Skocz do zawartości

Dedykowane usługi dla Kościołów


Razjer

Rekomendowane odpowiedzi

zawsze jest ktoś wyzej i silniejszy, zawsze.

Ale kto to jest...?

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 146
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

On jest wszędzie, otacza Cię, nie widzisz go ale czujesz, dalej nie wiesz kto?

Wiem kto... Kosmici... Oni sterują wszystkim... Stworzyli życie na ziemi i testują co z tego wyniknie... Od zawsze ich czułem... Nie widzę ich bo mają systemy maskujące... jak predator... :D

Edit: Po owocach Ich poznałem...

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, czy wy nie widzicie, że to Kapitan Seo za tym wszystkim stoi. W jego awatarze to wcale nie jest wymyślony stwór. To jego zdjęcie.

To nie jest reklama pasty do zębów?

Zapraszam także na mojego bloga Jacek Jagusiak. Oferuje także usługę odwirusowania stron www jak i serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapitan są to ludzie którzy nie są osobami publicznymi i wymyślanie kosmitów to..,, Dla mnie to logiczne że osoba/y które są włascicielami korpo które dają prace milionom osób i dostarczają mnóstwo towaru rządzą tak na prawde a politycy ,sędziowie nie mają nic do gadania. Tak wysoko prawo nie istnieje!

Reklama w internecie - baza firm - katalog firm + seomaster script

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapitan są to ludzie którzy nie są osobami publicznymi

Ale co ma do kościoła i religii... Bo tego nie rozumiem...

wymyślanie kosmitów to..

Wiesz dla mnie bardziej prawdopodobne jest że za tym wszystkim stoją kosmici... niż mityczni ateiści nieznanego pochodzenia spiskujący w celu szerzenia zła na świecie...

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakiś czas temu byłem w kościele i ksiądz na kazaniu mówił jacy to ludzie są źli bo w niedziele do sklepu chodzą, że każdemu należy się odpoczynek i że dzień święty święcić...

tydzień później przechodzę obok tego samego kościoła a tu na jego terenie budki z różnymi duperelami, pytam się o co chodzi - odpust w parafii, mogą sprzedawać

punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, mi nie wolno sprzedawać w niedziele ale jeśli już robię to w imię kościoła to sprawa wygląda inaczej:P

takim przykładem kościół sam pokazuje "wiernym", że każde zdanie można rozumieć w dwojaki sposób :okularnik:

dopilar.pl

https://dopilar.pl/meskie-sprawy/titan-gel/

Portal o zdrowiu, odżywianiu i diecie - NaturaLab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytam się o co chodzi - odpust w parafii

Ten temat to też odpust... :)

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przeca handel całkowicie nie jest wykluczony. Ot choćby stacje benzynowe, knajpy, kina itp. Kurka pojedź do Izraela to zobaczysz winty szabasowe co w soboty zasuwają nieustannie z góry na dół stając na każdym piętrze. No nie wolno obsługiwać maszyn więc jest jak jest. My mamy lajcik bo możemy nawet samochodami jeździć :)

Integracja Sensoryczna | Góra Kalwaria | Integracja Sensoryczna Piaseczno

"Mam wielką łatwość w mówieniu innym co mają robić" - król Julian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo kapitanie dużo ale ja nie mówiłem o religi a odpowiedź również była do twojego posta w którym nic nie mówiłeś o niej.

Co do ateistów już ci wytłumaczyłem.

Ty to oczywiście wyolbrzymiasz. Dla jednych to jest spisek a dla drugich poprostu wykorzystywanie możliwości. Jeśli wierzysz że grupa najbogatszych nie wykorzystuje tych możliwosci tylko pomagają pokornie ludziom i dbają o ich dobro to rzeczywiście nie dojdziemy do porozumienia :)

i ksiądz ma racje tylko w Polsce markety są otwarte w niedziele w eu już nie. U nas w niedziele obce firmy zgarniają większosc zysków od przepracowanych polaków którzy głównie w ten dzień robią zakupy i wiekszość zysków jest transferowana po za nasz rynek. Czy to nie jest głupota polaków. Takich przypadków jest pełno nie tylko w sektorze spożywczym . Już prawie cały świat sie z nas śmieje jakim to jesteśmy naiwnym narodem. Polakowi można obiecać 100 razy to samo i zawsze uwierzy.

A truje czasami wam du*e nie żeby się wylansowac bo trace na tym na forum (czesty brak odp na pyt.) ale po to aby zwrócić uwage na pewne kwestie ,tak czasami odlatuje w opimiach ale robid to w pogaduszkach więc nie które osoby by się wstrzymac mogły z docinkami i uszanowały czyjeś zdanid/opinie .

Reklama w internecie - baza firm - katalog firm + seomaster script

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracam na LV-426 polować na Xenomorphy...

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności