Skocz do zawartości

Zawód pozycjone


sskoczek

Rekomendowane odpowiedzi

Marku, miej proszę szacunek do Zgreda bo myślę, że na ten moment jest on autorytetem dla większej liczby osób aniżeli Ty.

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=tFVcMS_rnvw

Rozumiem, że sposób wypowiedzi jest autentyczny a wyłączone komentarze pod recenzjami oczywiście zostały przypadkowo?

Poza tym dla mnie niestety jesteś nieautentyczny, nie tylko względu na przesadną pewność siebie.

1). www.rise.com.pl / kojarzysz?

2). rudnik nad sanem

Poza tym drogi Marku, podejrzewam że te 'normalne pieniądze' z konta dotpay to po prostu nadużycia spowodowane premium smsami bo takie możliwe były w latach 2007-2010.

Nie odpowiadaj bez obrazka, proszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

:D

żeby oglądnąć te 3 filmiki to musiałem bić się po twarzy, żeby nie zasnąć. Ale najlepsze są przelewy 50 tys.

Wali mnie to jak zostały zarobione - może to prawda może nie. Ale - ludzie gdybym miał sposób na kasę na 50 tysi miesięcznie to czy robiłbym sobie konkurencję ? Codziennie gotowałbym se mordę we wrzątku, żeby nawet własnej ślubnej nie wygadać a co dopiero afiszować się z tym jak zrobić tak samo a tym sposobem uszczuplić sobie dochody.

Druga sprawa, te przelewy to rok 2010 - hmmmmm

Ja już byłem na wielu takich spotkaniach co to już po wyjściu miałem zostać milionerem tylko miałem uwierzyć. Szkoda, ze ci milionerzy mieli konta mail na o2, wp telefony na kartę w heyah i inne rzeczy, które wskazywały na to, że są mało wiarygodni.

Powodzenia życzę, ale przeglądałem fora o zarabianiu w internecie, jeśli wierzyć temu co tam wypisują to jeden zbiera na konsolę, drugi na wycieczkę, ale o jakiś większych milionach to nie czytałem. Więc zieeeeeeew.

Straciłem czas, dajcie tylko znać jak będziecie musieli werbować rodzinę do klikania w reklamy, w linki, ulotki, kupować kursiki po tylko 11,99 itd bo ciekawi mnie jak to się skończy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to boli... Zaplecza rok temu pozjadała Panda, w tym roku Pingwin i twoje żałosne 2000zł z SEŁO poszło w piach. Tylko nieliczni mają zaplecza które stoją i doją $.

Jak mistrzu porafisz zarobić wiecej zrób swój filmik z zarobkami chętnie zobacze jakie masz wyniki.

P.S

Wiesz jak sprawdzić czy jesteś lamą w SEO? Pierwszy krok sprwdź czy masz hosting SEO na 250 (lub więcej) adresów IP, jeżeli tak to gwarantuje, że póki co masz cinqocinqo w garażu.

Wiesz dlaczego? Bo twoje zaplecze już nie isteniej od 25 kwietnia a strony pozycjonowane są już w filtrach. Algorytm G nie zwraca uwagi na IP, tylko DNS. Jeżeli masz 500 domen nawet na 1000 IP ale przekierowane na ten sam DNS (hosting SEO), to domeny te pozycjonujące jeden cel mają moc = ZERO. Lepiej kupić 10 małych serwerów z unikalnymi klasami A, niż jeden serser SEO z 1000 IP klasy C. Będziesz miał 10 uniklanych DNSów i już "jakąś" moc.

Hehe ku##a ale jaja. Zniosę każde oszczerstwo z ust głupca bo nie warto z takimi dyskutować, ale żeby moje ukochane X5 wyzywać od "cinqocinqo" to już trochę przesada :fuck:

PS.

Jestem szczęśliwym posiadaczem SEO Hostingu :tancze:

Najlepszy stomatolog i ortodonta w Katowicach - Freshmed - piękny uśmiech to zdrowy uśmiech :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to ten sam Marek Skoczylas się tu wypowiada co na filmikach to zmień taktykę/ton wypowiedzi bo wychodzisz na pyskatego gimnazjalistę. Rozmawiamy o pieniądzach, biznesie a ty tu jakieś pyskówki do ludzi urządzasz.

Podaj lepiej linki do swoich stron na których zarabiasz, to chyba nie tajemnica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze paru takich milionerów i to forum stoczy się poniżej poziomu porad w bravo girl .....

Coraz bardziej utwierdzam się w tym, że rozwój cywilizacyjny deformuje geny ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Beerbant, czy mój post złamał umowę z GIODO skoro jej nie mam? Może Ty masz? :)))

Ke ???? (jak mówił zdezorientowany hiszpański pracownik Hotelu Zacisze) :P

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę zdradzić tajemnicy korespondencji ale pewien pozycjoner napisał do mnie, że złamałem umowę z GIODO i ma nadzieje, że mam ją podpisaną z Giodo bo w przeciwnym razie... I także pomówiłem pewnego pozycjonera w moim poście :)))

https://ememe.pl/data/gfx/pictures/large/1/2/121_1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę zdradzić tajemnicy korespondencji ale pewien pozycjoner napisał do mnie, że złamałem umowę z GIODO i ma nadzieje, że mam ją podpisaną z Giodo bo w przeciwnym razie... I także pomówiłem pewnego pozycjonera w moim poście :)))

A przypadkiem nie napisał, że mu życie złamałeś ?? Bo w to bym prędzej uwierzył :D

Odpadam bo jeszcze pare takich info i będę miał koszmary senne :P

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Marku, widzę że oboje jesteśmy już śpiący. Cieszę się, że o ile dobrze rozumiem z bełkotu nr 71, że nie złamałem prawa i umowy z GIODO przede wszystkim, której nie mam. Mam umowę z Cyfrowym Polsatem, proszę nie odcinać mi telewizji. Dziękuje i dobranoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też spadam spać

a Ty

W przypadku złamania prawa, którym jest pomówienie, wystarczy, że udowodnisz własne racje i przekonania w sądzie

wpadnij jutro z tłumaczem albo polonistą , bo za cholere nie wiem o co kaman ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe do drugiej strony jeszcze ok ale jak doszedłem do posta zgreda już wiedziałem że to lipa :D

Marek ściemniasz , już pomijając dzielenie sie takim pomysłem jeśli byś zarabiał tyle to byś nie tracił czasu na dyskusje z nami tutaj a na pewno nie siedział byś od paru godzin w tym wątku.

Po za tym już dawno mógłbyś zakończyć tą dyskusje na swoją korzyść miażdząc nas tu wszystkich pokazując to o co cie zgred prosił, a ty zamiast to zrobić kłucisz się i tylko potwierdzasz że to ściema :D

ps. Pierwszy raz widziałem zgreda z irytowanego to ci się udało , tylko że w ten sposób zablokowałeś sobie możliwośc promocji ,gdybyś zakończył dyskusje na drugiej stronie to znalazł bys tu jeleni co by sie skusili, a tak pójda oni dalej czytać i plan twój bierze w łeb :D

ps. a tak w ogóle gość jest podobny trochę do Szczęsnego co nie :D

Reklama w internecie - baza firm - katalog firm + seomaster script

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności