Skocz do zawartości

Na co przeznaczyłbyś 10 tys. zł - programy/hosting/domeny itd.


ArTh00r

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!

Chciałbym się od Was dowiedzieć na co przeznaczylibyście kwotę 10 000zł jeżeli zależałoby wam aby zdobyć wysokie pozycje na 30-40 fraz łatwych lub średnio trudnych ?

A więc...

- Zapewne wchodzi w grę zakup domen + postawienie na nich zaplecz tematycznych. (jakie domeny?)

- Jeżeli chcemy rozkręcić jakiś portal/serwis informacyjny potrzebujemy odpowiedniego hostingu (jaki hosting?)

- Posiadając już taki portal i zaplecza trzeba go linkować. (Tutaj jest największa moja wielka niewiadoma,

na co przeznaczyć pieniądze, jakie programy byście zastosowali prócz xrumera, scrapeboxa)

- Po zdobyciu linków należy również też to pingować (jaki program najlepszy warty wydania pieniędzy?)

- Czy przyda mi się swój własny server ? (jeśli tak to mogę zainwestować dodatkowe pieniądze)

Racjonalne wypowiedzi zapewne bardzo mi pomogą, dlatego będę niezmiernie wdzięczny za jakieś konkrety.

Zapraszam do dyskusji :)

P.S

Maksymalna kwota inwestycji w te powyżej wymienione rzeczy, nie może przekroczyć 13-14 tys. zł.

Pozdrawiam

Artur

Najnowocześniejszy Hotel Nad Morzem Grand Lubicz 5*
Apartamenty w Ustce tylko w pensjonacie Villa Wenel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Pewne doświadczenie jest, niestety nie mogę sobie pozwolić aby to zlecić, wówczas mój zarobek będę oddawał firmie pozycjonerskiej :)

Akurat te frazy, które zamierzam pozycjonować są łatwiejsze od tych, które wypozycjonowałem w swoim życiu i to na b. wysokie topy :)

Najnowocześniejszy Hotel Nad Morzem Grand Lubicz 5*
Apartamenty w Ustce tylko w pensjonacie Villa Wenel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prowadząc DG koszty są nieuniknione :)

Dlatego to ma być jednorazowy wydatek, który będzie niezbędny do skutecznego pozycjonowania długoterminowego.

Dlatego założyłem ten temat aby dowiedzieć się od osób, które działają już na poważnie w branży, a nie tylko ogłaszają się jako osoby, które "oferują katalogowanie seobohaterem" :)

Mam nadzieję, że ktoś doradzi mi jak mądrze zainwestować każdą złotówkę aby nie była zmarnowana i był z niej pożytek :)

Najnowocześniejszy Hotel Nad Morzem Grand Lubicz 5*
Apartamenty w Ustce tylko w pensjonacie Villa Wenel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10k to nie jest duzo, szczegolnie ze dla jednego srednio trudne sa frazy typu kredyty a dla drugiego niebieskie owce w pieknych biesczadach. poza tym skoro pozycjonowales strony to dobrze wiesz co robic. sam tez sobie odpisales co potrzebujesz, czyli serwer, domeny, narzedzia.

Nauka angielskiego online - https://www.e-angielski.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem co potrzebuje, ale nie wiem co konkretnie... Dokładnie też nie wiem czy lepiej wydać na to lub na to...

Domeny kupić regionalne czy przechwycić?

Hosting? Z jakiej firmy aby było najtaniej i różne adresy ip.

Narzędzia do pozycjonowania? Jest tego od groma, a ja przez 6 miesięcy nie śledziłem forum, więc nie wiem co jest na topie w co inwestować pieniądze.

Tak samo nie wiem jaki wybrać program do pingowania...

A jeżeli chodzi o serwer to już w ogóle, słaby znawca ze mnie.

Dlatego założyłem ten temat

Najnowocześniejszy Hotel Nad Morzem Grand Lubicz 5*
Apartamenty w Ustce tylko w pensjonacie Villa Wenel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności