Skocz do zawartości

Areo2- darmowy Internet


iman7

Rekomendowane odpowiedzi

z antena 11 dbi mozna smialo w domu korzystac - ja aktualnie pisze z Aero (bydgoszcz fordon) i nie narzekam. Koszty - 20 zł depozyt 7 zł za wysłanie sim i 48 zł za antenę - bez niej zrywało często połączenia (na huawei E-173u-2).

Ładowanie strony w 2 sekundy, polecam: Lh.pl . Test

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Hicarian, do kosztów należy dodać jeszcze stówkę na modem ;)

Ja w Lublinie sporadycznie korzystam z Aero2, ale działa bardzo fajnie i akurat w moim przypadku nie jest potrzebna antena. Internet ładnie śmiga na huawei E-173s-2.

Jedynie w lubuskim jak widzę jest słabe pokrycie... i jestem zmuszony korzystać z orange free ;)

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie modemy czasem sprzedają na Gumtree za pół ceny lub jeszcze taniej.

W ogóle super że o tym zagadaliście, bo zapomniałem o tej możliwości - a korzystam jedynie z mobilnego LTE i przydałby się dodatkowy transfer.

Szablony do PrestaShop: https://presta-shop.pl

Nowe szablony w Templatemonster: link

Tani hosting: Hekko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modem E-173u-2 jest nie zgodny z regulaminem BDI

A gdzie to wyczytałeś? :D

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modem E-173u-2 jest nie zgodny z regulaminem BDI

A gdzie to wyczytałeś? :D

Modem musi być kategorii min. 10, czyli jakoś po ludzku powiedzieć z HSPA min. 7.2mb/s obsługującym. E173 ma kat. 8 albo nawet mniej. Więc jest niezgodny z regulaminem, w regulaminie trzeba się doszukać tego, wprost nie pisze, ale to prawda. Sam nie wiedziałem, miałem taki, ale mialem tez E353 i ten jest odpowiedni, do tego pingi lepsze i stabilność neta.

Korzystam z niego w sytuacjach, gdy główny nie działa, mam do nadajnika jakieś 300m, więc zasięg full, prędkość jakieś 500kb/s, a przy normalnym przeglądaniu neta nie czuć że zrywa co godzinę. To nie internet dla tych co mogą mieć stacjonarny net, albo nie jest to też net do grania czy oglądania filmów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

80% ludzi jedzie na E-173u-2... Więc musieliby wyłączyć prawie wszystkich... Natomiast ja nigdzie nie wyczytałem że musi to być modem kat.10... Tylko że rekomendują modemy kat.10...

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To poczytaj dokładnie a się dowiesz i znajdziesz punkty, bo spojrzałem w regulamin i są takowe.

Zgodnie z zapisami w Regulaminie Bezpłatnego Dostępu do Internetu urządzenie telekomunikacyjne umożliwiające za pośrednictwem karty SIM korzystanie z Bezpłatnego Dostępu do Internetu to terminal kategorii 10, obsługujący transmisję danych w technologii HSPA+ w paśmie 900 MHz (pasmo 8) lub kategorii 3 obsługujący transmisję danych w technologii TD-LTE w paśmie 2500MHz (pasmo 38).

E173 takowego nie posiada. Jednak przed wyłączeniem internetu, operator ostrzega przez email i daje 2dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ciekawości wypisywałem różne kombinacje z niezgodnym e173 i na razie nie znalazłem żadnego płaczka, któremu by zablokowali kartę. Myślę jednak, że Vspak dobrze zrobił, że wspomniał o niezgodności modemu z regulaminem. Jeżeli kiedykolwiek dostanę takie powiadomienie, to tutaj podbije temat. Chyba że zapomnę :P

Ładowanie strony w 2 sekundy, polecam: Lh.pl . Test

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aero2 będzie dostarczać darmowy internet przez 3 lata. Jest to obowiązek nałożony w związku z wygranym przetargiem.

Aero2 od maja zwiększyło prędkość, wcześniej było 256 teraz jest 512 kbits.

Polak lubi darmochę. :)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Trójmieście śmiga świetnie bez żadnych antenek na zwykłym modemie huawei e1752. Minus rozłączanie co godzinę ale aplikacja modemu automatycznie łączy zerwane połączenie wiec się tego nie odczuwa.

Życia nie mierzymy ilością oddechów, lecz tylko tymi, które zaparły dech w piersi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności