Skocz do zawartości

Amber Gold


MatCreative

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet jeśli jego syn by kogoś zabił to jest tylko synem Tuska a nie Tuskiem... Co ma jeden to drugiego? Dorosły facet może pracować gdzie chce. I chwała mu za to, że nie chce żeby ojciec załatwił mu stołek w jakimś departamencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 177
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie był jednak pracownikiem amber gold co sugerowałeś wyżej, ciesze się, że to przyznaleś.

Dobra napiszę więc sprostowanie...:) Tusk pracował dla Plichty który był właścicielem Amber Gold...

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha co tutaj ma marka przy tej kasie, nawet gdyby była firma osram to miliony poszły, bez przesady ;)

próbował jak ojciec tylko na mniejszą skalę ;) tutaj z Gdańska dawał cynki o cenach itd...itd..premier wiedział o tej firmie od 2010 i co zrobił? Nic?

rzeczywistość, pisałem ostatnio temat, że "Tak się robi w Polsce Hajs", to nie wierzyli, i o to Polska nieźle co nie?

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

premier wiedział o tej firmie od 2010 i co zrobił? Nic?

No właśnie... Jedno wielkie NIC... A nie robiąc nic to chronił Amber Gold...

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

premier wiedział o tej firmie od 2010 i co zrobił? Nic?

Z pewnością, zwłaszcza, ze sam Plichta powiedzial, że Tusk jest tam zatrudniony od stycznia 2012 a Donald na pewno zaczyna dzień od przeglądania KRSów nowozarejestrowanych spółek ;).

pozdrowienia.

googlerulz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle, że tacy jak Ty szukają sensacji na każdym kroku, zamiast zrobić coś pożytecznego. I obwiniają wszystkich, nie wiem za co, za własne niepowodzenia może?

ta, do dziś nie trafiłem w totka, a ze 3 razy zagrałem..

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego premier miałby osobiście zajmować się sprawą Amber Gold?

Od tego ma podległe służby... Ale w imię korzyści dla syna... Zaniechał tego...

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, syn sie w koncu strasznie dorobil na tym plichcie :-).

"faktura została dostarczona mailowo w dniu 3 lipca 2012 r. Opłacona została przelewem w dniu 27.07.2012 roku. Kwota faktury brutto 7318,50 zł".. po opłaceniu podatków została średnia krajowa.

pozdrowienia.

googlerulz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miz widzę, że myślimy podobnie. Może założymy bloga politycznego? Codziennie będziemy szukać prób wyłudzeń, kradzieży, itd. i za wszystko będziemy obwiniać Tuska - za skradziony rower (mógł nakazać firmie produkującej rowery zamontować jakiś alarm), za to że listonosz nie dostarczył awizo (mógł sprawdzić wszystkich listonoszy i wywalić nieuczciwych), za spóźniony samolot (mógł interweniować dyplomatycznie np. na Syberii żeby odśnieżyli lotnisko i samolot nie musiał czekać). Ruch byłby gigantyczny.

sqnbn - być może, nie wiem, nie wykłócam się. Niemniej jednak, jeśli się nie stosują, to KNF może chyba tylko cofnąć licencję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://demotywatory....zy-dziennikarze

Kawał świetnie podsumowuje sprawę. Plichta oszukał 50 000 ludzi, a i tak zrobiono z tego sprawę polityczną, bo syn Tuska był zatrudniony w firmie należącej do jednego właściciela ;)

Lece, narazie. Miz zostałeś sam na polu bitwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się nie wykłócam z nikim :)

Zgadza się, ale cofnięcia licencji dla banku nie nazwałbym czymś niewielkim.

Z mojego punktu widzenia:

AG jako dom składowy prowadził działalność finansową, której prowadzić nie miał prawa więc powinien podlegać pod knf ale jeśli chodzi o przedmiot działalności a nie jej formę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności