Skocz do zawartości

Czy to prawda ze za 200zł szkoda czasu na adwords?


bestos

Rekomendowane odpowiedzi

ADWORDS: Powiem szczerze że nie ma sensu, taka kwota nic Państwu nie da.. Proszę mi nie mówić że Państwa nie stać, Państwo w tej branży macie wyjątkowo duże marże.

Takich technik nie stosuje się przypadkiem też przy np. odzyskiwaniu kredytów ?

Prosze nie mówić, że Pana nie stać tego spłacić dziadek, babcia, dzieci sie beda z Pana śmiały.

Poniżyć i wejść na ambicje - dobrze gugiel kombinuje.

activist aka terrorist

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ADWORDS: Powiem szczerze że nie ma sensu, taka kwota nic Państwu nie da.. Proszę mi nie mówić że Państwa nie stać, Państwo w tej branży macie wyjątkowo duże marże.

jesli to jest prawdziwy cytat od kolesi z adwords to juz na prawde we mnie sie gotuje na samo slowo google...... jak mozna byc tak chamskim?

Nauka angielskiego online - https://www.e-angielski.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mam zamiaru Cię przekonywać. Napisałem jak było, po co miał bym ubarwiać. Tak ten gość zareagował na moje zdanie że nie mogę sobie pozwolić na większą kwotę...

Tak Oni wszyscy są święci.. Ktoś jak pracuje w Google to już jest wzorem Kultury i wszechwiedzy.. A ja jestem naiwnym ciemniakiem który nie wie skąd na strone mam wejścia.

A w wolnej chwili forum-budowa.pl ew. praktycznie Uwaga awaria!

A to: portal branży budowlanej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności