Skocz do zawartości

Zawód pozycjone


sskoczek

Rekomendowane odpowiedzi

Beer/zgred - pod względem cpc, stawek i szerokości oferty lata są obecnie dużo lepsze z dużo większymi możliwościami niż wtedy. Jedynie o ruch zdecydowanie trudniej - dziś nie da się (albo raczej ja nie potrafię :D) postawić strony i mieć w ciągu kilku godzin 100k+ uni/day :(.

To trochę nie tak - obecnie jest znacznie większa konkurencja i coraz bardziej wyedukowani użyszkodnicy - problem nie leży w ilosci ruchu ale w jego jakości a z tym są związane stawki reklamowe.

Więcej dostaniesz z ruchu kilkuset UU o profilu średniej kadry menedżerskiej niż z kilkudziesięciu tysięcy pokemonów...

Z AdWordsów kiedyś lekko można było z jednej strony wyciągnąć kilkaset $ / miesiąc obecnie przy tym samym ruchu masz góra kilkadziesiąt, sprawa jest prosta - dopasowanie do użytkownika sprawiło, że gdzie tyłka nie ruszy to widzi te same reklamy , nie dopasowane do treści ale dopasowane do niego i jego historii przeglądania - efekt = spadek klikalności ...

Z resztą samo google potwierdza poniekąd moje spostrzeżenia bo odnotowywuje ciągłe spadki zysków z reklam wyświetlanych na stronach partnerów a rosnące zyski z wyników wyszukiwań - dlatego teraz tak walczą o "niepewne serpy"

Wcale nie chodzi o czystość serpów czy o troskę o wartościowe treści na stronie tylko o to aby u reklamodawców wytrworzyć przekonanie , że jedyną skuteczną metodą jest coraz droższy AdWords.

Dodatkowo wykorzystują wszystkie dane im dostarczane w celu windowania CPC w górę.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 101
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

mb: aby uchronić ludzi przed naciągaczami - i dlatego warto nie kasować wątku, bo ludzie tutaj trafią szukając informacji na jego temat.

Dałbym głowę, po sposobie reklamowania się, że użytkownik jest z forum "ebiznesy".

Szablony do PrestaShop: https://presta-shop.pl

Nowe szablony w Templatemonster: link

Tani hosting: Hekko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałbym głowę, po sposobie reklamowania się, że użytkownik jest z forum "ebiznesy".

Tak mi się też wydaje że to padawan krzywego...

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mb: aby uchronić ludzi przed naciągaczami - i dlatego warto nie kasować wątku, bo ludzie tutaj trafią szukając informacji na jego temat.

Ale w jaki sposób naciąga? Akurat obejrzałem sobie te filmiki i żadnego naciągania tam nie widzę. Wytłumaczona zasada działania programów partnerskich. Ludzie się tu przyczepiają Marka, że pokazuje wydruki z 2010 roku..Wiadomo, miał jakąś metodę na zarobienie tych pieniędzy, teraz już tak nie zarabia bo by pokazał aktualne wyniki. Czy to automatycznie powoduje że brak mu wiedzy nt pozycjonowania/zarabiania w internecie?
pozycjonuj.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odróżnij hejt od asertywnej dyskusji.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki zarobek jest nieosiągalny bez ponoszenia kosztów. A tymczasem mamy nową potęgę siatkarską w postaci Bułgarii. Bułgaria prowadzi 2-0 w Setach.

--------------Dno jest wtedy,kiedy nie ma juz nawet mułu.--------------------

Turystyka na sprzedaż , Podróże małe i duże, Egipt, Turcja, Tunezja, Chorwacja...

Poszukuję zatrudnienia.

Będzie bez linka a co :D

poezjapozycjonowania(kropka)blogspot(kropka)com

NEW!!! - Blask Serpów (Prolog) W przygotowaniu: Chapter 1 - Blask Serpów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś tutaj erupcje frustracji występują.... Konkurencja coraz większa jest w tematach ogólnie znanych. Dobrze jest znaleźć jakąś niszę, mieć ciekawy pomysł, no i umiejętności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bułgaria ma regres od 1990 w siatce. Wcześniej była potęgą w tym sporcie. Cyk -> Wikipedia

--------------Dno jest wtedy,kiedy nie ma juz nawet mułu.--------------------

Turystyka na sprzedaż , Podróże małe i duże, Egipt, Turcja, Tunezja, Chorwacja...

Poszukuję zatrudnienia.

Będzie bez linka a co :D

poezjapozycjonowania(kropka)blogspot(kropka)com

NEW!!! - Blask Serpów (Prolog) W przygotowaniu: Chapter 1 - Blask Serpów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ma siatkówka do tego tematu?

Załóżcie sobie jakiś temat o siatkówce...

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam jestem szczęśliwym nabywcą kursu Pana Marka Skoczylasa ;)

Od 2 miesiecy nie zarobiłem ani złotówki . Jednak cały czas myślę ze to ze mną jest może cos nie tak ?

Jednak strona Pana Marka zmieniła formę a strona z aktualizacjami jest w ogóle nie dostępna .

W związku z tym rządam zwrotu całych 317 zł ;) Ale kto mi je zwróci ?

Znalazłem również fikcyjny BLOG podejrzewam ze Pana Marka o tym jak w cudowny sposób w kilka dni zarobic kupe szmalu.

https://zawod.wordpress.com/2012/08/02/zawod-pozycjoner-marek-skoczylas-opinie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się dlaczego na pewnym znanym blogu marketingowym zaczęto opisywać metody rodem z TV marketu. Teraz już wiem.

Od 2 miesiecy nie zarobiłem ani złotówki . Jednak cały czas myślę ze to ze mną jest może cos nie tak ?

Tak. Lekarstwem na to jest rozwijanie się. Polecam dobre książki i poszerzenie światopoglądu.

tym jak w cudowny sposób w kilka dni zarobic kupe szmalu.

Tak to tylko przez koneksje, działalność przestępczą lub dzieła przypadku.

Normalni ludzie bogacą się przez ciężką systematyczną pracę popartą odpowiednimi predyspozycjami oraz rzetelną wiedzą.

Innego sposobu nie ma.

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności