mogę udowodnić) był na pierwszej misji stabilizacyjnej ONZ (wtedy podawali sobie ręce, i oglądali polowe kino, zapewniając łączność przy pierwszych transakcjach bliski wschód-Europa, dotycząca złoży naturalnych), pewnie mało wiesz, ale wtedy nie było samobójców, wymyślił ich Izrael wraz z USA na styl "kamikadze" i bushido

dorośnij chłopie, i przestań żyć erą "Pewexów"

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że @Herkules był już po spożyciu, gdy redagował swój pierwszy post w tym temacie. Najpierw rozpoczął od "Panie Iran", po czym od drugiego zdania już przez "Ty" się do biedaka zwracał. Kto to widział mocium panie takie zachowanie? Oczywiście to taki żart z mojej strony. W końcu @Herkules zaczyna do nas pisać jak człowiek. Trafił do stada i kracze jak inne wrony :).

seowyszbanner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj by całą gamę przykładów podał że gdzie się biją na prawdę ale nie ma $$$ jest cicho np: Czeczenia, Sudan, a gdzie są dolary (bliski wschód - ropa) jest i wojna. Tak było i zawsze będzie. jak nie Kuwejt w latach 80-tych to teraz Irak, Libia i tak lecą dalej. Z Iranem im nie poszło tak łatwo jak z Libią ale jeszcze i na nich przyjdzie czas.

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soprano ostre komentarze mnie nie ruszają , to tylko sieć :) a tak w ogóle właśnie do tych przeciwników kieruje post panowie poglądy niech pozostaną poglądami a seo niech będzie seo :piwo:

Inoman wyjąłeś mi odpowiedź dla szlafrocka dosłownie :)

Szlafrock a tak swoją drogą to w Iranie jest chyba więcej wyznawców innych religi niż w Polsce :)

Herkules filozofujesz , nic nie wpływa, lużne pytanie , na nikogo nie jestem obrażony , zwykła ciekawość :)

Reklama w internecie - baza firm - katalog firm + seomaster script

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Herkules próbuje zabłysnąć więc szuka zaczepki jeszcze jak się zakręcony doczepi do tematu tak na całkiem inne tory zejdzie.

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie poglądy niech pozostaną poglądami a seo niech będzie seo :piwo:

Takie stwierdzenie to jakaś nowość u Ciebie... :) To może z rana postękaj sobie na forum https://www.mlodzisocjalisci.pl, a na PiO wchodź jak już się wyszumisz...

VEX Media - w przygotowaniu.

Mój płatny katalog SEO - w przygotowaniu.

Online-24.pl - w przygotowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko jeden mały link o Iranie, ale nie łamerykańskich mediów.

https://www.aljazeera.com/indepth/features/2012/02/20122267534599477.html

Takie streszczenie historii opozycji w Iranie, można zacząć od Zielonego Ruchu.

Czy to jest łamerykańska propaganda?

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności