Skocz do zawartości

Test - Google czy Bing


xradar

Rekomendowane odpowiedzi

No może wyniki inne... Jakieś inne zmienne mają... Ale korzystają z silnika Bing... W Yahoo na samym dole jest "Obsługiwane przez Bing™"

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dałoby radę yandexa dodać? Pluralizm nas uratuje a nie zamiana monopolisty ;)

Da radę, ale jeszcze nie teraz :)

Myślę że powinieneś wprowadzić rotację... Raz Google z lewej, a raz z prawej... Wtedy nikt nie wiedziałby z góry które wyniki są Google..

Rotacje oczywiście jest :)

Słabe, niedopracowane - nie uwzględia tego co pokazują tak naprawdę SERP'y google. A są naszpikowane produktami google ;)

Wyniki są ograniczone do formy minimalistycznej, aby były porównywalne.

5/5 Bing ? Czy to może być przypadek :nauka: Może dzięki właśnie takiej stronie ludzie zobaczą, że istnieje nie tylko Google - jakby to bardziej rozkręcić powrzucać na fb itd to mogło by coś być z tego projektu chyba ,że taki macie zamiar.

Działaj ;)

hmm, no ale jak zerknąłem to jakby dosyć różne są

BlindSearch.net ma ustawioną lokalizację i język. Wyniki będą zbliżone jeżeli także ustawisz tak google/bing.

Skuteczne kampanie AdWords - Redseo.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje wszystkie strony generują ok. 3 miliony wejść dziennie ( w weekendy do 4 milionów ) , a wejść z wyszukiwarki Bing mam jakieś 0,5 % w stosunku do wejść z Google .

O czym to świadczy?

Swiadczy to tylko o tym, że coś co nie jest populrne nie ma problemu ze spamem, bo zwyczajnie szkoda czasu nawet na to,aby zgłebić zasady pozycjonowania w tej wyszukiwarce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc po moich stronach to bing daje na moje oko bardziej naturalne wyniki... Strony które katalogowałem itp. są wyżej w google, strony linkowane naturalnie (czyli wcale) lepiej wyglądają w bing'u...

Wynika z tego, że bing na razie jest mniej zaśmiecony, pchacie wszystko na google. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności