Skocz do zawartości

Zawód pozycjone


sskoczek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie odpowiedziałeś na pytanie i nie pokazałeś bilansu. Nie ma sensu z Tobą dyskutować.

Powodzenia...

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Zgredzik, nie przejmuj się - to typ spamera, co dużo krzyczy.. taka krowa co mało mleka daje ;) Może Ci co najwyżej pokazać polski gest zwycięstwa :P

Już napisałem:

1/ nie zapłacił zaiksu bo jest drobnym cwaniaczkiem

2/ jego "biznes" przypomina inwestycje w złoto z amber gold

3/ nikt nie pozbywa się kury znoszącej złote jaja.

4/ etc. etc.

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się wszyscy wku** a takich tematów jest setka dziennie:"pozycjonowanie za 16 groszy..", "opisy synonimizowane za 2 zł", i "katalogowanie za 30 zł"

Pan Marek nie pokaże zestawienia z przed ostatnich 2 mc i nie zaskoczy tu nikogo :) Może dobrze żarło i zdechło razem z pandą a następnie z Pingwinem i trzeba szukać na zus wśród dzieci neo.

Może to jeden z nas? A teraz założył drugie konto... Nie pokazał nic na filmie, i odpuścił w ogólnej dyskusji, mógłbym od razu jak większość na PiO powiedzieć co o tym myślę, ale czekałem do ostatniej chwili, a nóż dowiem się ile z tej kasy jest na czysto.

Ja też dwa lata temu zarabiałem po 5-10k na mc ale wszedł panda i pingwin, a ja nie miałem czasu się dostosować, niestety im się więcej zarabia tym trudniej to ogarnąć...

A w wolnej chwili forum-budowa.pl ew. praktycznie Uwaga awaria!

A to: portal branży budowlanej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bestos - null, wielkie zero, albo jak wolisz wielkie g*wno. dlatego szuka frajerów, którym za 5 zeta wciśnie dodatkową, tajemną wiedzę.

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ET go home... and... May the Force be with you...

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

crying-baby-300x300.jpg

Mam 6 domen, w tym 3 darmowe, 1000pkt na gotlinku i pisze prcele na allegro.

Za pieniądze z komunii i pożyczkę od babci kupiłem Xrumer'a – ale nie działa.

:placze:

najpierw był blondynką teraz odmłodniał, czarodziej - Ibisz - pozycjo Co.Ltd.Int :) zarabia 1k dziennie i tu z nami dyskutuje -> z takim plebsem -> ot filantrop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności