Skocz do zawartości

Depozycjonowanie - czy PiO to popiera?


tasssman

Rekomendowane odpowiedzi

...a skoro twierdzą, że linki nie szkodzą także sądy są w czarniej d...ie. :D

Zaktualizuj swoje źródła informacji, bo trochę w tej kwestii się pozmieniało :)

Czyli mowa o systemach wymiany linków, nie linkach. Pokaż mi wypowiedź Matta Cutsa w której mówi wprost, że dowolne linki(nie SWL-e) szkodzą.

--------------Dno jest wtedy,kiedy nie ma juz nawet mułu.--------------------

Turystyka na sprzedaż , Podróże małe i duże, Egipt, Turcja, Tunezja, Chorwacja...

Poszukuję zatrudnienia.

Będzie bez linka a co :D

poezjapozycjonowania(kropka)blogspot(kropka)com

NEW!!! - Blask Serpów (Prolog) W przygotowaniu: Chapter 1 - Blask Serpów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

@Razjer - jak swle to nie linki to co to jest w takim razie?!

Tyle że jest różnica pomiędzy rotacyjnym swl a stałym.

--------------Dno jest wtedy,kiedy nie ma juz nawet mułu.--------------------

Turystyka na sprzedaż , Podróże małe i duże, Egipt, Turcja, Tunezja, Chorwacja...

Poszukuję zatrudnienia.

Będzie bez linka a co :D

poezjapozycjonowania(kropka)blogspot(kropka)com

NEW!!! - Blask Serpów (Prolog) W przygotowaniu: Chapter 1 - Blask Serpów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu to niby depozycjonowanie jest niezgodne z prawem?

Zarówno pozycjonowanie jak i depozycjonowanie pośrednio lub bezpośrednio ma na celu obniżenie pozycji konkurencji. Idąc tym tropem, pozycjonowanie i depozycjonowanie może działać na szkodę konkurencji.

Kto mi zabroni umieścić linka do strony konkurencyjnej w jakimś artykule albo nawet i w 1000 takich artów?

Jeżeli patrzymy oczami G to również pozycjonowanie jest nieetyczne.

Pewnie zostanę linczowany za mojego posta, ale nie mogłem się powstrzymać od wtrącenia moich kilku słów.

Lepiej czasem się powstrzymaj, bo pieprzysz takie głupoty, ze powinieneś szybko zawinąć się na samosię lub sweet brokacik. Jak nie znasz choćby podstaw prawa to lepiej nie zabieraj głosu, bo tylko się ośmieszasz.

Równie dobrze można powiedzieć, że konkurowanie na rynku i tym samym podbijając go działa jednoznacznie ze szkalowaniem lub celowym działaniem na niekorzyść konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu to niby depozycjonowanie jest niezgodne z prawem?

Zarówno pozycjonowanie jak i depozycjonowanie pośrednio lub bezpośrednio ma na celu obniżenie pozycji konkurencji. Idąc tym tropem, pozycjonowanie i depozycjonowanie może działać na szkodę konkurencji.

Kto mi zabroni umieścić linka do strony konkurencyjnej w jakimś artykule albo nawet i w 1000 takich artów?

Jeżeli patrzymy oczami G to również pozycjonowanie jest nieetyczne.

Pewnie zostanę linczowany za mojego posta, ale nie mogłem się powstrzymać od wtrącenia moich kilku słów.

Lepiej czasem się powstrzymaj, bo pieprzysz takie głupoty, ze powinieneś szybko zawinąć się na samosię lub sweet brokacik. Jak nie znasz choćby podstaw prawa to lepiej nie zabieraj głosu, bo tylko się ośmieszasz.

Równie dobrze można powiedzieć, że konkurowanie na rynku i tym samym podbijając go działa jednoznacznie ze szkalowaniem lub celowym działaniem na niekorzyść konkurencji.

Nie znasz mnie, to proszę nie oceniaj mnie po jednej wypowiedzi.

To, że mam inny punkt widzenia na niektóre sprawy niż Ty, nie znaczy (tak jak napisał to Iran) jestem "be". Patrzę na problem z innej strony niż Ty i nie zakładam sobie klapek na oczy.

Nadal twierdzę, że jeżeli depozycjonowanie nie jest legalne to pozycjonowanie także.

No offence.. ale jeżeli nie potrafisz uszanować poglądów i punktów widzenia danego problemu innych niż Twoje, to może Ty zmień zmień forum i nie ośmieszaj się.

Natomiast jeżeli miałbyś jakiś ciekawy artykuł na ten temat lub chciał podzielić się konstruktywną wiedzą dotyczącą tego problemu to chętnie poczytam.

btw. Nigdzie nie napisałem o oczernianiu, pisaniu negatywnych artykułów w depozycjonowaniu.

Kody na tanie VPSy i hostingi SEO: 2KT7-JFNM-63E8 , EK6B-1JUJ-M9T6 , R3J5-RCNE-SPH4 , E8NR-U9N3-1TU7 , 3TEH-47B3-2HM6 = rabat 25%
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdura, wytwarzając lepszy produkt nie działasz na niekorzyść konkurencji, chorym byłoby nazywanie robienie smaczniejszego jedzenia przez jedną restauracje szkodzeniem innym restauracjom ;)

Skoro produktem jest strona www w rankingu wyszukiwarki, to wyszukiwarka decyduje o "jakości produktu". Pozycjonowanie jest oszukiwaniem wyszukiwarki i "wmawianie jej" że dana strona jest produktem lepszym niż wskazuje na to algorytm wyszukiwarki.

Może nie jest to działanie na szkodę konkurencji, ale może to nieuczciwa reklama? ;)

Czy dopozycjonowanie TOP10 żeby moja strona z pozycji 11 znalazła się w TOP1 jest nieuczciwe (niezgodne z prawem)?

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal twierdzę, że jeżeli depozycjonowanie nie jest legalne to pozycjonowanie także.

Nie odróżniasz pozytywnego działania od negatywnego. Nie odróżniasz zdrowej konkurencji od nieuczciwej konkurencji.

Z takim tokiem myślenia daleko nie zajdziesz. No, może na salę sądową, czego oczywiście nie życzę.

Musisz sobie przewartościować pewne sprawy, odróżnić dobro od zła.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Razjer - jak swle to nie linki to co to jest w takim razie?!

Tyle że jest różnica pomiędzy rotacyjnym swl a stałym.

To, że różnica jest to zgadzamy się obaj. Ale jak ktoś pisze "ogólnie" swl to Ja niestety ale nie wiem co ma na myśli (czy rotację czy stałe).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rajzer, czyli doczytaj dokładnie - skup sie na 11 pytaniu, a właściwie odpowiedzi na nie.

No doczytałem, nie ma wprost napisane że w 100% linki szkodą. Google nie mówi bez ogródek "Tak, słabe linki szkodzą" nie widzę tam tego jedynie zacytuję pkt 11 wskazany przez Ciebie:

"W przeszłości byliśmy zdania że negatywne SEO nie jest możliwe, przynajmniej nie bez naruszeń prawnych. W chwili obecnej wychodzimy z założenia że nie jest ono wykluczone, chociaż jest bardzo trudne. Wykrywanie prób negatywnego SEO jest stosunkowo proste. Dlatego generalnie nadal jest tak że linki przychodzące nie szkodzą jakościowym serwisom."

--------------Dno jest wtedy,kiedy nie ma juz nawet mułu.--------------------

Turystyka na sprzedaż , Podróże małe i duże, Egipt, Turcja, Tunezja, Chorwacja...

Poszukuję zatrudnienia.

Będzie bez linka a co :D

poezjapozycjonowania(kropka)blogspot(kropka)com

NEW!!! - Blask Serpów (Prolog) W przygotowaniu: Chapter 1 - Blask Serpów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rajzer, miszczu SEO, co to znaczy "jakościowy serwis"? Ja ostatnio na forum google czytałem ciekawy wątek, gdzie co druga osoba twierdziła, że serwis jest jakościowy, a druga połowa, że znajdują się na niej bezwartościowe (dla nich) treści, przez co serwisowi temu należał się ban. Tak więc na jakiej podstawie chcesz ocenić jakość serwisu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rajzer, a co mają napisać? Sorry, ale nasz zajebiaszczy algo jest tak naprawdę do xxxx i każdą stronę, która nie jest zajebiszcza można ujepać.

Taką informację dopiero przyjmiesz jako potwierdzenie tego, że nie ma tak naprawdę znaczenia czyje i jakie linki przyczyniają się do zafiltrowania strony bo G nie jest wstanie okreslić, który link kto zamieścił? Myslisz, że zamieszczając link, puszczając blasta (rumak, swl, rotacyjny, stały), przy okazji podpisujesz go to mój link.

Jeszcze napisz co na goglowskim formum czasem mozna przeczytać: no chyba nie myslisz, że ktoś linkuje do Ciebie na frazy na które się pozycjonujesz.

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up Wystarczy krótko i na temat: "Tak linki mogą zaszkodzić każdej stronie www." i tyle.

Rajzer, miszczu SEO, co to znaczy "jakościowy serwis"? Ja ostatnio na forum google czytałem ciekawy wątek, gdzie co druga osoba twierdziła, że serwis jest jakościowy, a druga połowa, że znajdują się na niej bezwartościowe (dla nich) treści, przez co serwisowi temu należał się ban. Tak więc na jakiej podstawie chcesz ocenić jakość serwisu?

Nie wiem co znaczy jakościowy zacytowałem tylko fragment do którego skierował mnie Zakręcony. Pisząc jakościowy podejrzewam, że kaspar miał na myśli historię tego serwisu. tj. wiek domeny, odwiedzalność i inne pierdoły.

--------------Dno jest wtedy,kiedy nie ma juz nawet mułu.--------------------

Turystyka na sprzedaż , Podróże małe i duże, Egipt, Turcja, Tunezja, Chorwacja...

Poszukuję zatrudnienia.

Będzie bez linka a co :D

poezjapozycjonowania(kropka)blogspot(kropka)com

NEW!!! - Blask Serpów (Prolog) W przygotowaniu: Chapter 1 - Blask Serpów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności