Skocz do zawartości

Dedykowane usługi dla Kościołów


Razjer

Rekomendowane odpowiedzi

@Herkulesie chrzest jest nam narzucany na siłę, nie możemy wtedy się bronić, mieć własnego zdania, co jest dla mnie zniewoleniem, tak samo rodzina zmusza dziecko do komunii, do chodzenia do kościoła "siejąc w nim strach" przez jakimś bożkiem i masz racje, ale nie da się tego anulować, tak mi ksiądz powiedział, nawet jak powiedziałem gdzie mam te ich "sakramenty". Co do ślubu kościelnego wcale nie musisz być katolikiem, aby go wziąć z katoliczką, przysięgasz po prostu przed nią, ot cała różnica.

Co do otwartych marketów w niedziele we Włoszech to;

Coop

Lidl

Electronics

szkoda wymieniać bo i tak pewnie postawisz na swoim;) Sam do nich łaziłem w niedziele, więc przestań tutaj rozgadywać głupoty jak o czymś zielonego pojęcia nie masz.

Zapraszam także na mojego bloga Jacek Jagusiak. Oferuje także usługę odwirusowania stron www jak i serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 146
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

szkoda wymieniać bo i tak pewnie postawisz na swoim;) Sam do nich łaziłem w niedziele, więc przestań tutaj rozgadywać głupoty jak o czymś zielonego pojęcia nie masz.

a co ja napisałem, że są otwarte, tak jak Eurospin, więc w czym problem? nie umiesz analizować tego co napisałem? dokładnie zaznaczyłem że TAK, są otwarte, ale część jest zamknięta na przykład we wtorek, ( i na odwrót), czuje się jakbym rozmawiał ktoś, kto nie czyta dokładnie od A do Z cofnij sobie!!!!

co za brednie, w każdym kościele masz prawo się wypisać, zrzec się chrztu i innych sakramentów ( tutaj ci podpowiem nazywa się to aktem apostazji, pewnie ksiądz też nie powiedział? ), tak to jest, jak się nic nie wie, prawda? ale potem przyjdzie wigilia, wspólna modlitwa, czy wielkanoc, prawda? tutaj pies pogrzebany

skoro jesteś na NIE, to idź poczyń kroki by być konsekwentnym, koniec rozmowy

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam to co piszesz, jednak tak jest, że jeśli część pracowników ma wolne we wtorek przykładowo to inni mają wolne inne dni, co nie sprawia, że market jest zamknięty. Zrozumiałeś czy trzeba to przeliterować?

I tak, nie wiedziałem o apostazji, i tak ksiądz nie powiedział, ale nie dziwi mnie to, że kłamią/mijają się z prawdą, taka ich natura.

Wigilia to dzień jak co dzień i nikt tego tak nie rozdmuchuje w rodzinie, więc każdy może spędzać takie dni wg. swojego wyboru.

Nie wiem "gdzie jest Twój pies pogrzebany", ale ja nie mam takich dylematów jak ty, odkąd nie wierzę czuje się wolny, spokojniejszy i cieszę się życiem.

W tej dyskusji żadna ze stron nie przekona drugiej, Ty będziesz mi coś zarzucał, ja Tobie, nie mam nic do Ciebie i uważam to za wolną dyskusję, także proszę bez prywatnych najazdów.

Zapraszam także na mojego bloga Jacek Jagusiak. Oferuje także usługę odwirusowania stron www jak i serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za brednie, w każdym kościele masz prawo się wypisać, zrzec się chrztu i innych sakramentów

Właśnie to jest jakaś kpina... Wypisać się... Ja się nigdy nie zapisywałem... Do uzyskania pełnoletności powinien być zakaz sakramentów...

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem ten ostry ton Herkulesa. Po co tak nienawistnie się wypowiadać, jakieś „won” itp. W wypowiedziach dyskutantów nie zauważyłem, żeby gdziekolwiek się napraszali, więc skąd ich wyganiasz? Co ci do tego, co oni robią w wigilię, pierwszy dzień świąt czy jakikolwiek inny dzień? Co wy (ogólnie mocno religijni) macie z tymi sakramentami. Żywicie jakieś dziwaczne przekonanie, że każdy ateista łaknie ich jak kania dżdżu, a to po prostu bzdura. To jest niesamowite. Skąd wam się to bierze?

Dla wielu ateistów bardzo ważna jest nauka (nie wkuwanie czegoś, tylko nauka jako taka), ale przecież nie napiszę religijni won z uniwersytetu.

Jeśli chodzi o znajomość biblii, jej pochodzenia itp. rzeczy, to w tej dyskusji nie znalazłem ani jednej osoby, która by się wykazała głęboką wiedzą na ten temat. Polecam lekturę racjonalista.pl i ateista.pl (coś aktualnie mają problemy). Zwłaszcza na tym drugim, co dziwne, jest sporo wierzących, więc Herkules znajdzie tam sporo kumpli (a może już tam jest).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem ten ostry ton Herkulesa. Po co tak nienawistnie się wypowiadać, jakieś „won” itp.

Ja widzę pewną prawidłowość... Im ktoś bardziej wierzący, tym bardziej zieje nienawiścią...

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Panowie, tutaj właśnie chodzi o to, aby każdy wierzący miał, gdzie się pożalić, zwalić winę na kogoś, mieć nadzieje, że po śmierci nie zostanie strawiony tylko przez robaki itd. Wynoszą człowieka ponad inne zwierzęta, przecież kiedyś nawet jakiś koleś chciał udowodnić, że człowiek ma dusze, ważąc go przed i po śmierci, a później krzyczał, że 50 gram brakuje bo dusza odeszła, a jak mierzył na psie to nic nie ubyło. Ciemnogród był i będzie, wierzącym jest podobno łatwiej żyć z przeświadczeniem, że grozi im jakiś gniew siły wyższej.

Zapraszam także na mojego bloga Jacek Jagusiak. Oferuje także usługę odwirusowania stron www jak i serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Follow up to chyba w różnych krajach bylismy bo w Niemczech , Dani, Holandi są off jedynie te tureckie sklepy jak u nas monopolowe są otwarte. Albo ja byłem w dziwnych miastach :)

odnośnie marketów to mówiłem nie w konteksbie kościoła a gospodarki. Poprostu kupując w nich dajemy zarabiać obcym, szkodzimy i zabieramy naszym rodakom prace i zyski skolei przez to szkodzimy naszej gospodarce. Markety często też są zwolnione z podatków pewnych na np.5 lat a następnie zmieniają nazwe i znów nie muszą płacić. Dla mnie Polska wbija sobie nóż w plecy i co raz mniej sie dziwie dlaczego jest taka dysproporcja miedzy kosztami życia a wynagrodzeniami. I tak jest z wieloma dziedzinami w Pl :(

Pozdrawiam flowup :)

Reklama w internecie - baza firm - katalog firm + seomaster script

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności