Skocz do zawartości

Nie podobają Ci się SERPy po ostatnich zmianach? Zgłoś przykłady Google


Sebastian-SEO

Rekomendowane odpowiedzi

Takie są realia i wracając do tematu tego posta, idę o zakład że wiele osób skorzysta z propozycji aby podpierniczyć konkurenta gdzie tylko sie da ;D

W końcu jesteśmy Polakami... :D

Święta prawda. Sądzę, ze niejeden już skorzystał z opcji "pomocy" Googlowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Trochę współczuje klakierom - są w bardzo niezręcznej sytuacji bo po wprowadzeniu pingwiniątka pisali peany pochwalne o czystości SERPów a teraz się skrzykują aby pomóc korpogoogle w usuwaniu bugów ...

Ja przynajmniej czułbym się paskudnie gdyby wieczorem "poderwana" kobitka rano okazała się ...... (niedomówienie) :P

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierdzialnik jest nie tylko w serpach ale i w mapkach. Chciałem sobie znaleść jezioro w Sielpii a pokazało mi jakiegoś Dja Norbiego :D Szukałem jednego z krakowskich osiedli i co mamy ? Wpiszcie w mapkach "osiedle złocień kraków" albo "os. złocień kraków" - pokazuje się nazwa firmy zamiast lokalizacji :D

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...mężczyzną o wątpliwym wyglądzie.

Pandą, albo Pingwinem. A łóżko było w Wenecji z filtrem w oknie.

Jak by to powiedział Kowalski: o zgrozo, po czym Skiper skwitował to: Lodzio miodzio :)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności