Skocz do zawartości

Amber Gold


MatCreative

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli jak ktoś mi rąbnie samochód... To znaczy że sam jestem sobie winny... To świetnie... :D

Tylko, że on ich nie okradł w tradycyjnym tego słowa znaczeniu. Oni z własnej woli powierzyli pieniądze podmiotowi, którego nie sprawdzili. Czy jak Ci powiem, że oddam Ci za tydzień 2 razy większą kwotę to mi ją dasz bez sprawdzenia mnie? Nie dasz mi bo wiesz, że coś tutaj śmierdzi. Trzeba myśleć, a nie teraz płakać.

To, że ten typ mógł prowadzić taką działalność też nie ma większego znaczenia, ponieważ równie dobrze mógł zamiast siebie podstawić tam swoją żonę czy kuzyna. I wtedy o co byś się przyczepił? Jakby to zrobiła osoba bez szemranej przeszłości?

Prawda jest taka, że jak masz pieniądze to Twoim zadaniem i w Twoim interesie jest ulokować je tak, żeby były one bezpieczne. Jak zainwestujesz w niepewny biznes bo ktoś Ci to zapropobuje to później będziesz biegło do Państwa? Bo obiecali Ci, że wypali? Dokładnie to zrobili Ci ludzie. Zainwestowali w niepewny biznes. Koniec, kropka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 177
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Tylko, że on ich nie okradł w tradycyjnym tego słowa znaczeniu.

Ziomuś przelał sobie 50 baniek nie wiadomo gdzie... I zamknął biznes... To jest złodziejstwo i tyle...

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje tym którzy twierdzą że starzy chorzy ludzie którymi łatwo jest manipulować i którzy nie weszli na strone www knf są sobie winni. Oj dostaniecie w du*e od waszych dzieci w przyszłości.

Mnie to w ogóle dziwi jak to jest że w tym złym komuniźmie ludziom żyło się nieźle choć bardzo skromnie, a w cudownej demokracji ,świecie wolności starych ludzi nie stać na leki, opłaty za mieszkanie i dosłownie zdychają jak psy z głodu a ludzie młodzi mówia a gó**o mnie to interesuje i jeszcze ich oszukują z każdej strony. To sie nazywa cywilizowane społeczeństwo. Jeśli dla was to jest normalne to gratuluje.

Za tej złej komuny ludzie nawet na wakacje jeżdzili i nawet ci źli komuniści nie dopuszczali do takiego upodlenia człowieka jak to jest w cudownej demokracji. I te zadłużenie za złych komuchów chyba nawet połowy tego nie osiągneło co mamy teraz za cudownej demokracji.

Ps. i te złe komuchy jak widać byli mniej pazerni i bardziej ludzcy pomimo tylu wad tego systemu.

Reklama w internecie - baza firm - katalog firm + seomaster script

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiecie istoty rzeczy. Ten człowiek powinien w tym momencie odpowiedzieć za to, że tych ludzi oszukał. Ale nie zmienia to faktu, że to oni popełnili na samym początku błąd.

Jak ktoś Cię oszuka na ulicy to biegniesz do Państwa po zwrot środków i masz pretensje, że nie zawinęli go przed oszustwem? Nie. Czym to się różni? Powtarzam, że nie ma żadnego znaczenia czy oszukał ich człowiek, który ma wyroki bo jakby nie dali mu możliwości prowadzenia działalności mógłoby podstawić kogoś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje tym którzy twierdzą że starzy chorzy ludzie którymi łatwo jest manipulować i którzy nie weszli na strone www knf są sobie winni.

No właśnie też gratuluję... Starsi ludzie zostali zmanipulowani i okradzeni... A tu co drugi pisze że są sami sobie winni... To nawet nie jest smutne... To jest przerażające...

Nie rozumiecie istoty rzeczy.

To świetnie że Ty rozumiesz... Istotą rzeczy jest to że ziomuś okradł 50000 starszych ludzi z oszczędności życia... A ty twierdzisz że sami są sobie winni...

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iran, zdecyduj się, bo brak twojej wypowiedzi elementarnej spójności.. starszych ludzi nie stać na leki, ale na ładowanie 100k zł w ambera już tak?

dodam jeszcze, że żeby nie wiedzieć o tym, że amber śmierdzi to trzeba było być ograniczonym tylko do toruńskich mediów ;).

ja już jakoś w kwietniu czytałem w newsweeku artykuł o tym całym plichcie i jego wyrokach, a potem widziałem w uwadze materiał o finroyalu i piramidach, a jakoś specjalnie nie interesuje się tym tematem, po prostu na to "wpadłem".

pozdrowienia.

googlerulz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To odpowiedz mi na następujące pytanie (zadałem już je 2 razy ale widzę, że sprytnie omijasz je w dyskusji):

Jeżeli przyjdę do Ciebie i powiem Ci, żebyś dał mi tysiąc złotych a za tydzien przyniosę Ci 2 tysiące to dasz mi te pieniądze?

A jeżeli pójdę do starszej osoby i zastosuje ten sam manewr, wezmę kasę i nigdy z nią nie wrócę to będziesz miał pretensje do Państwa, że temu nie zapobiegło? Czy może stwierdzisz, że tylko idiota mógł w takie coś uwierzyć?

E: Pytanie oczywiście do Kapitan SEO.

I jeszcze jedno. Też się raz dałem oszukać w życiu. Tylko jak wyszło szydło z worka to pierwsze co pomyślałem to "o kurde, jaki ze mnie idiota", a nie miałem pretensje do wszystkich dookoła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(zadałem już je 2 razy ale widzę, że sprytnie omijasz je w dyskusji):

Omijam bo to pytanie jest absurdalne... Amber nie dawało 100% w tydzień... Tylko 13% w rok...

Jeżeli przyjdę do Ciebie i powiem Ci, żebyś dał mi tysiąc złotych a za tydzien przyniosę Ci 2 tysiące to dasz mi te pieniądze?

Dam Ci ten tysiąc... Wpadaj... Ale uwierz mi że po tygodniu oddasz mi 2 tysiące... :D

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miz ci chorzy ludzie trzymają czesto swoje oszczędności dla swoich dzieci zwyrodnialców kosztem siebie i jest to piękne zważając na to że waszego pokolenia nigdy nie będzie stać na taki ludzki cywilizowany gest. A duża część wypowiedzi była ogolna o sytuacji starszych ludzi w obecnej Polsce a nie o amber gold.

Reklama w internecie - baza firm - katalog firm + seomaster script

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omijam bo to pytanie jest absurdalne... Amber nie dawało 100% w tydzień... Tylko 13% w rok...

I według Ciebie 13% nie wiąże się z ryzykiem? No proszę Cię... Nie wystarczy, żeby zaświeciła się czerwona lampka? Inwestując w ryzykowny biznes musisz liczyć się ze stratą. Ludzie trochę odpowidzialności za swoje czyny. Nie jesteśmy dziećmi.

Dam Ci ten tysiąc... Wpadaj... Ale uwierz mi że po tygodniu oddasz mi 2 tysiące... :D

Jakbyś mnie znalazł :faja: A tak serio to oczywiście nie bawię się w takie rzeczy.

Dobra chyba czas kończyć bo do porozumienia chyba nie dojdziemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Wy się dziwicie, że są ubezpieczenia społeczne, itd.? Zlikwiduj taką instytucję, to ludzie przez całe życie nic nie odłożą, a potem będą za to skarżyć państwo.

Co do AmberGold jeżeli ludzie, którzy się nie znają na inwestowaniu, zaczynają inwestować w gruszki na wierzbie, to ich problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amber nie dawało 100% w tydzień... Tylko 13% w rok...

Sorry, ale Ty też nie masz pojęcia o inwestycjach. Kopiujesz tylko bezmyślnie wskaźniki procentowe.

13% w skali roku, oferowane przez AmberGold, to dwa razy więcej niż daje bank gdzie depozyty gwarantuje Bankowy Fundusz Gwarancyjny.

Nie należy się czasami sugerować dużym zyskiem. Taki właśnie błąd popełnili klienci AmberGold.

Edit.

Na Forexie możesz zarobić znacznie więcej.

Dlaczego tam nie inwestujesz?

Brak edukacji? :)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę więc tak... Tak długo jak będzie przyzwolenie na złodziejstwo i oszukiwanie ludzi... Takie jak prezentuje tu kilka osób... Tak długo ten kraj będzie chory... I przekręty nie będą miały końca...

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności