Skocz do zawartości

Jak linuxpl.com przedłuża domeny


stats1

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma co po jednym przypadku skreślać firmy. W moim mniemaniu jest to jedna z lepszych firm w branży hostingowej.

Takich przypadków jest bardzo dużo, niestety nie każdy (wiem z własnego doświadczenia) o nich pisze.

Wyniosłem się od nich jakieś 2-2,5 roku temu jak oznajmili mi (po wielu nieprzyjemnych mailach), że prawo polskie ich nie obowiązuje bo mają serwerownie w Niemczech...

Kody na tanie VPSy i hostingi SEO: 2KT7-JFNM-63E8 , EK6B-1JUJ-M9T6 , R3J5-RCNE-SPH4 , E8NR-U9N3-1TU7 , 3TEH-47B3-2HM6 = rabat 25%
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich przypadków jest bardzo dużo, niestety nie każdy (wiem z własnego doświadczenia) o nich pisze.

Kiedyś czytałem w jakieś książce marketingowej, że na jedną osobę niezadowoloną z usług/produktów firmy, która wyżala się albo do firmy, albo publicznie przypada 19 innych niezadowolonych, którzy siedzą cicho. Coś w tym chyba jest. Z drugiej jednak strony, jak ktoś jest zadowolony z konkretnej firmy, to rzadko się tym chwali. Łatwiej jest pisać jak coś się nie podoba.

http://spinning.com.pl - przynęty spinningowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież domenę w statusie pending można przedłużyć ... ( o ile pamiętam) - ja tak miałem z dwiema com-kami.... oni jej nie odkupią bo ją automat przechwyci jesli ejst stara i wartościowe linki ma.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo u nich od 23/24 do 6 rano można robić backupy..

A dziwisz się, chcesz żeby im serwery padały bo parę osób sobie backupy włączyło?

do tego serwery w hetznerze a ceny jak za polske..

Pingi takie same jak w PL jeśli o mnie chodzi mogłyby być nawet na księżycu...

Nie ma co po jednym przypadku skreślać firmy. W moim mniemaniu jest to jedna z lepszych firm w branży hostingowej.

Nie ma? Woleli ściemniać klientowi, niech straci domenę niż zapłacić za redemption z resztą ich wina bo zawalili i zapłacić powinni. Przecież to czysta kpina. Jeden przypadek? Przecież przeciętny klient to nawet nie będzie wiedział co się stało, a jak tak takie "przypadki" się tam załatwia to ja sobie wyobrażam jak to ogólnie wygląda :)

przecież domenę w statusie pending można przedłużyć

A no właśnie Zgred, tylko to trochę więcej kosztuje :) Znaczy mało więcej (chyba GD ma za 70 dolców... ale przecież... takie ogromne straty dla firmy) :D Lepiej klientowi powiedzieć, że nie wiadomo o co chodzi i kiedyś tam domena będzie... to znaczy będzie jak będzie... czyli jak po miesiącu wygaśnie i się tym cyrkowcom ją uda zarejestrować :)

Jak tak na to patrzeć to świadomość, że dla tej firmy cała twoja domena (więc być może cały twój biznes) jest wart parę dolców... to to nawet nie jest śmieszne tylko po prostu straszne. Zrozumiałbym to, gdyby to był krzak z allegro i 14 latek nie umiałby tego załatwić, bo mu starzy nie dają tyle kieszonkowego.

Jak firma jest ok, to dzwoni do klienta kiedy wygasa. A nie ma taki burdel, że jej się "gubi" przedłużenie a później BOK udaje, że nic nie można zrobić i w ogóle nie wiadomo o co chodzi, bo redemption fee w wysokości zawrotnych $70 to dla nich zbyt wiele :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem koleżka może jednak się pośpieszył z ferowaniem wyroków, bo domena ciągle wisi jakby jeszcze do odnowienia, czyli na pewno nie została nie przedłużona. Gdyby nie została nie przedłużona, to faktycznie mógłby mieć pretensje, a tak wpadł on w coś, co zdarza się jeżeli nie rejestruje się domen .com u dobrych rejestratorów, w tym przypadku Stany, tam mają najlepsze doświadczenie z .com i nie powinno być takich cyrków, które z miejsca załatwiają nam stronę na tej domenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności