Skocz do zawartości

Amber Gold


MatCreative

Rekomendowane odpowiedzi

Amber nie chodził po domach, nie sprzedawał lokat przez telefon, trzeba było ruszyć du**ę np. do centrum handlowego, jest tam zazwyczaj też kilka banków.. porównanie oferty nie jest chyba aż tak trudne, jeśli bank daje lokate na 5% to coś powinno jednemu z drugim zaświtać..

na takiej samej zasadzie jak widzę komis sprzedający rocznego Merca za 1/4 ceny z salonu albo "oryginalną" koszulkę D&G na allegro za 49 zł. jest 5% szans, ze to super okazja i 95% ze mina..

to nie jest sytuacja, że masz 85 lat, przychodzi do ciebie akwizytor i wciska chińskie garnki za 4 tysiące wmawiajac jakieś niestworzone rzeczy, a zwykła ludzka chwiwość/skłonność do ryzyka. części się udało bo iała farta (jak w kasynie czy u bukmachera), reszta będzie musiała się procesować, i tyle..

pozdrowienia.

googlerulz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 177
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Amber nie chodził po domach, nie sprzedawał lokat przez telefon, trzeba było ruszyć du**ę np. do centrum handlowego, jest tam zazwyczaj też kilka banków.. porównanie oferty nie jest chyba aż tak trudne, jeśli bank daje lokate na 5% to coś powinno jednemu z drugim zaświtać..

to nie jest sytuacja, że masz 85 lat, przychodzi do ciebie akwizytor i wciska chińskie garnki za 4 tysiące wmawiajac jakieś niestworzone rzeczy, a zwykła ludzka chwiwość/skłonność do ryzyka. części się udało bo iała farta (jak w kasynie czy u bukmachera), reszta będzie musiała się procesować, i tyle..

Dokładnie to staram się wytłumaczyć. To chyba nie jest normalne, ze ktoś oferuje 13 % skoro wszędzie dają 7%. Jakby osiągnięcie 13% było takie łatwe to każdy by tyle dawał. Skoro nie jest MUSI wiązać się z ryzykiem. Jak podejmujesz decyzję o inwestowaniu w takie coś to z tym ryzykiem musisz się liczyć. Jak nie potrafisz go ocenić to nie inwestujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osiek :) masz racje chodziło mi o sposób myślenia waszego pokolenia. Tylko ciekawi mnie czy jak już sami będziecie starzy i te problemy was dotkną również będziecie mieli takie podejście i poglądy :)

a tak ogólnie do all czemu mając po ,20 pare lat mieszkacie u rodziców może oni też chcą troche spokoju a wy im na głowie siedzicie :) Przecież mamy cudowny wolny rynek już dawno powinniscie zarobić na mieszkanie. Za tej złej podłej komuny o ile mi wiadomo w waszym wieku młodzi mieli już rodziny,żyli samodzielnie i o zgrozo te złe komuchy miały czelność jeszcze dawać mieszkania. :) warto też zauważyć że 90% z was ma gdzie mieszkać dzięki komuchom,bo jakbyście mieli polegać na państwie demokratycznym to większość z was by teraz mieszkała w szałasach :) ale to po za tematem nie jestem jakims zwolennikiem komuchów

Reklama w internecie - baza firm - katalog firm + seomaster script

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem do końca przekonany co do tezy że ludzie sami są sobie winni, jak juz każdy ma troszczyć się o siebie to po co nam system prawny? Otwieram sobie sklep w gorszej części miasta który mi okradli, to co też jestem sobie winien że naiwnie postawiłem go w gorszej części miasta...

Z drugiej strony ładowanie oszczędności życia na jedną lokatę w jednym parabanku to też....

Zastanawiam się skąd tyle razy pojawia się skrót knf, przecież ambergold do parabank który pod knf nie podlega. Jakiś czas temu pod knf nie podlegał nawet polbank.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak długo jak będzie przyzwolenie na złodziejstwo i oszukiwanie ludzi... Takie jak prezentuje tu kilka osób... Tak długo ten kraj będzie chory... I przekręty nie będą miały końca...

Przyzwolenia na złodziejstwo nie ma i nie będzie. A przekrętów i kombinatorstwa też nie zlikwidujesz, to jest też jeden z najstarszych zawodów świata.

Jeśli zlikwidujesz jeden przykładowy AmberGold, za rok lub dwa powstanie nowy.

Tylko edukacja społeczeństwa może zapobiec takim przekrętom. jeśli ludzie nie będą tam nosić kasy, to taka działalność nie będzie miała racji bytu.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwieram sobie sklep w gorszej części miasta który mi okradli, to co też jestem sobie winien że naiwnie postawiłem go w gorszej części miasta...

Niektórzy tego właśnie nie rozumieją...

Nic dziwnego że kradzieży i przekrętów jest coraz więcej... Skoro winni są okradzeni... :D

Przyzwolenia na złodziejstwo nie ma i nie będzie.

Jak widzę co robią sądy, prokuratura i rząd... To widzę że właśnie to przyzwolenie jest...

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nikt tutaj nie neguje tego, że Plichta jest winny oszustwa i powinien dostać 150 lat jak Madoff. Natomiast pozwy zbiorowe przeciw Skarbowi Państwa są śmieszne - trudno żeby rząd monitorował teraz wszystkie firmy w kraju czy aby czasem gdzieś nie oszukują. KNF wydał publiczne ostrzeżenie, a że ktoś mimo tego zainwestował - jego sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@miz , nie nie pomyliłem

KNF może sobie wpisać ag na listę , może zgłosić do prokuratury ale nie może nic więcej, bo ag nie ma licencji, oficjalnie to dom składowy (o czym musisz wiedzieć, posiadając tak bogatą wiedzę pozwalającą Ci krytykować wiedzę innych :) )

No ale może zapytajmy u źródła

https://bankier.tv/knf-o-amber-gold-nie-mozemy-nic-zrobic-11570.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nikt tutaj nie neguje tego, że Plichta jest winny oszustwa

No właśnie co poniektórzy negują... Twierdząc że winni są ludzi co tam wpłacali...

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KNF wydał publiczne ostrzeżenie

I rząd powinien rozpieprzyć to w drobny mak... tak jak dopalacze... A czemu tego nie zrobił... Bo syn Tuska tam pracował...

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności