Skocz do zawartości

Praca na stojąco


MKucinski

Rekomendowane odpowiedzi

Kupcie sobie psa, ja wychodzę z moim co 4 h na małe spacerki 15 minutowe.

--------------Dno jest wtedy,kiedy nie ma juz nawet mułu.--------------------

Turystyka na sprzedaż , Podróże małe i duże, Egipt, Turcja, Tunezja, Chorwacja...

Poszukuję zatrudnienia.

Będzie bez linka a co :D

poezjapozycjonowania(kropka)blogspot(kropka)com

NEW!!! - Blask Serpów (Prolog) W przygotowaniu: Chapter 1 - Blask Serpów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Raczej emeryta, pies w wieku 19 lat starszy pewnie od coniektórych forumowiczów tutaj :D

--------------Dno jest wtedy,kiedy nie ma juz nawet mułu.--------------------

Turystyka na sprzedaż , Podróże małe i duże, Egipt, Turcja, Tunezja, Chorwacja...

Poszukuję zatrudnienia.

Będzie bez linka a co :D

poezjapozycjonowania(kropka)blogspot(kropka)com

NEW!!! - Blask Serpów (Prolog) W przygotowaniu: Chapter 1 - Blask Serpów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam osobiście też pływanie na basenie lub w jęziorze jeśli pogoda dopisuje. Ja idę się kimnąć godzinkę bo już 24h na nogach przy kompie :D

--------------Dno jest wtedy,kiedy nie ma juz nawet mułu.--------------------

Turystyka na sprzedaż , Podróże małe i duże, Egipt, Turcja, Tunezja, Chorwacja...

Poszukuję zatrudnienia.

Będzie bez linka a co :D

poezjapozycjonowania(kropka)blogspot(kropka)com

NEW!!! - Blask Serpów (Prolog) W przygotowaniu: Chapter 1 - Blask Serpów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biega z was ktos w ogóle pare dni w tygodniu?

Ja biegam codziennie ok. 10 km oprócz (niedzieli) , a w sobote ok 20 -30 km (maraton tez dałbym radę bez problemu)

Dlatego udaje mi się utrzymac wage na normalnym poziomie ,a kazdy kto jest po 30 wie jakie to trudne w tym wieku. Zwlaszcza jak ktoś lubi browar i dobre jedzenie .

Nie wiem czy wy wiecie,ale generalnie od siedzącego trybu zycia w du**e dostaje się hemoroidy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hicarian pod koniec wiosny biegałem parę dni w tygodniu przez jakiś czas, ale potem coraz rzadziej i rzadziej i w końcu przestałem.

Ale polecam też włączenie jakiejś muzyczki w tle i po prostu bieg w miejscu w domu, 20-30 minut truchtu w miejscu i poprawia się zdecydowanie samopoczucie. Generalnie nie potrafię sobie wyobrazić pracy przy biurku bez codziennych jakichkolwiek ćwiczeń, bo to przecież oszaleć można. Przy kryzysach potrafiłem wychodzić z domu na samotny spacer 2-3 godzinny, byle tylko nie patrzeć w monitor już.

Dlatego chętnie sprawdziłbym jak się pracuje na stojąco, a na bieżni to już w ogole super sprawa, ale nie stać mnie póki co na taki gadżet. Postaram się zbudować jakieś "podniebne biurko" przyczepione do ściany idealnie na mój wzrost i zobaczymy jak to będzie wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hicarian

Jako, że mam przerwę w treningach, to oprócz roweru praktykuje ostatnio również bieganie :) Cudowna sprawa - w 2 tygodnie z 3km, udało mi się podbić jednorazowy dystans do 10km :) Jak tak dalej pójdzie, to może kiedyś uda się wystartować w jakimś maratonie... :)

Szczerze powiedziawszy, to wcześniej jakoś nie doceniałem biegania. Obecnie czuje, że się w nim zauroczyłem <3 :)

KryptoPoradnik - twoje źródło wiedzy o kryptowalutach

Dyskusje o kredytach i pożyczkach - Forum Kredytowe | Kantory walut online - KantoryWalut.pl     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli siedzenie to przede wszystkim problem z kręgosłupem. I tutaj akurat bieganie nie jest takie dobre bo też potrafi kręgosłup obciążyć, trzeba robić takie ćwiczenia które wzmacniają mięśnie kręgosłupa. Jedno z lepszych ćwiczeń to w warunkach domowych: złączenie stóp (lub lekki rozkrok), prosty kij pod pachy i opieramy na nim ręce, po czym mający wyprostowaną sylwetkę robimy skręty w prawo i lewo - to bardzo wzmacnia mięśnie kręgosłupa. Po drugie zachowując prawidłową postawę przy biurku można praktycznie nie mieć żadnych problemów przez wiele lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bieganie super sprawa zwłaszcza rano na czczo na obudzenie się ;) Jednak tak jak napisał INOMan bieganie obciąża kręgosłup (dobre buty trochę pomagają :P). Na problemy z kręgosłupem najlepszy wydaje się być basen. Bardzo fajna sprawa z tą pracą na stojąco szkoda tylko, że takie drogie te biurka :P ale z drugiej strony jest to inwestycja na lata...Najtaniej takie biurko widziałem gdzieś chyba za 1000zł. Widział ktoś gdzieś taniej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności