Skocz do zawartości

stat.pl - wiarygodność?


Pasja

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu przeniosłem się na nowy serwer, wszystko poprzenosiłem tylko nie domene

https://konkurs.pasjagsm.pl

Od momentu kiedy ta strona nie istnieje statystyki dla tej domeny w stat.pl wynoszą ponad 600uniq.

sh80ya8pd7ww4atp.jpg

Już jakiś czas temu dzwoniłem do stat.pl z pytaniem jak to możliwe że w moim serwisie przez tydzień identyczne statystyki są (co do 1 uniq), i tak m/w od listopada/grudnia. CO kilka dni zmienia się liczba i taka zostaje. Miałem otrzymać odpowiedź w pierwszym tygodniu stycznia, w połowie stycznia wysłałem maila i nie otrzymałem odpowiedzi do dzisiaj.

Nie widziałbym w tym nic dziwnego gdybym nie miał wykupionych statystyk statbiznes.

Powinienem coś zrobić czy poprostu zmienić statystyki? Jakie polecacie? Co o tym myślicie? Czy macie podobne problemy z stat.pl

Jak strona której nie ma może mieć 600uniq?

Pozdrawiam

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli zalezy Ci na spojnej z innymi serwisami metodologii badan, to powinienes pozostac przy stat.pl, metodologia badan jest zmieniana dosc czesto i jest nie do konca klarowna i jasna.

Wydaje mi sie, ze najkorzystniejsze jest wstawienie niezaleznie umieszczonego na tym samym serwerze skryptu do zliczania i monitorowania ruch w serwisie. Jestem przekonany, ze roznice beda niejednokrotnie oszalamiajace.

Pomimo, iz stat/PBI jest badaniem uznanym w Polsce za wiarygodne, to jednak nie urzeczywistnia ruchu na stronie, a to zalezy po pierwsze od metodologii badania, a po drugie od jakosci polaczenia pomiedzy uzytkownikiem a serwerem zliczajacym.

Praktyczny Katalog Stron

Katalog stron przyjazny dla wyszukiwarek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności