Skocz do zawartości

Gratisowe doładowania w Heyah


dMien

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Co jakiś czas ktoś pyta o promocje telekomów, gdzie dostajemy gratis kasę za doładowanie.

https://www.heyah.pl/...darmowy-starter

W Heyah dostajemy starter za darmo, a później za każde doładowanie 20zł dostajemy 10zł gratis, aż do 120zł gratisu.

Dokument z warunkami oferty nie chce mi się załadować, ale piszą, że kasa do wykorzystania, na co się chce, więc na kody do katalogów też można. :)

----------

Udało mi się ściągnąć regulamin.

"9. Usługa nie jest dostępna w roamingu oraz nie dotyczy SMSów wysyłanych na numery: specjalne, premium oraz usługowe. " Tylko ciągle nie wiem czy to chodzi o te 1000 darmowych SMS-ów, czy o promocyjne doładowania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Innymi słowy dodatkowe 10 zł za doładowanie możesz wydzwonić / wyesemesować z normalnymi numerami - znajomi, rodzina, zadzwonić na stacjonarny.

1000 smsów do wszystkich uzytkowników sieci - czyli jak ktoś ma komórkę w Orange to możesz do niego 1000 smsów wysłać.

Zawsze tak jest, że jak dostajesz jakąś kwotę gratis przy doładowaniu to jest ona tylko do "normalnych" użytkowników. Premium SMS to nie jest zwykły SMS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności