Skocz do zawartości

Dzisiejszy Hangout z Johnem Muellerem


Sebastian-SEO

Rekomendowane odpowiedzi

nosi okulary i ma piegi i zeza,

wypraszam Sobie ;):P

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 152
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Zauważyliście że oni robią cykliczne wycieczki na PIO, tylko ciekawi w jakim celu, zęby się dowartościować? czy po-prostu nas podkurzacz?

A skąd ta teoria spiskowa? Zabraniasz mi odwiedzać forum? :)

Też jestem jego użytkownikiem i mam takie samo prawo do wypowiadania się tutaj, jak i Ty.

No chyba, że jesteś właścicielem Forum i dasz mi bana - wtedy to zxrozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro dyskusja i tak już została wybita z tematu, to przy okazji zapytam Sebastiana jako przedstawiciela forum Google (przy okazji mi to się osobiście podoba, że się tu u nas wypowiadasz). Co jakiś czas zaglądam na forum Google i coś tam poczytam, ale mam wrażenie, że tam jest każdy temat taki sam: "Strona mi poleciała, ratunku"... odpowiedź: stwórz wartościowszą treść, popraw metatagi itp. podczas gdy doskonale wiecie, że to nie pomoże i wcale nie przywróci strony, nie zdejmie kary, chyba że sporadycznie któryś z pracowników G. zainterweniuje na pokaz, ale algorytmicznie nie ma szans...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i poszły ostrzeżenia i słowne i z bonusem.

Przenoszę, zaostrzam, zachęcam do donoszenia raportem :P

Edit: zainpirowany postem wyżej dodam: jedziecie po "klakierach" a sami (co do niektórych) - niestety - poziom dyskusji prezentujecie żenujący (na równi stawiam bzdury typu "kiepska optymalizacja" z równie wartościowymi argumentami tutaj).

dymna.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebastian trzymajmy się tematu dyskusji, a kto jest właścicielem PIO to chyba wiesz :D

Społeczność czeka od ciebie konkretnych wytycznych, ( jest takie powiedzenie " jak już nazwałeś się grzybem to właź do koszyka", wiec powiedz jak żyć :D, jak uchronić serwisy od ataków nierzetelnych konkurentów przecież mówiono ze linkami nie można zaszkodzić innej stronie? czemu spam pokroju pobieraczka dalej w topach? Czemu po waszych zmianach z topów wylecieli wartościowe serwisy a ich miejsce zajęli posty z Xrumera :D ( z czego bardzo się ciesze prywatnie)? tych pytań jest wiele. Ja osobiście znam na nich odpowiedzi, ale mnie ciekawi co ty powiesz, tylko błagam bez tekstów typu : " zobaczymy co będzie z tym spamem za rok"...

Dla nikogo nie jest odkryciem ze po ostatnich zmianach dostali w kość właśnie te osoby co stosowali się waszych wytycznych, uprawiali tak zwane białe SEO, bo takie spamery jak ja maja się i mieli się dobrze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla nikogo nie jest odkryciem ze po ostatnich zmianach dostali w kość właśnie te osoby co stosowali się waszych wytycznych, uprawiali tak zwane białe SEO, bo takie spamery jak ja maja się i mieli się dobrze

@Sebastian - Zwłaszcza na to pytanie chciałbym też konkretną odpowiedź...

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy z tymi oczekiwaniami od Sebastiana - tego rodzaju wyjaśnień prędzej oczekiwałbym od pracowników Google (no i w kwestii niemożliwości szkodzenia w kontekście ostatnich wypowiedzi pracowników Google (i wypadków z tym masowym mailingiem od google) ja osobiście chcialbym poznać zdanie Tomka Mochera ;) - który szedł w zaparte jak beton partyjny, że za cholere nie można zaszkodzić )

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście chcialbym poznać zdanie Tomka Mochera

Przecież jak zwykle będzie nie na temat... Znowu opowie bajkę jak to określasz o mchu i paproci... :)

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca - ktoś kto lubi spam chwalił się w kwietniu, że wyleciało mu 1000 fraz z top3

To nie jest żaden wyznacznik bo nie wiesz jaki to procent fraz poleciał, a jak to było np. 5% wszystkich które pozycjonuje to uważasz, że to dużo?! Poza tym nie wiesz czy frazy już nie powróciły bo jak tak to i tak chłopak wygrał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla nikogo nie jest odkryciem ze po ostatnich zmianach dostali w kość właśnie te osoby co stosowali się waszych wytycznych, uprawiali tak zwane białe SEO, bo takie spamery jak ja maja się i mieli się dobrze

@Sebastian - Zwłaszcza na to pytanie chciałbym też konkretną odpowiedź...

Ja też, ja stawiałem na jakość, nigdy nie korzystałem z swli, xrumerów, dodawarek, nie pozyskiwałem od dawien dawna nawet linków z seokatalogów, czy precli, bo uważałem, że to jest na krótką metę i że może być bardzo szkodliwe już dawno. Selektywnie starałem się pozyskiwać jak najlepsze linki, a i tak dostałem od pingwina, to jaki sens w tym stawianiu na jakość???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności