Skocz do zawartości

Na co przeznaczyłbyś 10 tys. zł - programy/hosting/domeny itd.


ArTh00r

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli dowiedziałem się czegoś nowego :)

Czyli np za narzędzia do pozycjonowania trzeba uiszczać miesięczną opłatę? Jeśli tak to jakie warto zakupić, a później je opłacać ?

Najnowocześniejszy Hotel Nad Morzem Grand Lubicz 5*
Apartamenty w Ustce tylko w pensjonacie Villa Wenel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Kolego, zobacz do działu narzędzia i poprzeglądaj form poczytaj o każdym narzędziu a przekonasz się które warto kupić a które nie. Irytują mnie ludzie, którzy chcą mieć wszystko podane jak na tacy, ja rozumiem, że pewnie szanujesz swój czas, ale uszanuj i nasz. Zanim doczekasz się odpowiedzi, przczytałbyś z 30 stron i miałbyś już jakąś wiedzę na ten temat. 2 dni zajmie Ci ogarnięcie wszystkich softów do czego służą i po co, później zrobisz sobie kosztorys i zobaczysz czy zmieścisz się w budżecie czy nie, jak nie to szukasz tańszych alternatyw, bądź rezygnujesz z softu na rzecz 'ręcznych robótek' jakkolwiek to brzmi:D

forum.png

Strony internetowe, sklepy internetowe, pozycjonowanie, aplikacje mobilne, projektowanie graficzne - xfect.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ArTh00r z mojej strony proponuje ci dlugopis i kartę i zacząć pisać i tworzyć plan działania, bo wydanie 10k bez sensu to nie problem, problemem jest dobrze ulokować taką kase w SEO. Zrobisz sam zaplecze wpakujesz 10k a za 3 miechy bedziesz pisal w dziale bany/filtry że ci poleciało. Proponuje żebyś wydal kilka stówek na kontakt z jakimś doświadczonym userem na forum i uzgodnił jakiś dobry plan działania chodź nie wiem czy ktoś się zgodzi tłumaczyć wszytsko i zdradzać tajemnice tworzenienia dobrego zaplecza, bo wiesz wszytsko rozchodzi się jak zawsze o doświadczenie i kase, bo nikt nie sprzeda Ci pomyslu na tworzenie dobrego "bezpiecznego" zaplecza, bo to są testy, doświadcznie, update google, testy doświadczenie, update google...

Jeśli chcesz wszystko sam zrobić to z mojej strony proponuje ci podzielić kasę na 3 częsci | narzędzia | linki z zewnątrz | własne zaplecze | chodz z tym trzecim niewiele podziałasz za taką kasę.

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolicz do tego koszty tekstów na zaplecza i do katalogów jeszcze, to też jest spory wydatek jeżeli mają to być dobrej jakości teksty a zaplecze ma służyć Nam potem na dłuższy czas.

--------------Dno jest wtedy,kiedy nie ma juz nawet mułu.--------------------

Turystyka na sprzedaż , Podróże małe i duże, Egipt, Turcja, Tunezja, Chorwacja...

Poszukuję zatrudnienia.

Będzie bez linka a co :D

poezjapozycjonowania(kropka)blogspot(kropka)com

NEW!!! - Blask Serpów (Prolog) W przygotowaniu: Chapter 1 - Blask Serpów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolicz do tego koszty tekstów na zaplecza i do katalogów jeszcze, to też jest spory wydatek jeżeli mają to być dobrej jakości teksty a zaplecze ma służyć Nam potem na dłuższy czas.

Pieniądze na teksty i inne wydatki idą z zupełnie innego koszyka, więc takie rzeczy to ja doskonale wiem i nie jest to dla mnie zaskoczeniem :)

@ArTh00r z mojej strony proponuje ci dlugopis i kartę i zacząć pisać i tworzyć plan działania, bo wydanie 10k bez sensu to nie problem, problemem jest dobrze ulokować taką kase w SEO. Zrobisz sam zaplecze wpakujesz 10k a za 3 miechy bedziesz pisal w dziale bany/filtry że ci poleciało. Proponuje żebyś wydal kilka stówek na kontakt z jakimś doświadczonym userem na forum i uzgodnił jakiś dobry plan działania chodź nie wiem czy ktoś się zgodzi tłumaczyć wszytsko i zdradzać tajemnice tworzenienia dobrego zaplecza, bo wiesz wszytsko rozchodzi się jak zawsze o doświadczenie i kase, bo nikt nie sprzeda Ci pomyslu na tworzenie dobrego "bezpiecznego" zaplecza, bo to są testy, doświadcznie, update google, testy doświadczenie, update google...

Jeśli chcesz wszystko sam zrobić to z mojej strony proponuje ci podzielić kasę na 3 częsci | narzędzia | linki z zewnątrz | własne zaplecze | chodz z tym trzecim niewiele podziałasz za taką kasę.

Dziękuję Ci za Twoją wypowiedź. Jest dość jasna i trochę dała mi do myślenia lecz nie ukrywam, że trwają rozmowy z pewnym użytkownikiem aby podzielił się swoją wiedzą oczywiście nie za darmo.

Ale nie oszukujmy się i sam dobrze wiesz, że im więcej źródeł informacji tym lepiej, dlatego też postanowiłem założyć ten temat :)

Pozdrawiam

Artur

Najnowocześniejszy Hotel Nad Morzem Grand Lubicz 5*
Apartamenty w Ustce tylko w pensjonacie Villa Wenel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że im więcej źródeł informacji tym lepiej, dlatego też postanowiłem założyć ten temat

I bardzo dobrze że padło takie pytanie:) Mój post miał zobrazować jak własnie podejść do sprawy, tutaj nie chodzi o to że wpadasz w trans i linkujesz jak popdanie z czego popadnie bo twoja strona to nie będzie poligon doświadczalny na ktorym ci nie będzie zależało. Każdy ma inne podejście do sprawy ale przy grupszych projektach bez dobrego planu można daleko nie zajechać, wiadomo że pewnie by się i dało ale nie wiadomo na jak długo. To tak jak z budowaniem domu niby banalna rzecz a majster bez planu w ręce roboty nie zacznie :)

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl nad jakąś wartością dodaną do swojej oferty i na nią przeznacz kasę oraz pomyśl o dywersyfikacji źródeł za pośrednictwem których będziesz zdobywał klientów bo w niedalekiej przyszłości nasz "ukochany" monopolista bedzie odwalał coraz to lepsze numery i skupianie się tylko na nim może się któregoś pięknego dnia okazać bolesne ;).

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym to przeznaczył na:

1) xRumer + serwer bulletproof Windows

2) OmniSPEED + serwer bulletproof

3) Marketing szeptany

Zapomniałeś dodać serwera dedykowanego kupionego na własność i wstawionego do jakiegoś dobrego Data Center no i oczywiście własnej sieci szkieletowej ...

Ale jak ktoś ma ochotę postrzelać to nic nie stoi na przeszkodzie aby sobie kupił roczną produkcje Bumaru ...

:D

Teraz na poważnie - zastanów się nad taka kalkulacje jaką podałeś dla jednej max 3ch stron ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś dość znanym użytkownikiem PIO, wiec nie che tobie serwować kolejne baśnie. Wiec powiem tak, te 10k zainwestuj w zrobienie na twoja własność dobrego zaplecza i dobry program( ofertę) budowania linków stałych. W softy SEO ja na twoim miejscu by nie inwestowałem, są to dość skomplikowane, zmienne i wymaga warzenia się w tym sosie td.

moim zdaniem dla ciebie najlepiej to zlecanie budowanie dobrego zaplecza na twoich domenach i hostingach + budowanie dobrej puli linków stałych i kierowanie całością strategij SEO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro "dałeś radę z trudnymi frazami" to już wiesz co robić... różnicowanie linków:

postaw mocne dobre zaplecze dla użytkowników internetu:

-katalog regionalny, tematyczny, ogólny (na 2-3 skryptach)

-forum (dotyczące tematu)

-stronę regionalną (jeśli temat dotyczy fraz regionalnych turystycznych = tak się domyślam)

-galerie zdjęć z regionu

-blog tematycznego (ale takiego prawdziwe poruszające problemy z danego tematu)

i masę innych stron - różne skrypty, serwery, domeny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl nad jakąś wartością dodaną do swojej oferty i na nią przeznacz kasę oraz pomyśl o dywersyfikacji źródeł za pośrednictwem których będziesz zdobywał klientów bo w niedalekiej przyszłości nasz "ukochany" monopolista bedzie odwalał coraz to lepsze numery i skupianie się tylko na nim może się któregoś pięknego dnia okazać bolesne ;).

Będę musiał wziąć to pod uwagę i postaram się zastosować do Twojej rady, bo już kilka razy w karierze SEO dobrze mi doradziłeś :) Też się właśnie obawiam tych zawirowań wujka G, nie było mnie ponad 6 miesięcy na forum i sporo się naczytałem o tych wszystkich zmianach i spadkach pozycji... Trochę mnie to przeraża, ale jak to się mówi Live is brutal ... :)

Ja bym to przeznaczył na:

1) xRumer + serwer bulletproof Windows

2) OmniSPEED + serwer bulletproof

3) Marketing szeptany

Czy ktoś potwierdza aby ten zakup tych urządzeń był trafny w 100%? Scrapebox nie przyda mi się lub jakieś inne dodatkowe programy?

Jesteś dość znanym użytkownikiem PIO, wiec nie che tobie serwować kolejne baśnie. Wiec powiem tak, te 10k zainwestuj w zrobienie na twoja własność dobrego zaplecza i dobry program( ofertę) budowania linków stałych. W softy SEO ja na twoim miejscu by nie inwestowałem, są to dość skomplikowane, zmienne i wymaga warzenia się w tym sosie td.

moim zdaniem dla ciebie najlepiej to zlecanie budowanie dobrego zaplecza na twoich domenach i hostingach + budowanie dobrej puli linków stałych i kierowanie całością strategij SEO

Mile mnie zaskoczyłeś tym pierwszym zdaniem, dziękuję :)

Ale sam powiedz, że bez takich urządzeń też za daleko nie pociągnę gdybym miał wszystko rzeźbić ręcznie...

Dlatego szukam jakiegoś złotego środka, który ułatwi moją pracę. Lecz chce wydać pieniądze z głową i aby zarobiły na siebie.

skoro "dałeś radę z trudnymi frazami" to już wiesz co robić... różnicowanie linków:

postaw mocne dobre zaplecze dla użytkowników internetu:

-katalog regionalny, tematyczny, ogólny (na 2-3 skryptach)

-forum (dotyczące tematu)

-stronę regionalną (jeśli temat dotyczy fraz regionalnych turystycznych = tak się domyślam)

-galerie zdjęć z regionu

-blog tematycznego (ale takiego prawdziwe poruszające problemy z danego tematu)

i masę innych stron - różne skrypty, serwery, domeny...

Wiele ciekawostek, które mogą być bardzo skuteczne jeśli bym je zastosował...

Co sądzisz o takich 2-3 katalogach opartych o wp skrypt?

jako strony regionalne mogę zrobić te zapleczówki, które będą prowadziły do domeny oraz do jakiejś podstrony.

Galeria zdjęć będzie na tyle skuteczna i będzie sporą moc przekazywała jeśli nie będzie na niej treści?

Wydaje mi się również, że na te łatwe frazy odpowiednia optymalizacja + wartościowy tekst również wiele by dało...

---

Dziś od wielu "starych" użytkowników dostałem wskazówki, za które jestem bardzo wdzięczny, mam nadzieję, że temat puki nie zostanie zamknięty to będziemy mogli jeszcze trochę podyskutować i wymienić poglądy w co zainwestować pieniądze, możliwe że nie tylko ja mam taki problem... :)

Pozdrawiam

Artur

Najnowocześniejszy Hotel Nad Morzem Grand Lubicz 5*
Apartamenty w Ustce tylko w pensjonacie Villa Wenel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scrapebox nie przyda mi się lub jakieś inne dodatkowe programy?

Pewnie, że przyda. Jednak to już groszowe sprawy i możesz go wrzucić na ten serwer co xRumer. Poza tym wymienione programy mają swoje harvestery i łącząc dodatkowo ze scrapowaniem Scrapeboxa będziesz miał większą i lepszą listę. Na dzisiaj zamiast Scrapeboxa wybrałbym program Miona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym programie Miona dzisiaj na PW pisał mi zajacgd, będę musiał się zapoznać z tym oprogramowaniem i trochę poczytać.

P.S

Czy takie zaplecze wg. was jest wartościowym zapleczem? https://ustka.ustka.pl/

Lecz nie rozmawiamy o BLach i PR tylko o treści na stronie i unikalności oraz optymalizacji?

Wolę się pytać przed projektem niż w trakcie lub jak już będzie za późno :)

Najnowocześniejszy Hotel Nad Morzem Grand Lubicz 5*
Apartamenty w Ustce tylko w pensjonacie Villa Wenel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej postaw na 3 skryptach: wp skrypt, seokatalogi i jeszcze jakiś... jeśli chodzi o tą stronę "https://ustka.ustka.pl" w mojej ocenie wizualnie nie sprawia wrażenia zaplecza i jest przydatna dla użytkownika...

jeśli temat tyczy się frazy turystycznej i nadmorskiej możesz zrobić np: "katalog firm TURYSTYCZNYCH z nad morza" (wszystko co jest potrzebne turyście :) bary, motele, hotele itp...

a sam widzisz jak google traktuje "ostatni" strony z dobrą treścią i za bardzo zoptymalizowane :) rób galerie i podepnij ją do facebooka - niech ludzie sami dodają foto i komentują...

Jeszcze jedno, jak będziesz (mam taką nadzieje) robił bloga tematycznego to dobrze dobieraj tematy i poszukuj prostych ale szukanych przez ludzi problemy jak blog stanie sie popularny i delikatnie podlinkowany to frazy same wyjdą w top-ach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności