Skocz do zawartości

[prywata] kto by się podjął zrobić taką stronę ?


zgred

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli macie kontakt lub jesteście w stanie coś takiego wykonać prośba o kontakt ew wysłanie kontaktu :) chcę zebrać kilka ofert.

Potrzebuję wykonać stronę a'la www.indidi.pl

Będe wdzięczny :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykonać kilka słabych grafik i podpiąć plugin Stellar jest w stanie chyba każda firma albo gimnazjalista z ZPN... Nie widzę w tej stronie nic co zasługiwałoby na temat w dziale innym niż ogłoszenia i zlecenia.

Na emeryturze po SEO zajmuję się R&D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Veal; nie jestem grafikiem, nie znam się, podoba mi się układ i sposób prezentacji ... możliwe, ze chciałbym zlecić coś takiego ale chce poszukać ogólnie w tym dziale. Dyskusje czy zrobi to ZNP czy gimnazjalista jakoś Mnie nie obchodzą - podobnie jak rozwodzenie/roztrząsanie się na tym.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idąc po śladach:

<meta name="[url=""]Author[/url]" content="[url=""]STUDIO ART-D Maciej Fersten[/url]" />

Może u źródła zapytać?

https://www.google.pl/search?hl=pl&biw=1760&bih=798&noj=1&q=STUDIO+ART-D+Maciej+Fersten&oq=STUDIO+ART-D+Maciej+Fersten&gs_l=serp.12...0.0.0.837.0.0.0.0.0.0.0.0..0.0...0.0...1c.rp7iHLW0uvk

Kom.: 604 582 226

04-602 Warszawa, I Poprzeczna 18h

www.facebook.com/mfersten

Przynajmniej będzie orientacyjna cena do porównania.

Kiedyś na:

themeforest.net

Widziałem podobną skórkę. Ale szablon wycofali ze sprzedaży. ;-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rzeźniczek: jego znam osobiście :P

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykonać kilka słabych grafik i podpiąć plugin Stellar jest w stanie chyba każda firma albo gimnazjalista z ZPN... Nie widzę w tej stronie nic co zasługiwałoby na temat w dziale innym niż ogłoszenia i zlecenia.

Najbardziej typowa odpowiedź na tego typu temat. Choćbyś podał tutaj najwypaśniejszą stronę w necie, to i tak ktoś napisze, że każdy tak potrafi, nic trudnego, bla bla bla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że od tego typu tematów jest dział ogłoszeń.

Za chwilę 3/4 osób z działu ogłoszeń zaczenie pisać tu takie tematy na końcu dodając:

Moje zapytanie TU wynika z doświadczenia , iż na ogłoszenie TAM NIKT nie odpowie a tu jest szansa, że dostanę wskazówki od osób pośredniczących w takich sprawach. bo widziały, może wiedza kto...

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejrzyjcie ten dział ... jest trochę ogłoszeń typu prywata - satysfakcje macie że "naszczaliscie" na mnie ?

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaję, że w tej całej sprawie chodzi o coś innego, niż o wykonanie takiego szablonu. Tym bardziej, że sam powiedziałeś, że znasz właściciela strony osobiście, to ciężko się spytać kto zrobił to dla niego? Wg. chodziło o mały szum medialny wokół stronki i tyle. Ale mogę się mylić.

Blog o optymalizacji i projektowaniu stron internetowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RiT: nie nie chodzi mi o szum choć można to odebrać. Akurat jemu nie chcę tego zlecić - mam swoje powody. Chciałem na spokojnie zasięgnąć Informacje co i jak zanim napisze ogłoszenie czego będę chciał, wymagał ewentualnie czy jest sens... tymczasem zjebano Mnie i najechano ... po kiego walca ? To już pytać nie wolno ? Zawsze wykonuję RFI jak czegoś potrzebuję, nie znam a chce zorientować się w temacie....

edit: zamiast prywaty zrobiła się debata jaki to jestem niepoprawny ... foch

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona jest kiepska pod kątem programistycznym, rożjeżdża mi się ;/ Koder nie mógł się zdecydować czy float left czy right :D

kol5i.png

--------------Dno jest wtedy,kiedy nie ma juz nawet mułu.--------------------

Turystyka na sprzedaż , Podróże małe i duże, Egipt, Turcja, Tunezja, Chorwacja...

Poszukuję zatrudnienia.

Będzie bez linka a co :D

poezjapozycjonowania(kropka)blogspot(kropka)com

NEW!!! - Blask Serpów (Prolog) W przygotowaniu: Chapter 1 - Blask Serpów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się nic nie rozjeżdża... Chrome, Opera i FF git...

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności