Skocz do zawartości

Depozycjonowanie - czy PiO to popiera?


tasssman

Rekomendowane odpowiedzi

W każdym razie dopóki google oficjalnie nie wyrazi stanowiska że linki mogą zaszkodzić każdej stronie to sądy są bezradne

Google nie stanowi prawa i nie jest wyrocznią. Jest to trochę większa firma i nic poza tym.

To nie linki szkodzą tylko ludzie. Od tego trzeba zacząć.

Cała dyskusja jest bez sensu.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 98
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

W każdym razie dopóki google oficjalnie nie wyrazi stanowiska że linki mogą zaszkodzić każdej stronie to sądy są bezradne

Google nie stanowi prawa i nie jest wyrocznią. Jest to trochę większa firma i nic poza tym.

Czyli rozumiem że to nie google zrobiło wyszukiwarkę a sąd i to sąd wie w stu procentach jak działa algorytm? Fajnie. Aż mi się przypomniał odcinek south parka jak chcieli pozwać wynalazcę toalety że komuś flaki wyrwało :D

Co do dalszej części twojej wypowiedzi się zgadzam.

--------------Dno jest wtedy,kiedy nie ma juz nawet mułu.--------------------

Turystyka na sprzedaż , Podróże małe i duże, Egipt, Turcja, Tunezja, Chorwacja...

Poszukuję zatrudnienia.

Będzie bez linka a co :D

poezjapozycjonowania(kropka)blogspot(kropka)com

NEW!!! - Blask Serpów (Prolog) W przygotowaniu: Chapter 1 - Blask Serpów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MKM mówisz o etyce i moralności a nie masz pojęcia co to tolerancja dla czyjegoś innego zdania o pogladach już nie wspomne.

Po za tym skoro juz po twojemu mówimy to jak chcesz kogos obrażać to miej odwage powiedzieć to w oczy zapamiętaj to sobie , albo chociaż minimum godności i na prv jak coś masz do mnie . Bo tak próbujesz się lansować i podejrzewam że za tym szklanym ekranem siedzi taki nie ############### mam nadzieje że zdażyłes przeczytać, tak o tobie myśle .

Przepraszam

Dziwne Panie Iran bo Ja nic w ogóle na temat etyki i moralności w tym temacie się nie wypowiadałem?!

Co do odwagi z chęcią bym Ci powiedział w twarz jaki z Ciebie głupek ale na takie bezmózgowie szkoda mi czasu.

Ty codziennie się wypowiadasz na tym forum ale nic konkretnego do Niego nie wnosisz, a szkoda.

Co do tego co o mnie myślisz to nie muszę chyba Ci pisać gdzie to mam.

PS. Poza tym nie rozumiem czemu się tak obruszyłaś skoro chciałem służyć dobra radą?!

Chciałem Ci polecić nawet dobrego lekarza bo dzisiaj ktoś miał w stopce akurat odnośnik ale nie pamiętam w którym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skasowałem bo chciałem być uprzejmy i sie troche zagalopowałem ale ty widze lubisz być rambo

Co do odwagi z chęcią bym Ci powiedział w twarz jaki z Ciebie głupek ale na takie bezmózgowie szkoda mi czasu

Lepiej czy jeszcze plujesz na monitor?

Reklama w internecie - baza firm - katalog firm + seomaster script

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Depozycjonowanie zaczęło się w momencie kiedy można było pozycjonować... czyli od momentu pojawienia się wyszukiwarek.

Mam pytanie:

Czy jeśli wypozycjonuje 10 swoich sklepów, stron, spamów czy cokolwiek innego na jedno słowo kluczowe to czy będzie to etyczne czy nieetyczne?

laska.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stara zasada, "nie brudzi się własnego podwórka, a co do kodeksu etyczno-moralnego, to zawsze znajdzie się taki, który w każdym zawodzie, dziedzinie czy pracy, będzie chciał zamiast działać na jasnych zasadach, szukać jakieś alternatywy, która szkodzi innym

Co do lekarza to ja z chęcią skorzystam, ale ile wizyta ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że wielu ludzi różnie postrzega uczciwośc dla tego któremu to będzie szkodzić powie że to nie uczciwe a dla tego kto chce się wbić w ten rynek bedzie to jeden z elementów dojścia do celu. Każdy ma swoje racje a racja jest jak du.a każdy ma swoją :)

ps. Vexatus google prawny właścicel tej wyszukiwarki w której sie pozycjonujesz ma inne zdanie na temat pozycjonowania ,i co zachnwasz się etycznie i przestaniesz to robić? :)

Wybacz, ale Google nie jest od określania norm etycznych (ani tym bardziej prawnych).

VEX Media - w przygotowaniu.

Mój płatny katalog SEO - w przygotowaniu.

Online-24.pl - w przygotowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszecie tyle o tym co będzie w sądzie... kto co będzie zeznawał... A ja myślę że żadnych spraw o depozycjonowanie nie będzie z dwóch powodów:

1. Żeby kogoś podać do sądu trzeba go najpierw namierzyć...

2. A jak już takiego kogoś namierzymy... To trzeba przedstawić dowody... Zwykłe ja wiem to nie wystarczy...

A klakierzy już dawno przyznali że złe linki liczone są na minus... np. z multikodziarkich katalogów

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pozycjonujesz swojej strony to jesteś depozycjonowany, proste.

To chyba nie czytałeś oficjalnego stanowiska G, zamiast linkować dbasz o treść i jakość swego serwisu, a serwis sam zdobywa linki i wysokie miejsce w serpach ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Właśnie otrzymałem taką ofertę na maila:

"Szanowni Państwo,

Nasza firma zajmuje się depozycjonowaniem ( obniżaniem pozycji stron

np. z negatywnymi komentarzami ) oraz pozycjonowaniem ( zwiększaniem

pozycji stron firmowych ). Jeśli są Państwo zainteresowani otrzymaniem

naszej oferty dotyczącej którejś z tych usług prosimy w odpowiedzi na tego

e-maila w temacie wpisać 'depozycjonowanie' lub 'pozycjonowanie'.

Pozdrawiam,""""

Co o tym sądzicie????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaka to firma jeśli można wiedzieć?

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności