Skocz do zawartości

Używacie Ledów?


papieros

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie przepaliła mi się kolejna podobno-długożywotna żarówka energooszczędna i szlag mnie trafia powoli bo z reklamowaną długą żywotnością to one nie mają nic wspólnego (chyba, że mam wyjątkowego niefarta). Słyszałem natomiast dużo dobrego o żarówkach LED'owych. Używacie? Jeśli tak, polecacie?

Z tego co widzę potrafią wytrzymać do 50,000 godzin https://allegro.pl/za...510297616.html (czy to jest tak, że taka żarówa składa się z iluś tam ledów i jak się jeden zepsuje, to reszta działa? czy w tym wypadku jest większa szansa na długą żywotność?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego jak jest zrobiona, jaka elektronika w środku i jakie części. Znajomy naprawiał chińskie LEDY to był załamany jakością elektroniki. Poza tym światło LED jest specyficzne, do mnie jakoś nie przemawia, ale może kiedyś dam się przekonać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj w google lub na youtube "planowe postarzanie produktów" manakmenty związane z żarówkami, drukarkami i wszelkiego rodzaju urządzeniami czyli jak się robi urządzenia aby po okresie gwarancyjnym szły na śmietnik.

--------------Dno jest wtedy,kiedy nie ma juz nawet mułu.--------------------

Turystyka na sprzedaż , Podróże małe i duże, Egipt, Turcja, Tunezja, Chorwacja...

Poszukuję zatrudnienia.

Będzie bez linka a co :D

poezjapozycjonowania(kropka)blogspot(kropka)com

NEW!!! - Blask Serpów (Prolog) W przygotowaniu: Chapter 1 - Blask Serpów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności