Skocz do zawartości

Nie podobają Ci się SERPy po ostatnich zmianach? Zgłoś przykłady Google


Sebastian-SEO

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście trzymam np. kciuki za bceuropa, który pracuje od niedawna w Onet.pl i robi tam SEO. Jak mu wyjdzie WHS tam to będzie super case na to, że sama treścią i optymalizacją można być w topie.

Z całym szacunkiem dla Pana, którego nie znam, ale z domeną/domenami onetu wstawiając największy bullszit, kopiowaną treść, czy byle co innego, w obecnych warunkach nie robiąc nic szczególnego też się będzie w topie, co widać na każdym kroku. Takich gigantów jak onet wytyczne nie obowiązują.

Wyzwaniem jest też nową domenę z bardzo wartościową treścią bez potężnych pieniędzy na reklamę, bez grupy super silnych domen wspierających, bez pozycjonowania i linkowania samemu doprowadzić do sytuacji gdzie po jakimś czasie ludzie sami będą do niej linkować. Tylko jakoś muszą ją znaleźć i to musi ją znajdować na prawdę dużo ludzi, zanim zaczną pojawiać się pojedyncze pierwsze naturalne linki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Mają duża wiedzę...

To przytoczę parę cytatów wiedzy które napisał np. Wobi:

- Tylko frajer może mylić odwagę z pracą.

- debatę z takimi ciemnymi typkami uważam za zbędną

- spece z PiO cierpią na wspólny defekt

Mylisz chyba wiedzę z chamstwem...

Zgadzam się chyba pierwszy raz z Kapitanem :)

Sebastianie bez urazy ale ostatnio miałem do czynienia z tym super Wobim, którym mnie zwyzywał (dla niego ktoś kto jest zarejestrowany na PIO jest najzwyklejszym burakiem), co dziwne Ja tylko czepnąłem się, że merytoryczna rozmowa nie może wyglądać, że druga strona mnie wyzywa. Co jeszcze i chyba najbardziej mnie rozbawiło ten Burak Cukrowy odpisał na moja wypowiedź i zamknął temat abym już nic nie mógł odpisać.

I zgadzam się, ze jesteś chyba tam jedyny, który próbuje w normalny, cywilizowany sposób rozmawiać ale nie oczekuj, że nagle całe PIO pójdzie wysyłać i pokazywać niedoskonałości Googla (nawet nie oczekuj, ze zrobi to mała garstka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale charytatywne wklejanie ich bledow, ktore nie sa bledami a efektem ubocznym wymuszania AdWords to jakas kpina. Narobili syfu zwalczajac SEO to niech sobie teraz sami poprawiaja. Zreszta pokazali, ze na jakosci wynikow im nie zalezy tylko na kasie wiec tym razem problem jest ich a jak chca kogos do recznego sprzatania pogorzeliska po ich wojnie z SEO to zglaszam sie jako chetny - 120 netto / h :)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma prawo do swojego zdania. Gdybyś znał te osoby też byś poewnie inaczej je traktował. Mają duża wiedzę - i swoje podejście, jak każdy. Osobiście trzymam np. kciuki za bceuropa, który pracuje od niedawna w Onet.pl i robi tam SEO. Jak mu wyjdzie WHS tam to będzie super case na to, że sama treścią i optymalizacją można być w topie.

Seba - WHS nigdy nie wyszedł , nie wychodzi i nie wyjdzie nikomu, nawet jeżeli ktoś do tego będzie dopłacał , przyczyna jest prosta -

wskazówki (interpretowane dla wywarcia większej grozy jako wytyczne) są tak nieprecyzyjne, że praktycznie każde działania "out site" je naruszają ..

Ich ofiarą padł nawet Tomek Mocher interpretując na swoim blogu case "laurki" jaka otrzymałem bo pisał cos o kupowaniu linków poprzez mój nieistniejący katalog , bla bla bla podczas gdy przyczyna leżała gdzie indziej (linki sidewide)

Napisze wiecej - pingwin nie zwraca uwagi na umiejętnie "zrumakowaną" stronę bo uczulony jest przede wszystkim na "sidewide" i na linkowanie jednej strony dużą ilością linków.

Ja osobiście nie miałbym nic przeciwko wymianie merytorycznej przykładów praktycznych na które napotykam w serpach ale nie widzę chęci współpracy od google które w moim mniemaniu wysługuje się ludźmi z zewnątrz (wiadomo - w razie czego można zawsze się wypiąć) .

Dodatkowo przyznaję - wkurw*** mnie polityka korpogoogle wymuszająca logowanie się wgównoplusach i innych ich wynalazkach które wykorzystują do pobierania danych, danych wykorzystywanych potem niejako przeciwko mnie bo np. zmuszających mnie go oglądania tych samych gównianych reklam czy poruszaniu się w jednym i tym samym kółku wzajemnej adoracji...

Chcą pomocy niech wyraźnie to napiszą i przestaną pieprzyć głupoty, jasna komunikacja obustronna zawsze prowadzi do rozwoju.

PS

parę razy zabrałem głos na forum google próbując poruszyc konkretne zagadnienia i problemy w oczekiwaniu na jasne odpowiedzi z samego źródła (w końcu to forum google prawda ?) i w odpowiedzi uzyskałem kilka bajek od teoretyków i zero odpowiedzi od źródła ...

Także sorry ale właże tam teraz tylko po to aby sie pośmiać z co poniektórych ;)

Tutaj jest podobnie wesoło ale przynajmniej czasami można coś tu poczytać o przykładach "z życia wziętych" a nie z bajek z mchu i paproci ...

Poza tym jestem stary a starego wróbla na plewy sie nie weźmie ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie twierdzę, że wyniki są najlepsiejsze i mnie samego czasami denerwują, szczególnie ostatnie duplikaty tej samej domeny w serpach

To jest bug Google, który został już zgłoszony. Jak widać - można zgłaszać i narzekać :)

Widzisz Seba, Ty jesteś na tyle nomen omen "Profi", że to pozwala Tobie na takie stwierdzenia - tak dla przypomnienia zerknij okiem na wypowiedzi kolegów (nazywam ich kolegami bo pomimo krytyki i różnic w ocenie sytuacji spokojnie na piwo moge z nimi skoczyć, tak z resztą jak i ze zwolennikami Donka) które wychwalały pod niebiosa "obecne czyste serpy jakich jeszcze nie było w historii" :P

A teraz historyczna konkluzja zapamiętajcie (i oby się nie spełniła)

Burdel w serpach wynika z tego, że korpogoogle przygotowuje się do drastycznej zmiany algorytmu którego głównym parametrem będzie obecność w tzw "soszjal mediach" i w znacznej części będzie się opierał na zebranych już przez nich danych z różnych źródeł.

Pozostaje mieć nadzieję, że w końcu przegną z tymi danymi i nie skończy się to inwigilacją ilości spuszczanej wody w sraczach ....

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Beer, wielkiemu G jeszcze daleko do soszala. Chyba że w przypływie gotówki z ADW kupią sobie Facebook'a. W każdym razie jeżeli to się faktycznie spełni, to pójdziemy w stronę mass-plusików i tam też zrobimy burdel. Tu przecież chodzi o kasę i to wcale niemałą. Ludzie zatem powinni się dostosować do nowej sytuacji.

seowyszbanner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś dziwny blog... Na pewno Spam... Pierwsze 33 wyniki na hasło "etyka branży seo" :D

Edit: Jakiś straszny Duplicate Content na tym blogu :D

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzicie przykładów na "złe" wyniki wyszukiwań Google nie ma zbyt dużo .... Zwyczajnie Pingwin wykosił wszystkie strony dopalane SWL-ami oraz linkami z badziewnych katalogów .

Jedyny problem to spam pobieraczka .

Tak jak pisałem zamiast narzekać i prowadzić bezsensowane dyskusje skupcie się na tym jak pozycjonować strony, gdy Pingwin działa ....

Moim zdaniem, pozycjonowanie od pojawienia się pingwina jest bardzo proste ,a wręcz banalne .Dlatego nie rozumię dlaczego,az tak krytycznie odnosicie się do działań Google ?

Ten cały Pingwin jest bardzo pomocny dla tych, których nie stac na XR za 2000 oraz inne dodawarki po 400 zł za sztukę ,bo teraz zwyczajnie szkoda czasu i pieniedzy na blasy na stronę główną ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoby, które takie sytuacja wk... i zamiast narzekać chcą coś z tym zrobić zachęcam do wklejania takich wyników. Zróbmy coś konstruktywnego, zamiast narzekać :)

A ile płacą? Bo mniemam, ze skoro pada propozycja wyręczania ich z ich pracy, to jakieś stawki jednak proponują? Czy to może oferta wolontariatu?

Darmowe programy
Potrzebujesz tekstów w krótkim czasie? Sprawdź tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności