Skocz do zawartości

Screen z tv jako zdjęcie


radoslaus

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądając skróty meczy tak się zastanawiam, czy robienie screen'ów i edycja ich do formatu zdjęć może nieść jakieś konsekwencje prawne...

Na zdrowy rozum, kto mi udowodni, że zrzut z danej minuty to nie zdjęcie zrobione przez kogoś będącego na meczu? Czy pozostawienie logo playera/ tv coś zmienia na plus?

Co o tym myślicie? Multimedia to chyba największy problem jeśli chce się prowadzić serwis z bieżącą tematyką. Testowałem to na ipadzie i stukanie zrzutów to sekundy, szczególnie mając urywki meczy ( akcje, bramki itp.)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz sobie przypomniałem, że skoro zrzuty z gier są nielegalne to z tv tym bardziej...

Z drugiej strony... przykład - https://film.wp.pl/idGallery,10245,idPhoto,320857,galeria.html?ticaid=1eeee

Już to widzę jak wp stara się o pozwolenia odnośnie umieszczania screenów, poszliby z torbami... Tam codziennie są 2-3 podobne materiały, galerie zbudowane z agencyjnych zdjęć i jakiś własnych kombinacji.

Wydaje mi się, że gdyby to zdjęcie/screen było np. kwadratem złożonym z czterech ujęć to nie powinno być problemów. Oczywiście zakładając, że ta fotka byłaby tylko niewielką częścią całości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności