Skocz do zawartości

Zawód pozycjone


sskoczek

Rekomendowane odpowiedzi

Zarabiać można było naprawdę dużo (prawie nic nie robiąc) ale "to se ne wrati" - za czasów pierwszej bańki internetowej jankesi w PP płacili nawet kilka $ za CPC a ludzie klikali tak, że dzienny zarobek z kilku stron postawionych na onecie wtedy to był około 1000$ (mój rekordowy dzień z wtedy to 4500$) ale bańka pękła i się zesrało ;)

Wstyd się przyznać ale kasa była za .... gołe doopy :P

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@Beerbant: true true :D dobre lata 1999-2004 nie wrócą ;(

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się na SEO, więc to będzie dygresja.

Ale przyznaję, że poziom merytoryczny, jak i czegoś, co ktoś mógłby nazwać kulturą, odstręcza mnie od czytania wszystkich tu razem wziętych fachowców.

Prostactwo, które tu udowadniacie, wprawia mnie w osłupienie. Podobno dorośli ludzie, a emocjonalnie przedszkolaki.

Sądziłem..., mniejsza o to, co sądziłem. Ale to był tragiczny pokaz tego, co sobą reprezentujecie.

Chyba czas skorzystać i zabrać kilka minut z dnia gdzieindziej. Tu się je tylko marnuje.

"...wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy..."

Zawiodły i rozczarowały, więc nie polecam: ReMedia z Bydgoszczy, Net-Sukces Krzysztof Ziółkowski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beer/zgred - pod względem cpc, stawek i szerokości oferty lata są obecnie dużo lepsze z dużo większymi możliwościami niż wtedy. Jedynie o ruch zdecydowanie trudniej - dziś nie da się (albo raczej ja nie potrafię :D) postawić strony i mieć w ciągu kilku godzin 100k+ uni/day :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi też o to, że po paru banach w G kierujemy się ku white seo. I to kosztuje nas najwięcej, ta wiara w uśmiechnięte twarze Kaspar'a czy Matta!

"...bo Matt Cutts wam powiedział, że nie wolno spamować, więc tracicie cenny czas, żeby "ich" przechytrzyć. Stąd generowanie ruchu czy pozycji staję się perspektywą na miesiące"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak... przecież po 25 kwietnia to forum:

https://productforums...wanie-i-ranking

wzbogaciło się o tysiące userów. jeszcze rok temu tylko COLIN komentował posty, teraz nie sposób zliczyć ich ilość. tam pozycjoner się może nawrócić, prosić o przebaczenie win i w końcu postępować zgodnie z przykazaniami. obowiązkowo podać adres strony, a jak to zrobisz to jestes przyjęty do społeczności, i masz poczucie, że w końcu twoja strona jest bezpieczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://productforums...wanie-i-ranking

wzbogaciło się o tysiące userów. jeszcze rok temu tylko COLIN komentował posty, teraz nie sposób zliczyć ich ilość.

:D Rok temu było ich tam klakierów pięciu... A teraz jest ich może siedmiu... :D

tam pozycjoner się może nawrócić, prosić o przebaczenie win i w końcu postępować zgodnie z przykazaniami. obowiązkowo podać adres strony, a jak to zrobisz to jestes przyjęty do społeczności, i masz poczucie, że w końcu twoja strona jest bezpieczna.

I tutaj pierwszy raz trafiłeś w sedno... Tam na pewno przyjmą Ciebie o mistrzu do tej wspaniałej społeczności... I Twoja zajefajna strona o naciąganiu będzie bezpieczna... :D

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skorpion09 a jakby ktoś poważny Ci pokazał cyferki w swoim banku na monitorze, to by było już warto? Miałbyś wtedy podnietę, za przeproszeniem?

Nie... Ale niby niektóre laski lecą na takie cyferki w banku... Może gość chciał coś wyrwać, a Wy po nim jedziecie. Taki sobie "podryw na pozycjonera"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności