Skocz do zawartości

dziwne zachowanie google


csdark

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałem się dowiedzeć czemu moje strony znikają się i pojawiają na google na przemian. Posiadam 2 strony na różnych serwerach, strona 1 pod odpowiednimi słowami jest na pierwszej pozycji, strony 2 niema wogóle w indeksie jak jest widoczna strona 1, i na przemian jak strona 1 zniknie z pozycji to strona dwa jest w indeksie i to na pierwszej pozycji pod odpowiednim słowem kluczowym, no i tak w kółko. Moze mi ktoś wyjaśnić czemu tak sie dzieje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo oto adres1 www.ubezpieczenia.siedlce.glt.pl - strona wygląda jak wygląda ale za jakiś czas bedzie calkiem inna, a to adres2 www.mtarg.pl w tej chwili jest widoczny ale jak pojawią sie ubezpieczenia to zniknie z indeksu. Dodam iż swego czasu na stronie 1 był link do strony 2. Adres 1 mam od około czerwca 2005 natomiast adres2 zaledwie 2 tygodnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz od kiedy masz te domeny...

[edyta]

Juz nie musisz podawać daty.

Z taką ilością linków prowadzących do Twej strony https://search.msn.com/results.aspx?q=linkd...lt.pl&FORM=QBRE

niewiele zdziałasz..

Domniemam, ze jestes początkującym - proponuje abys najpierw sie przysiadl do przeczytania najmniej przyklejonych topikow w poszczegolnych działach potam zgłoś sie ponownie..

Na razie innej odpowiedzi nie uzyskasz - bo mógłbyś sobie krzywdę zrobić - gdybym powiedział co zrobić.

To samo tyczy sie drugiego adresu -> https://search.msn.com/results.aspx?q=linkd...rg.pl&FORM=QBRE

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do strony z ubezpieczeniami to nie potrzeba mi więcej z nią działać :rolleyes: Doskonale spełnia swoją rolę od prawie 6 miesięcy zarobiła sporo, co do sklepu to oczywiście będe cos powoli robił według wskazówek znajdujących sie na tym forum, natomiast ciekawi mnie bardzo czemu dzieje sie tak jak opisałem na początku, szczerze mówiąc troche jest to irytujące gdy raz sie widzi strone w google a za pare godzin niema jej nawet w indeksie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak z tym ze sklep dodalem do google parę dni temu, ale wraz nie wiem czemu jak niema jednej mojej strony w google to wiem że ta druga jest napewno i odwrotnie jak drugiej niema to wiem że pierwsza napewno będzie, czym cos takiego jest spowodowane. Dlaczego własnie jest albo jedna albo druga?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy co z tego wyjdzie :rolleyes:

Zobaczyłeś ?! ;)

Masz za mało linków prowadzących do twouch stron - idź do działu Katalogi -> https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showforum=19

i pododawaj sobie obydwie strony do katalogów (i zrób sobie krzywdę bo jeszcze nie wiesz jak dodawać w jakij ilości z jakim anchor tekstem)...

Powodzenia.

Amen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy co z tego wyjdzie ;)

Powodzenia.

Amen

Erbit

Zamów sobie miejsce u psychoanalityka już dziś bo tak będziesz wyglądał :rolleyes: za dwa lata

;)

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę powiedziawszy nic nie bede robił na siłę i bez odpowiedniej wiedzy takze jak narazie krzywdy sobie nie zrobie, a co do wypowiedzi zergavis to może byś sie podzielił tym o co Ci chodzi ? Jak widzisz forum odwiedzam dosłownie od paru dni a czy to powód zeby knuc jakieś intrygi ? Jeżeli miał bym pisać coś co nic nie wnosi do wątku to bym nic nie pisał, a Ty właśnie tak robisz, wiec prosze Cie wtajemnicz mnie o co Tobie chodzi ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności